30 Sekund Do Dwunastej (337) ”Zjawiska Socjalne W USA”

„Oto moja Biblia; jestem tym, kim w niej powiedziane, że jestem. Posiadam to, co w niej powiedziane, że posiadam. Mogę to, co w niej powiedziane, że mogę. I teraz śmiało ogłaszam: Mój umysł jest gotowy, moje serce otwarte, aby przyjąć nieskalane, niezmienne, wiecznie żywe nasienie Bożego Słowa. Ono zmieni moje życie na zawsze, na zawsze, na zawsze!” (Olga Golikowa)

Święta Bożego Narodzenia w 2021 r. były „zamaskowane” w odróżnieniu od poprzednich lat – tylko przez tych, którzy z własnej woli poddają się niewolnictwu narzuconemu przez globalistów. Ci ostatni sami swoich własnych reguł nigdy nie przestrzegają, ani nie zamierzają przestrzegać, za wyjątkiem jeśli są obecne kamery telewizyjne. Najzabawniejszym przykładem absurdu masek było wydarzenie w jednym z lokalnych sklepów departamentowych, gdzie z małżonką zobaczyłem człowieka wąchającego różne perfumy przez maskę  (!!!) – prawdopodobnie wybierał prezent świąteczny dla kogoś bliskiego. Skompromitowany globalista, dyrektor NIH Dr. Fauci twierdził, że Święta Bożego Narodzenia najlepiej nie obchodzić, a jeśli już ktoś musi to tylko zaszczepieni. Linie lotnicze nie ułatwiały życia w Ameryce,  anulując tysiące lotów w okresie świątecznym. To jeszcze jedno ogniwo w przewrotowych planach globalistów – podobnie jak w Chinach czy Północnej Korei –  chodzi o dodatkowy sposób kontroli populacji przez ograniczenia podróży. W jednym z samolotów stewardesa pobiła pasażera za brak maski, nie będąc „zamaskowaną” w czasie ataku na pasażera. W Nowym Yorku  banda kilkunastu zbirów w policyjnych mundurach wyrzucała dzieci z rodzicami z restauracji, ponieważ nie mogli udowodnić, że są zaszczepieni.

Zgodnie z raportami Main St. Gazette oraz Daily Patriot News z dnia 18 grudnia 2021 r. przedstawiciel Białego Domu stwierdził, że „niezaszczepieni Amerykanie powinni się przygotować na śmierć z powodu COVID. Przed nami zima dotkliwych chorób i śmierci oraz przepełnione szpitale z ich powodu”. W rzeczywistości z różnych stron świata nadchodzą statystyki świadczące o tym, że to raczej ZASZCZEPIENI są znacznie bardziej prawdopodobnymi ofiarami jednej z 22 do dzisiaj uwolnionych form tego „schorzenia” (ogólnoświatowego ataku bronią biologiczną).

„Częste mycie [NIE] skraca życie”. Jednak nie jest to zgodne z polityką obecnego rządu amerykańskiego, którego regulaminy dotyczą ilości wody w łazience przeciętnego Amerykanina. W czasie rządów D. Trumpa ilość wody w prysznicach była znacznie większa. Biden ogranicza nawet dostęp do wody, wbrew zaleceniom częstego mycia rąk i twarzy, jako jednego z prostszych środków ograniczania rozwoju plan-demii COVID. Pod koniec 2021 r. J. Biden przyznał się, że: „rząd nie ma żadnego federalnego rozwiązania problemu COVID”.

Wewnątrz USA nie da się ukryć faktu, że Amerykanie masowo uciekają z „demokratycznych” stanów do „republikańskich”. W czasie między 04/2020 a 07/2021 uciekło ponad 1.2 miliona mieszkańców. Zgodnie z raportem wydawnictwa American Wire: „Istnieją empiryczne dowody na to, że Amerykanie i firmy ‘głosują nogami’ gdy przenoszą się z jednego stanu do drugiego, a dowody sugerują, że Amerykanie przenoszą się z niebieskich stanów, które są bardziej w stagnacji gospodarczej, fiskalnie niezdrowymi stanami o wyższych obciążeniach podatkowych i nieprzyjaznym klimacie biznesowym z wyższymi kosztami energii i mieszkań oraz mniejszymi możliwościami gospodarczymi i zatrudnienia,  do fiskalnie zdrowych czerwonych stanów, które są bardziej dynamiczne gospodarczo i przyjazne dla biznesu, z niższymi obciążeniami podatkowymi i regulacyjnymi, niższymi kosztami energii i mieszkań oraz większymi możliwościami gospodarczymi i zatrudnienia”. Oczywiście przemilczane są dodatkowe powody tej migracji, jak np. w niebieskich stanach jest znacznie więcej kryminalnych przestępstw, mordów, podpalań i masowych rabunków biznesów, zwłaszcza komercyjnych oraz są to stany-sanktuaria dla nielegalnych imigrantów, gdzie coraz częściej przestają obowiązywać konstytucyjne prawa Ameryki, a wchodzą w życie np.  muzułmańskie prawa Szaria. W mieście Philadelphia, w stanie Pensylvania (niebieski stan i miasto rządzone przez Demokratów) za czasów rządów D. Trumpa było między 277 a 356 morderstw rocznie. W pierwszym roku rządów Demokraty (J. Biden – rok 2021) ilość morderstw gwałtownie wzrosła do 562 (158-202%). W czasie czterech lat rządów D. Trumpa

w Chicago był trend spadkowy (689, 605, 533 i 605 morderstw). Zgodnie z raportem ABC – EyeWitness News w pierwszym roku rządów niedołężnego starca w Białym Domu ilość morderstw tylko w jednym hrabstwie (Cook County, gdzie znajduje się Chicago) stanu Illinois wzrosła gwałtownie do 834 oraz ilość strzelanin wzrosła o ponad 1410 do 3561!

Według opublikowanych ostatnio (21 grudnia 2021 r.) szacunków populacji narodowej i stanowej U.S. Census Bureau Vintage 2021 oraz składników zmian, populacja Stanów Zjednoczonych wzrosła w ubiegłym roku o 392 665, czyli 0,1% – najniższy wskaźnik od czasu założenia kraju. Powolne tempo wzrostu można przypisać zmniejszonej płodności i zwiększonej śmiertelności częściowo z powodu plan-demii COVID-19. Należy zauważyć, że przyrost naturalny był zaledwie 148,043, a imigracja wyniosła 244,622 (włącznie z nielegalną migracją do USA). Jest to jeszcze jeden dowód realizowanej depopulacji kraju, a w szerszej perspektywie depopulacji świata.

Detale i szczegóły opisywanych wydarzeń i zjawisk socjalnych wskazują, że COVID z jego wszystkimi wariantami oraz forsowane na całym świecie różne formy „szczepionek” są dwustopniowym atakiem militarnym – jest to użyta na światową skalę broń biologiczna. Proces ten jest dopiero rozpoczęty i będzie trwać latami, aż (włącznie z innymi metodami) populacja na okręgu ziemi będzie zredukowana do pół miliarda ludzi, zgodnie z Agendą 30 ONZ.

Jezus, odchodząc z ziemi, powiedział: „A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie”. (Ew. Łukasza 21:28) Kluczowymi słowami są: „A GDY SIĘ TO ZACZNIE DZIAĆ…”. To jest znak rozpoznawszy dla nowonarodzonych, z Ducha wierzących Chrystusowi. Jest to również ostrzeżenie dla wszystkich, którzy jeszcze nie są dziećmi żywego Boga Abrahama, Izaaka i Jakuba. Czas Łaski absolutnie się kończy. Czas, w którym można uporządkować swoje osobiste życie w stosunku do Boga. Proces ten następuje przez przyjęcie jednorazowej ofiary Jezusa Chrystusa, poprzez którego śmierć i zmartwychwstanie dostępujemy odkupienia, odnowienia i uświęcenia. W ten sposób stajemy się nowo narodzonymi (z Ducha) dziećmi Żywego Boga.

Cztery razy w Piśmie Świętym jest Boży nakaz: „Świętymi bądźcie, bo Ja Jestem Święty…”. Trzy razy jest to w Starym Testamencie w odniesieniu do narodu Izraela. (Ks. Kapłańska 11:44, 11:45 oraz 20:7) Czwarty raz adresatem są wszyscy wierzący w Jezusa Chrystusa – ty i ja. Jest to zapisane w Nowym Testamencie Pisma Świętego w 1-ym Liście Piotra 1:14-16, cytuję z Biblii Tysiąclecia: „[Bądźcie] jak posłuszne dzieci. Nie stosujcie się do waszych dawniejszych żądz, gdy byliście nieświadomi, ale w całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał, gdyż jest napisane: Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty.” Ten nakaz dotyczy nie tylko papieża czy innych liderów religijnych, ale jest nakazem dla każdego człowieka wierzącego Chrystusowi. Codzienne uświęcanie jest procesem, w którym głównymi narzędziami są:

1. czytanie Pisma Świętego, a więc czytaj codziennie oraz

2. osobista rozmowa z Bogiem poprzez indywidualną modlitwę, a więc rozmawiaj z Bogiem.

Dzisiaj możesz mieć pewność, dokąd zmierzasz i czego oczekujesz. A wszyscy oczekują (z bojaźnią lub z radością) przyjścia Króla Królów i Pana Panów, Jezusa Chrystusa, który powiedział: „Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie! W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem”. (Ew. Jana 14:1-3) Dlatego na podstawie tych słów Jezusa i wielu innych potwierdzających proroctw Starego i Nowego Testamentu Pisma Świętego oczekujemy porwania kościoła, które może nastąpić w każdej chwili. Jezus obiecał powrócić i zabrać w mgnieniu oka swój kościół. Miłujący Bóg ma również powód, by „porwać kościół”: „Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić [powtarzam], abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym”. (Ew. Łukasza 21:36) Dlatego nawrócenie do Boga, narodzenie z Ducha, odnowienie umysłu jest tak ważne. Zgodnie z Pismem Świętym wiele z wierzących nie będzie przechodzić przez piekło Wielkiego Ucisku. W Czasach Ostatecznych, w obecnych czasach jest to największa nadzieja wielu Chrześcijan…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s