30 Sekund Do Dwunastej (211) “Europa Oczekuje Antychrysta”

Imigranci z Afryki, którzy są do dzisiaj transportowani na łodziach, płacą szmuglerom za podróż przez Morze Śródziemne. Włoska mafia otrzymuje swoją „dolę” za dowiezienie ich do brzegów Włoch. Istnieje cały system przepływu funduszy z powodu masowej migracji do Europy. Tacy ludzie jak G. Soros robią krocie na potężnej fali migracji, podczas gdy coraz częściej słyszy się opinie, że „Niezdolna Do Konfrontacji Migracyjnego Kryzysu, Europa Popełnia Samobójstwo”. Europa szybko zmierza w kierunku przyjęcia lidera, który by ją wyciągnął z największego kryzysu naszych czasów. Europa jest gotowa przyjąć Antychrysta, o którym znamy wiele detali z opisów Starego i Nowego Testamentu Pisma Świętego.

Kryzys jest więc sztucznie stworzony przez globalistów. Kryzys powoduje podział, który nie pojawia się tylko między krajami, ale i wewnątrz krajów. Jest to widoczne zwłaszcza w Niemczech, gdzie ultrakonserwatywna, anty imigracyjna partia zwana: „Alternatywa dla Niemiec” zdobyła wiele miejsc w Reichstagu i w Bundestagu w 2017 r. Podobne zjawiska występują w Austrii, w Holandii, w Szwecji, w Finlandii i w Norwegii. We Francji, w Belgii i innych krajach następują protesty i demonstracje w „Żółtych Kamizelkach” przeciw rządom.

Podziały można zidentyfikować między krajami Europy. Unia Europejska jest głęboko podzielona, zwłaszcza w odniesieniu do masowej imigracji z Afryki. Polska, Węgry, Czechy, Słowacja i inne kraje wschodniej Europy odmawiają otwarcia swych granic na masową migrację z Afryki. Europa jest pod kontrolą Unii Europejskiej, ale jest daleko
nebuchadnezzars_image[1]      Proroctwo Opisujące Historię Naszej Cywilizacji (Ks. Daniela 2:31-45)

rzeczywistej wspólnoty. Zgodnie z proroczym snem babilońskiego Króla Nabuchodonozora w szóstym wieku przed Chrystusem, wschodnia i zachodnia Europa są jak dwie nogi wizji posągu, który we śnie król zobaczył. Stopy posągu były mieszaniną żelaza i gliny jak obecna Europa jest mieszaniną imigrantów z Afryki oraz oryginalnej europejskiej cywilizacji. W wyniku kryzysu w Europie Prezydent Unii Europejskiej, J.K. Juncker powiedział 13 września 2017 r.: „EU musi stworzyć armię bez zgody wyborców”. Innymi słowy, w obliczu bezsilności narodów globaliści stwierdzają: „Teraz jest czas popychania naprzód naszej agendy”. Dlatego w tym samym czasie było wezwanie do połączenia Komisji i Rady prezydenckiej EU – posunięcie, które przekształciłoby przywództwo EU oraz zjednoczyło autorytet w pojedynczym osobniku, który będzie kandydować na to stanowisko. Po raz pierwszy od upadku Rzymskiego Cesarstwa w 4 wieku naszej ery nastanie nowy ogólno-europejski lider reprezentujący całą Europę. Powodem oczekiwań wielu ludzi odrodzenia Rzymskiego Imperium jest proroctwo Daniela o „70 Tygodniach”. W 9 rozdziale swej księgi prorok Daniel mówi o ludziach, którzy zniszczą miasto Świątynię Jerozolimską (Ks. Daniela 9:26 – „lud księcia, który wkroczy, zniszczy miasto i świątynię”. To nastąpiło w 70 r. po Chrystusie). Z tych samych ludzi wyłoni się lider „Siedemdziesiątego Tygodnia”. Oryginalne Cesarstwo Rzymskie                                            1280px-RomanEmpire_117.svg[1]       Cesarstwo Rzymskie Trajana w 117 Roku Naszej Ery

istniało od 27 roku przed Chrystusem aż do 395 r. po Chrystusie. W czasie rządów Cesarza Trajana, w 117 r. naszej ery Cesarstwo Rzymskie osiągnęło szczyt swej świetności. Pod koniec 4 wieku naszej ery Cesarstwo Rzymskie zostało podzielone. Zachodnia jego część przetrwała

                                                                                                                kb7xsuk2emmy[1]                Cesarstwo Bizantyjskie w 555 R Naszej Ery

zaledwie 100 lat aż do 476 r. po Chrystusie. Natomiast wschodnia jego część, Cesarstwo Bizantyjskie, trwało do 1453 r.

Wiele historyków określa okres rządów niemieckiej, nazistowskiej partii jako okres Trzeciej Rzeszy (Third Reich). Pytanie: kim i kiedy była Pierwsza Rzesza? Kim i kiedy była Druga Rzesza? W systemie informacyjnym Google uzyskamy odpowiedź: Pierwszą Rzeszą (słowo Rzesza oznacza „Królestwo”) jest Święte Rzymskie Królestwo istniejące w latach od 800 do 1806. Dnia 25 grudnia 800 r. Papież Leon III koronował króla Franków Charlemagne na Cesarza Świętego Imperium Rzymskiego. Tak zaczęło się Święte Rzymskie Cesarstwo. To była Pierwsza Rzesza (Zuerst Reich). Największym krajem Pierwszej Rzeszy były Niemcy. W 1806 r. Napoleon zmusił Papieża Piusa VII do usunięcia jego Kardynała Conslawi w czerwcu tego roku. Dwa lata później Napoleon zakończył twór Świętego Cesarstwa Rzymskiego przez okupację Rzymu w lutym 1808 r., areszt wielu kardynałów oraz uwięzienie Papieża w pałacu Quirinal w Rzymie. Zaledwie 65 lat

holy-roman-empire2_large[1]               Królestwo Pierwszej „Świętej” Rzeszy (W Latach 800-1806)

później powstała Druga Rzesza (Zeit Reich – Drugie Królestwo). Druga Rzesza istniała w latach 1871 do 1918, t.j. do końca I Wojny Światowej. Po zakończeniu I Wojny Światowej Niemcy były upokorzone. W książce z 1923 r. „Das Dritte Reich” niemiecki autor, A.                                                                                                                         main-qimg-82f9662419cbc3ceed23e674ef207eba[1]Królestwo Drugiej Rzeszy (W Latach 1871-1918)

Moeller van den Bruck nakreśla ideologię, która miała wielki wpływ i była podstawą Partii Nazistowskiej. Książka sformułowała „ideał” upodmiotowienia oraz inicjacji narodowej, która poruszyła całe Niemcy rozpaczliwie szukające możliwości odrzucenia Traktatu Wersalskiego. To były podstawy Trzeciej Rzeszy lat 1933-1945. Oczywiście Naziści łatwo zagarnęli praktycznie całą Europę i mieli wielkie nadzieje na opanowanie Rosji.

W 2015 r. Zostały ujawnione tajne dokumenty dotyczące ostatnie lata A. Hitlera. W przeciwieństwie do oficjalnej propagandy Hitler nie zginął w 1945 r., lecz uciekł samolotem do Hiszpanii oraz podwodną łodzią do Południowej Ameryki i dalej, na Antarktydę, gdzie już w tym samym roku były zaawansowane prace nad budową „Czwartej Rzeszy”. Tymczasem w 1930 r. Niemcy przetransportowali ołtarz Zeusa,                                                                                                                              47f3f90056335f250010e68adf9c9daa--maps-posters-poster-prints[1]                           Trzecia Rzesza (w latach 1933-1945)

znany również jako „Tron Szatana”, z Pergamonu w Turcji do Berlina, gdzie istnieje do dzisiaj, zrekonstruowany w tzw. Muzeum Pergameńskim. W tym samym muzeum znajduje się Brama babilońskiej świątyni bogini miłości i wojny, Isztar. Innymi słowy, kilku tysiącletnie struktury Babilonu stały się symbolem dumy Europejczyków. Cały kontynent europejski zdaje się w swym światopoglądzie podążać w kierunku odstępstwa Babilonu.

Zgodnie z raportem z dnia 22 maja 2017 r. w wydawnictwie FP: „Niemcy Po Cichu Budują Europejską Armię Pod Swoim Przewodnictwem”. W tym samym czasie zgodnie z przeprowadzoną ankietą ponad 90% populacji Europejczyków spodziewa się w każdej chwili ataku terrorystycznego (jak w Berlinie, w Paryżu czy Brukseli) w różnych krajach tego regionu. Krótko mówiąc, Europejczycy nie czują się bezpieczni. Na pytanie: jak poważnym jest nielegalna, masowa migracja do twego kraju ponad 80% populacji odpowiedziało, że jest to poważny kryzys. W tej samej ankiecie okazało się, że powyżej 50% ludności nie ufa swoim rządom. Sumując; jeśli nie czujesz się bezpiecznie, jeśli przyznajesz, że został stworzony wielki problem oraz gdy nie wierzysz własnemu rządowi, są to doskonałe i pożądane warunki przez elity globalistów w celu popychania naprzód swej agendy. To oni tworzą kryzys, tworzą podziały wewnątrz krajów oraz między krajami, sieją nieufność , chaos, desperację i bezsilność – wszystkie elementy potrzebne do zainstalowania „wybawcy”.

W czasie, gdy Europejczycy są w procesie depopulacji, globaliści popychają nowych ludzi (nielegalnych imigrantów). Jest ciekawe, że Premierzy oraz Prezydenci największych ekonomii europejskich, członków globalistycznego klubu G7 są bezdzietni: Angela Merkel (Niemcy), Theresa May (Wielka Brytania), Paolo Gentiloni (Włochy), Emanuel Macron (Francja), Mark Rutte (Holandia), Xavier Bettel (Luksemburg). Jest to jeszcze jeden znak upadku moralności Europy. Brytyjski historyk, A. Toynbee powiedział: „Narody są gotowe oddać królestwa świata każdemu człowiekowi, który zaoferuje nam rozwiązanie światowych problemów”. Pierwszy Prezydent ONZ, P. H. Spaak, który był również Premierem Belgii oraz jednym z założycieli Europejskiej Wspólnoty Handlowej (ECM) oraz Sekretarzem Generalnym NATO powiedział: „Nie chcemy następnego komitetu, mamy ich już za dużo. Potrzebujemy człowieka wystarczająco silnej postury, aby utrzymać lojalność wszystkich ludzi i podnieść nas z gospodarczego bagna, w które się pogrążamy. Przyślij nam takiego człowieka, a bez względu na to, czy będzie Bogiem, czy diabłem, my go przyjmiemy”.

Tak więc najpierw tworzy się kryzys, potem podziały i konflikty, by w końcu zaoferować pomoc. Szuka się charyzmatycznych, młodych liderów: A. Tsipras miał 43 lata, gdy został liderem Grecji, E. Makron – 39 lat, gdy został Prezydentem Francji oraz S. Kurz, który w wieku 31 lat w październiku 2017 r. został Premierem Austrii. Europa jest gotowa przyjąć Antychrysta. Nie może on być fałszywym mesjaszem, jeśli nie będzie przyjęty przez Żydów jako Mesjasz. Musimy to zrozumieć, że będzie nim człowiek, który stworzy podstawy dobrobytu i pomyślności, pokoju oraz odbudowy Świątyni Jerozolimskiej. S. Erdogan, który ma ambicje wskrzeszenia Otomańskiego Imperium oraz który jest jednym z największych anty-semitów, nie otrzyma żadnego głosu od najmniejszej mrówki czy kakrocia w Izraelu. Rozwiązanie problemów Europy oraz stworzenie nadziei na całym świecie nie jest wystarczającym motywem. Światowa sława ani moc nie nie mają znaczenia, jeśli nie będzie zaakceptowany przez Izraelitów. Jest ciekawe, że na początku 19 wieku Napoleon był uważany przez wielu Żydów jako kandydat na Mesjasza. Moneta z dnia 30 maja 1806 r. ma wizerunek Napoleona oferującego Żydom tablice z 10 przykazaniami, z napisem na tej monecie”Wielki Sanhedryn”. Ten sam Napoleon, który zniszczył Pierwsze, Święte Rzymskie Królestwo (6 paragraf powyżej).

W tym kontekście ciekawe jest, że izraelska organizacja wybiła monetę z wizerunkiem Prezydenta USA, D. Trumpa oraz Asyryjskiego Króla Cyrusa (który 2500 lat temu pozwolił wrócić Żydom z babilońskiej niewoli i odbudować Jerozolimę oraz jej Świątynię). Jest to Moneta Świątynna. Wybito 1000 sztuk tej pół szekel monety na cześć za uznanie przez D. Trumpa Jerozolimę za stolicę Izraela.

W naszych czasach jesteśmy świadkami kontynentu (Europy), który ma wszystkie elementy potrzebne do szybkiego wyprodukowania człowieka grzechu, który – jest to powszechną tajemnicą – będzie zdolny wprowadzić w błąd Izrael oczekujących pokoju. Jak Izrael może osiągnąć pokój i Świątynię.., na Wzgórzu Świątynnym w czasie, gdy Islam jest silną religią na całym świecie? Jest to niemożliwe. Każda najmniejsza rzecz, każdy fakt, wydarzenie na tym niewielkim skrawku Świątynnego Wzgórza w Jerozolimie jest obecnie powodem niemal Trzeciej Wojny Światowej. Jak więc jest to możliwe? W celu osiągnięcia pokoju musi być najpierw wojna. W celu zredukowania silnej religii lub jej przekształcenia, modyfikacji, wojna musi być naprawdę straszna. I to jest wojna Czasów Ostatecznych opisana w Księdze Ezechiela. Wojna, w której Izrael nie będzie mieć pomocy ze strony żadnego kraju na świecie. Jedynym obrońcą Izraela będzie Bóg. Bóg będzie bronić Izrael przeciw Iranowi (Szyici) oraz Turcji (Sunici), jak i Rosji, która reprezentuje pełne chciwości imperia szukające zysków w czasie, gdy Ameryka oraz Arabia Saudyjska będą się trzymać z dala konfliktu i tylko ograniczą sie do krytyki planowanej od długiego czasu inwazji na Izrael. Wtedy będzie oczywiste, że ani z Rosji, która będzie pokonana, ani z Ameryki, która nie będzie mieć odwagi, by pomóc Izraelowi, musi powstać lider, który zaoferuje pokój ranionej przez całe wieki części świata – Bliskiego Wschodu. Wtedy Islam będzie pokonany – już dzisiaj coraz więcej arabskich liderów jest przekonanych, że Izrael nie jest ich największym problemem, ale jest nim ich własna religia. Papież Franciszek przekonuje imigrantów w Europie, że nie muszą zmieniać religii. Wystarczy „być dobrym”. We Francji kandydatka na Premiera, Marine Le Pen przedstawiła swoją polityczną platformę w odniesieniu do nielegalnej migracji, mówiąc: „Nie chcę widzieć burki ubieranych przez muzułmanki wokół siebie, ale mamy Sąd Najwyższy. Nie możemy zabronić jednej rzeczy reprezentującej jedną religię. Dlatego zrobimy to w następujący sposób: zabronimy burki muzułmankom, zabronimy Żydom ubieranie jarmułek oraz zabronimy Chrześcijanom noszenie krzyżyków”. Innymi słowy, trendem w Europie jest ogołocić wszystkich z ich religii w imieniu walki z islamskim radykalizmem. Europa jest zmęczona religią. To prowadzi bezpośrednio do różnych form zła w najgorszej postaci.

Mimo takiego stanu rzeczy Chrześcijanie mają nadzieję; błogą nadzieję. Wynika ona z ostatecznego miejsca naszego przeznaczenia. Nie jest ona ograniczona do obecnej rzeczywistości. W liście do Kolosan apostoł Paweł pisze: „Jeśli jesteście wzbudzeni z Chrystusem tego, co w górze szukajcie, gdzie siedzi Chrystus po prawicy Bożej. O tym, co w górze myślcie, a nie o tym, co na ziemi”. (List Do Kolosan 3:1-2) To jest celem naszej pielgrzymki, to jest nasza nadzieja, tego się powinniśmy trzymać. W innym liście Pawła czytamy: „Nasza ojczyzna jest w niebie, skąd też Zbawiciela oczekujemy – Pana, Jezusa Chrystusa, który przemieni nasze znikome ciało w postać podobną do uwielbionego ciała swego tą mocą, którą wszystko sobie poddać może”. (List Do Filipian 3:20)

Powtarzam: Europa szybko zmierza w kierunku przyjęcia lidera, który by ją wyciągnął z największego kryzysu naszych czasów. Europa jest gotowa przyjąć Antychrysta, o którym znamy wiele detali z opisów Starego i Nowego Testamentu Pisma Świętego. Izrael jest gotowy. Cały świat jest gotowy na ostateczne wydarzenia. Jest otwarte pytanie: czy ty jesteś gotowy na wydarzenia Czasów Ostatecznych?