30 Sekund Do Dwunastej (338) ”Pierwszy Rok J. Bidena”

„Oto moja Biblia; jestem tym, kim w niej powiedziane, że jestem. Posiadam to, co w niej powiedziane, że posiadam. Mogę to, co w niej powiedziane, że mogę. I teraz śmiało ogłaszam: Mój umysł jest gotowy, moje serce otwarte, aby przyjąć nieskalane, niezmienne, wiecznie żywe nasienie Bożego Słowa. Ono zmieni moje życie na zawsze, na zawsze, na zawsze!” (Olga Golikowa)

W moim komentarzu nr 276 „Klaun” w wielkim skrócie przytoczyłem częściową listę pozytywnych osiągnięć byłego Prezydenta USA, D. Trumpa. Po upływie tylko jednego roku rządów niedołężnego starca (J. Biden) w Białym Domu nawet amerykańscy Demokraci szlochają z powodu oczywistych szkód dla kraju i świata zainicjowanych przez wybranego w sfałszowanych wyborach uzurpatora prezydenckego stanowiska. Zgodnie z propagandą tuż po „wyborach”, w dniu inauguracji J. Biden szczycił się aprobatą 57% amerykańskiej populacji, a tylko 37% tej populacji wyrażało dezaprobatę. Na początku Nowego, 2022 Roku te statystyki pogorszyły się: „o ponad 30 punktów” (z 57% do 27%). Od czasu II Wojny Światowej żaden prezydent USA nie może się „poszczycić” takim sukcesem. Nawet szkalowany bez ustanku (24/7 – godzin/dni) przez amerykańskie i światowe media globalistów Prezydent D. Trump miał znacznie większą aprobatę w kraju i poważanie za granicą.

Gdy J. Biden wszedł pierwszy raz do biura Białego Domu jako Prezydent, ekonomia kraju z hukiem wracała do zdrowia po wymuszonym, przymusowym „zamknięciu” całej ekonomii USA przez kryminalistów, globalistów w kręgu Prezydenckich doradców: Dr Fauci, Dr Birks i im podobnych. Bezrobocie spadło do około 6% z 14.4% tuż po „zamknięciu” ekonomii z powodu realizacji militarnego, światowego ataku biologicznego –Plan-Demii COVID.  J. Biden nie musiał nic robić, jedynie patrzeć jak gospodarka naturalnie się rozwija.

Jednak swoimi dekretami ( w ciągu pierwszych kilku tygodni jego rządów było ich ponad 50) J. Biden własnoręcznie powstrzymał rozwój ekonomii oraz spowodował największą od ponad 40 lat inflację w kraju (zamknięcie budowy rurociągu gazowego z Kanady do USA, dezorganizacja systemów transportowych w USA – pamiętamy o nierozładowanych statkach w portach – i wiele innych ograniczeń , utrudnień i regulacji narzucanych przez cały rok na ekonomię USA). Niebosiężne ceny produktów żywnościowych, gazu oraz produktów energii do ogrzewania mieszkań i domów najciężej dotykają klasę średnią i biedną Ameryki. En trend miał być według propagandy Demokratów „przejściowy”. Jednak zgodnie z raportem Sekretarza Transportu, P. Buttigieg zarówno inflacja jak i kryzys w sektorze transportowym będą dominować w 2022 r., albo dłużej…

Zgodnie z badaniem opinii publicznej w dniu 12 grudnia 2021 r przez liberalne wydawnictwo ABC News obecnie ponad 70% populacji kraju krytykuje politykę J. Bidena w odniesieniu do inflacji oraz prawie 60% ma pretensje do J. Bidena za jego nieudolną politykę gospodarczą.

W 16 największych miastach rządzonych przez demokratycznych burmistrzów raportowano największe w historii lub dramatycznie zwiększające się statystyki morderstw i innych przestępstw. Administracja J. Bidena wcale nie widzi problemu. Ani J. Biden ani K. Haris (vice-prezydent) nigdy nawet nie wspominają o tym kryzysie społecznym, jakby w nadziei, że ten kryzys sam się jakimś cudem rozwiąże, rozpłynie, czy ulotni.

Rok wcześniej J. Biden miał czelność narzekać na braki pakietów testowych na COVID w czasie rządów D. Trumpa. W październiku 2021 r. administracja J. Bidena otrzymała detaliczny, 10-stronowy plan przyśpieszenia produkcji testów, aby: „zapobiec  wzrostowi przypadków COVID w okresie świątecznym”. Ludzie czekają w samochodach godzinami w wielokilometrowych kolejkach przed punktami testowymi każdego tygodnia, by uzyskać dowód, że mogą wrócić do pracy. Przez cały rok J. Biden nic w tej sprawie nie zrobił, a przedstawiony plan odrzucił na spotkaniu dnia 22 października 2021 r. Biden twierdzi, że nikt nie „przewidywał” gwałtownego wzrostu zachorowań na wariant Omicron, jednocześnie broniąc powolnej odpowiedzi swej administracji.

Największą klęską na arenie międzynarodowej było wycofanie sił zbrojnych w Afganistanie i pozostawienie tysięcy cywilów na pastwę terrorystów Talibanu. Zgodnie z raportem wydawnictwa American Thinker cała kariera polityczna J. Bidena była sponsorowana przez Rosję. „Moje związki z Radą sięgają długo i głęboko, aż do mojej pierwszej kandydatury i kampanii do Senatu USA” – powiedział Joe B. Głęboko pod dywan zamiata się powiązania i korzyści finansowe J. Bidena w słynnej aferze z ukraińską firmą Burisma. Podczas gdy D. Trump posłał Ukrainie ciężki sprzęt militarny, J. Biden (z Obamą) posyłał koce dla ukraińskich żołnierzy. Dzisiaj J. Biden od czasu do czasu ma „telefoniczne rozmowy” z V. Putinem, wymieniając „różnice opinni w sprawie Ukrainy oraz kooperacji w sprawie statusu nuklearnego Iranu”.

Liczne interwencje gubernatorów południowych stanów w sprawie „otwartych granic” z Meksykiem pozostają bez żadnej odpowiedzi z Białego Domu. K. Haris jakby zaginęła w akcji i nigdy o tym problemie nie wspomina, mimo że została wyznaczona do nadzoru i zarządzania polityką przeciw nielegalnej imigracji. Ponad 2 miliony nielegalnych imigrantów przekroczyło granice USA w ciągu jednego, 2021 r. Administracja J. Bidena organizuje im szeroko zakrojoną pomoc socjalną włącznie z ich transportem – dystrybucją do różnych stanów czarterowymi samolotami w środku nocy (by nikt nie widział nielegalnego procederu administracji J. Bidena). Siły ciemności mają swych agentów na okręgu ziemi. Porównując dwu liderów Ameryki nie trudno zidentyfikować tego, który jednoznacznie jest takim agentem szatańskich sił. Konsekwencje dla całego narodu oraz dla całego świata świadczą o tym.

Jezus, odchodząc z ziemi, powiedział: „A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie”. (Ew. Łukasza 21:28) Kluczowymi słowami są: „A GDY SIĘ TO ZACZNIE DZIAĆ…”. To jest znak rozpoznawszy dla nowo narodzonych, z Ducha wierzących Chrystusowi. Jest to również ostrzeżenie dla wszystkich, którzy jeszcze nie są dziećmi żywego Boga Abrahama, Izaaka i Jakuba. Czas Łaski absolutnie się kończy. Czas, w którym można uporządkować swoje osobiste życie w stosunku do Boga. Proces ten następuje przez przyjęcie jednorazowej ofiary Jezusa Chrystusa, poprzez którego śmierć i zmartwychwstanie dostępujemy odkupienia, odnowienia i uświęcenia. W ten sposób stajemy się nowo narodzonymi (z Ducha) dziećmi Żywego Boga.

Cztery razy w Piśmie Świętym jest Boży nakaz: „Świętymi bądźcie, bo Ja Jestem Święty…”. Trzy razy jest to w Starym Testamencie w odniesieniu do narodu Izraela. (Ks. Kapłańska 11:44, 11:45 oraz 20:7) Czwarty raz adresatem są wszyscy wierzący w Jezusa Chrystusa – ty i ja. Jest to zapisane w Nowym Testamencie Pisma Świętego w 1-ym Liście Piotra 1:14-16, cytuję z Biblii Tysiąclecia: „[Bądźcie] jak posłuszne dzieci. Nie stosujcie się do waszych dawniejszych żądz, gdy byliście nieświadomi, ale w całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał, gdyż jest napisane: Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty.” Ten nakaz dotyczy nie tylko papieża czy innych liderów religijnych, ale jest nakazem dla każdego człowieka wierzącego Chrystusowi. Codzienne uświęcanie jest procesem, w którym głównymi narzędziami są:

1. czytanie Pisma Świętego, a więc czytaj codziennie oraz

2. osobista rozmowa z Bogiem poprzez indywidualną modlitwę, a więc rozmawiaj z Bogiem.

Dzisiaj możesz mieć pewność, dokąd zmierzasz i czego oczekujesz. A wszyscy oczekują (z bojaźnią lub z radością) przyjścia Króla Królów i Pana Panów, Jezusa Chrystusa, który powiedział: „Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie! W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem”. (Ew. Jana 14:1-3) Dlatego na podstawie tych słów Jezusa i wielu innych potwierdzających proroctw Starego i Nowego Testamentu Pisma Świętego oczekujemy porwania kościoła, które może nastąpić w każdej chwili. Jezus obiecał powrócić i zabrać w mgnieniu oka swój kościół. Miłujący Bóg ma również powód, by „porwać kościół”: „Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić [powtarzam], abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym”. (Ew. Łukasza 21:36) Dlatego nawrócenie do Boga, narodzenie z Ducha, odnowienie umysłu jest tak ważne. Zgodnie z Pismem Świętym wiele z wierzących nie będzie przechodzić przez piekło Wielkiego Ucisku. W Czasach Ostatecznych, w obecnych czasach jest to największa nadzieja wielu Chrześcijan…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s