30 Sekund Do Dwunastej (348) ”Wężowa Plan-Demia”

„Oto moja Biblia; jestem tym, kim w niej powiedziane, że jestem. Posiadam to, co w niej powiedziane, że posiadam. Mogę to, co w niej powiedziane, że mogę. I teraz śmiało ogłaszam: Mój umysł jest gotowy, moje serce otwarte, aby przyjąć nieskalane, niezmienne, wiecznie żywe nasienie Bożego Słowa. Ono zmieni moje życie na zawsze, na zawsze, na zawsze!” (Olga Golikowa)

Poniższy tekst jest przedrukiem ze strony Facebook zamieszczonym przez A. Palla.

„Jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego” (Mt 24:37).

Dr Bryan Ardis spuścił informacyjną „bombę” o związku covid-19 oraz terapii genetycznej rMNA z jadem kobry. Jeśli taki związek istnieje, to wyjaśnia on perfekcyjnie symptomy i skutki uboczne covid, a także „szczepionki” rMNA. Jego teoria brzmi jak science fiction, ale niektóre dane i badania naukowe świadczą na jej rzecz.

Mało kto wie, że big pharma od dawna produkuje wiele leków z jadem węży. Niektóre są dość popularne. Tylko w ostatnim tygodniu FDA zatwierdziło 6 takich leków.

Dr Ardis twierdzi, że covid-19 zawiera syntetycznie wyrabiany jad węży, co wyjaśnia np. to, czemu dzieci nie mają problemu z covid-19. Otóż dzieci mają większy poziom melatoniny niż dorośli, zaś melatonina… hamuje wpływ jadu.

Główne symptomy covid są takie same jak przy ukąszeniu przez jadowitego węża, a więc: utrata węchu i smaku, problemy z oddychaniem, gorączka, uszkodzenia wewnętrznych organów. Z kolei jednym z głównych skutków ubocznych „szczepionek” rMNA jest uszkodzenie mięśnia sercowego i zakrzepy krwi, bóle głowy, problemy z równowagą, a więc znów są one bardzo podobne jak przy ukąszeniu przez jadowitego węża. Wiadomo, że osoby, które wyssały komuś ukąszonemu jad węża, mimo że go zaraz wypluły, miały potem problemy z oddychaniem i straciły węch oraz smak, czasem na wiele miesięcy.

Hydroxychloroquine skutecznie leczy covid-19. Czy przypadkiem, jest on również niezwykle skuteczny przeciwko ukąszeniom jadowitych węży? Big pharma wiedziała, że jest skuteczny przeciw covid, ale próbowała odwieść ludzi od hydroxychloroquine przy pomocy mediów. Pamiętacie, jak media szydziły z Trumpa na wiosnę 2020, gdy zalecał hydroxychloroquine przeciwko covid?

Czy chodziło o to, by pozbyć się jak najwięcej ludzi starszych i schorowanych, a nie dzieci, które dzięki melatoninie mają naturalną odporność na covid z jadem węża? Eksperymenty wykazały, że szczury, u których wywołano cukrzycę umierały, gdy otrzymały enzymy jadu węża, natomiast szczury bez cukrzycy żyły dalej, mimo otrzymania jadu. Nie przypadkiem, najwięcej śmiertelnych ofiar covid w USA było wśród osób z cukrzycą…

Dwaj uczeni, którzy pracowali nad powstaniem terapii genetycznej mRNA (z uniwersytetu stanu Pensylwania) używali enzymów z jadu węży. To może wyjaśnić czemu „szczepionki” rMNA powodują zakrzepy krwi i problemy z mięśniem sercowym, zwłaszcza u osób starszych oraz u sportowców, co prowadzi do plagi „nagłej i niespodziewanej śmierci”.

Co ciekawe Hollywood wypuścił ok. 2017 roku telewizyjny serial. W jednym z odcinków ktoś jest zarażony koronawirusem powiązanym i trafia pod respirator. Zarażenie nastąpiło poprzez wodę, do której uwolniono koronawirusa z jadem węża… Wygląda na to, że „elity” już wtedy miały zaplanowaną plandemię. Dr Ardis sugeruje, że covid-19 uwalniano do zbiorników wody pitnej w głównych miastach. CDC testuje wodę pod kątem covid-19, więc wiedzą, że covid znajduje się w wodzie.

Nazwa covid-19 może faktycznie pochodzić stąd, że jad kobry królewskiej zawiera dokładnie 19 toksyn, a „korona” w słowie koronawirus, jako symbol władzy królewskiej może oznaczać kobrę królewską. W hinduskiej mitologii kobra jest identyfikowana z Śiwą – bogiem niszczycielem, inaczej mówiąc szatanem.

Terapia mRNA wprowadza geny do ludzkiego genomu, zmieniając ludzkie DNA. Czy w jej rezultacie człowiek przestaje być człowiekiem, jakim stworzył go Bóg? Według naukowej terminologii, taki człowiek staje się „chimerą”, czyli hybrydą…

W tym kierunku zmierzają faszystowskie „elity”, propagujące transhumanizm – ich celem jest zniszczenie stworzenia Bożego. Pragną połączenia człowieka ze sztuczną inteligencją, a także wymieszania genów ludzkich z gadzimi, aby stworzyć super-rasę, Czyim symbolem jest w Biblii wąż i smok? Szatana! (Apokalipsa Jana 12)

Te zamiary “elit” i eksperymenty genetyczne przywodzą na myśl słowa Ellen White na temat amalgamacji przed potopem, która przyczyniła się do wytracenia ówczesnego świata przez Boga. Amalgamacja to wymieszanie np. genów ludzkich ze zwierzęcymi. Ellen White napisała: „Ale jeśli był jeden grzech gorszy od innych, który przyczynił się do zgładzenia ludzkości w potopie, to był nim występek polegający na amalgamacji ludzi i zwierząt, który zbezcześcił obraz Boży, powodując pomieszanie” (Dary Ducha, t. 3. s. 75).

Czyżby cywilizacja przed potopem była aż tak zaawansowana, że mieszano geny ludzi i zwierząt, tworząc chimery? Starożytni zachowali pamięć o nich w mitach o takich stworach jak: centaury (ludzie-konie), minotaurzy (ludzie-byki), satyry (ludzie-kozły), nimfy (kobiety-ryby).

Pan Jezus zapowiedział, że „jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego” (Mt 24:37). Czyżbyśmy znaleźli się na tym samym etapie, co cywilizacja przed potopem, która próbowała zniszczyć Boże stworzenie, a zniszczyła samą siebie?

Ciekawostka: kompleks Watykanu ma kształt węża, podobnie jak papieska Sala Audiencyjna. Nie tylko z zewnątrz, ale całe wnętrze przypomina paszczę jadowitego węża, sufit i ściany imitują gadzią łuskę, a okna imitują oczy węża. W tej sali papież zasiada tam, gdzie jest wnętrze paszczy węża, między jego dwoma kłami i przemawia z miejsca, skąd wychodzi język węża… Za nim jest rzeźba z głową smoka oraz liczne rzeźby upadłych aniołów. Przypadek? Czas Łaski, który to samo Pismo Święte opisuje, absolutnie się kończy. Czas, w którym można uporządkować swoje osobiste życie w stosunku do Boga. Proces ten następuje przez przyjęcie jednorazowej ofiary Jezusa Chrystusa, poprzez którego śmierć i zmartwychwstanie dostępujemy odkupienia, odnowienia i uświęcenia. W ten sposób stajemy się nowo narodzonymi (z Ducha) dziećmi Żywego Boga.

Cztery razy w Piśmie Świętym jest Boży nakaz: „Świętymi bądźcie, bo Ja Jestem Święty…”. Trzy razy jest to w Starym Testamencie w odniesieniu do narodu Izraela. (Ks. Kapłańska 11:44, 11:45 oraz 20:7) Czwarty raz adresatem są wszyscy wierzący w Jezusa Chrystusa. Jest to zapisane w Nowym Testamencie Pisma Świętego w 1 Liście Piotra 1:14-16, cytuję z Biblii Tysiąclecia: „[Bądźcie] jak posłuszne dzieci. Nie stosujcie się do waszych dawniejszych żądz, gdy byliście nieświadomi, ale w całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał, gdyż jest napisane: Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty.” Ten nakaz dotyczy nie tylko papieża czy innych liderów religijnych, ale jest nakazem dla każdego człowieka wierzącego Chrystusowi. Codzienne uświęcanie jest procesem, w którym głównymi narzędziami są:

1. czytanie Pisma Świętego, a więc czytaj codziennie oraz

2. osobista rozmowa z Bogiem poprzez indywidualną modlitwę, a więc rozmawiaj z Bogiem.

Dzisiaj możesz mieć pewność, dokąd zmierzasz i czego oczekujesz. A wszyscy oczekują (z bojaźnią lub z radością) przyjścia Króla Królów i Pana Panów, Jezusa Chrystusa, który powiedział: „Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie! W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem”. (Ew. Jana 14:1-3) Dlatego na podstawie tych słów Jezusa i wielu innych potwierdzających proroctw Starego i Nowego Testamentu Pisma Świętego oczekujemy porwania kościoła, które może nastąpić w każdej chwili. Jezus obiecał powrócić i zabrać w mgnieniu oka swój kościół. Miłujący Bóg ma również powód, by „porwać kościół”: „Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić i stanąć przed Synem Człowieczym”. (Ew. Łukasza 21:36) Dlatego nawrócenie do Boga, narodzenie z Ducha, odnowienie umysłu jest tak ważne. Zgodnie z Pismem Świętym wiele z wierzących nie będzie przechodzić przez piekło Wielkiego Ucisku. W Czasach Ostatecznych, w obecnych czasach jest to największa nadzieja wielu Chrześcijan…

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s