30 Sekund Do Dwunastej (342) ”Tragiczne Wypadki Medyczne”

Zacznijmy od kilku „tragicznych wypadków medycznych”. Zgodnie z raportem wielu wydawnictw (thesun.ie, greeknewsondemand.com, thecovidworld.com, extra.ie, HuffingtonPost, davidicke.com, greekcitytimes.com, vaccinedeaths.com, gettr.com, facebook.com, thecovidblog.com, sports.ndtv.com i wiele innych) podobno jest normalne, że młodzi ludzie nagle umierają. Zaledwie 21-letni piłkarz, A. Lampis zmarł nagle podczas gry na stadionie na zawał serca. Według wydawnictwa PostGazette dzień po zdobyciu wymarzonej pracy trenera w szkole South Morlan R. Frederick niespodziewanie umiera. Fredrick, który był absolwentem tej samej szkoły w 1999 roku, był we wtorek na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie wolnego stanowiska trenera futbolu w szkole South Morlan. W środę został poinformowany, że będzie rekomendowanym kandydatem do tej pracy, ale Friedrick zmarł nagle w czwartek wcześnie rano „z nieznanych przyczyn”. Istnieją pogłoski, że rada zażądała: „Musisz dostarczyć dowód pełnego szczepienia, aby podjąć tę pracę”. Zaszczepił się w pośpiechu i dzień później nagle zmarł. W USA coraz częściej „nieznane/niewyjaśnione przyczyny zgonu” oznaczają gwałtowną reakcję organizmu na silne dawki szczepień przeciw którejkolwiek (z ponad 24) formie COVID. Zgodnie z raportem The Herald Guide: 33-letni B. Pollet nagle umarł po szczepionce, która była przyczyną gwałtownie rozwijającej się chorobie autoimmunologicznej. Mężczyzna z lokalnymi (politycznymi) powiązaniami zmarł po tym, jak (zgodnie z zeznaniem jego lekarza) jego druga szczepionka przeciw COVID wywołała reakcję układu odpornościowego, która doprowadziła do rozwoju choroby autoimmunologicznej i nagłej śmierci. Wydawnictwo 100%FedUp donosi, że podczas drzemki umarła w pełni zaszczepiona, 31-letnia trenerka sportowa i mama 7-letniego dziecka. Jej rodzina podejrzewa, że jej serce zatrzymało się, gdy spała. K. Nowak była mieszkanką St. Louis Park w stanie Minnesota i była matką 7-letniego chłopca. Żegnaj Kathy. Statystyki przypadków „śmierci podczas drzemki” w ostatnich tygodniach gwałtownie się mnożą. Artykuł w wydawnictwie My Twin Towers miał tytuł: „Nie wiem, co jeszcze mogę zrobić, ani nawet dokąd się udać: szczepionka COVID 19 winna śmierci człowieka”. Według zastępcy koronera hrabstwa Bradforth był to przypadek rzadkiej komplikacji, który – moglibyśmy obecnie powiedzieć – już nie jest tak rzadki. „Rzadkie

J. Marape, Premier Papui Nowej Gwinei

powikłanie szczepionki przeciw COVID19” okazało się śmiertelne dla rodziny Wattów w miejscowości Lockwood. Ich syn, G. Wats, Junior zmarł w wieku zaledwie 24 lat po otrzymaniu szczepionki Pfizer BioEndTech COVID19. Właściwie nie mógł otrzymać szczepionki BioEndTech, bo gdyby to zrobił, to prawdopodobnie nie mieszkałby w USA, ponieważ ta korporacja nigdy nie wypuściła jej poprawnie w USA. Grzegorz, Junior chciał osobiście uczęszczać w uniwersyteckich zajęciach, dlatego musiał on być „w pełni zaszczepiony”. Umówił się na szczepienie, pierwszy zastrzyk Pfizera otrzymał w sierpniu (co oznacza, że nie mogła to być szczepionka BioEndTech, bo w sierpniu ona nie istniała), a drugą dawkę we wrześniu (znowu nie przez BioEndTech, bo nie istniała ona w tym czasie). Jego rodzice powiedzieli, że wybrał tę szczepionkę, ponieważ została w pełni zatwierdzona przez FDA. Takie przekonanie do dzisiaj jest niepoprawne. Otrzymał on eksperymentalną szczepionkę, za którą jej twórcy, administratorzy czy inni pośrednicy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności. Zatwierdzona szczepionka kompanii BioEndTech jest przedmiotem dystrybucji w innych krajach poza USA i/lub w większości przypadków nie jest nawet tam dostępna. Ten młody człowiek zmarł, a jego rodzina nie ma żadnych środków prawnych przeciwko firmie Pfizer, BioEndTech ani rządowi USA, które w konspiracyjnej kolaboracji zabiły ich syna. Po pierwszej dawce Grzegorzowi pojawia się krew w moczu. Po drugiej dawce Grzegorz, Junior rozchorował się na COVID i po kilku dniach zmarł. ZEA Golf opłakuje stratę obiecującego młodzieńca V. Sorensena. 17-latek z Danii, który był głównym zwycięzcą federacji golfa Emiratów, doznał zatrzymania akcji (zawału) serca i zapadł w śpiączkę. Był gotowy do wyjazdu do USA na stypendium, a my ZEA) sprawdzaliśmy amerykańskie szkoły. OK, jeśli miał przyjeżdżać do USA, musiał być w pełni zaszczepiony, więc domyślam się, że musi być między tymi faktami jakiś związek. To tylko kilka przykładów ludzi, którzy zostali zabici z powodu zaszczepienia. Ludzie, którzy byli z jakiegoś powodu znani publicznie. Natomiast setki tysięcy lub miliony ludzi może umierać każdego tygodnia na świecie, o których nigdy nie dowiemy się, że zginęli z powodu „szczepionki”, ponieważ statystyki są zaniżane do 90% i więcej(!).

Ironicznie, Premier Papui Nowej Gwinei James Marape miał pozytywny test COVID19 podczas podróży na ceremonię otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w Chinach. Na oficjalnej rządowej stronie Papui Nowej Gwinei znajduje się chełpliwa przechwałka: „Szanowny J. Marapeon po raz kolejny dał przykład, kiedy otrzymał swoją szczepionkę COVID19 booster 2 stycznia 2022 r”.

Zgodnie z raportem wydawnictwa Epic Times Australia otworzy granice dla międzynarodowych turystów pod koniec lutego 2022 r. Możesz więc pojechać do Australii. Jednak nie wszyscy. Jedynie ci, którzy mogą udowodnić, że są w pełni zaszczepieni w ilości dwu szczepień. To nie jest otwarcie granic. Możesz sam zdecydować, czy chcesz lecieć do Australii, czy nie, ale musisz się w pełni zaszczepić. Natomiast w kraju, który szczyci się najwyższymi statystykami zaszczepionej populacji (Izrael), gwałtownie wzrastają statystyki zachorowań na COVID w ostatnich tygodniach.

Nie ma dowodów na to, że eksperymentalne „szczepienia” pomagają zapobiegać infekcjom. W rzeczywistości raczej je powodują. Ponadto ukrywane są niebezpieczne skutki uboczne szczepionki COVID-19. W szczepionkach, a także przymusowym internowaniu nieszczepionych, nie chodzi o ochronę ludzi. Chodzi o stworzenie kasty niewolników. Chodzi o władzę i kontrolę.

Te wszystkie szczegóły prowadzą do jednego ogólnego celu: wprowadzenia ogólno-światowego systemu zwanego Nowy Porządek Świata (ang. New World Order), depopulacji (z około 8 miliardów do 0.5 miliarda ludzi) oraz totalnej, utopijnej kontroli pozostałej części ludzkości. Cele, które były przepowiedziane na kartach Pisma Świętego. Jezus, odchodząc z ziemi, powiedział: „A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie”. (Ew. Łukasza 21:28) Kluczowymi słowami są: „A GDY SIĘ TO ZACZNIE DZIAĆ…”. To jest znak rozpoznawszy dla nowo narodzonych, z Ducha wierzących Chrystusowi. Jest to również ostrzeżenie dla wszystkich, którzy jeszcze nie są dziećmi żywego Boga Abrahama, Izaaka i Jakuba.

Czas Łaski absolutnie się kończy. Czas, w którym można uporządkować swoje osobiste życie w stosunku do Boga. Proces ten następuje przez przyjęcie jednorazowej ofiary Jezusa Chrystusa, poprzez którego śmierć i zmartwychwstanie dostępujemy odkupienia, odnowienia i uświęcenia. W ten sposób stajemy się nowo narodzonymi (z Ducha) dziećmi Żywego Boga. Cztery razy w Piśmie Świętym jest Boży nakaz: „Świętymi bądźcie, bo Ja Jestem Święty…”. Trzy razy jest to w Starym Testamencie w odniesieniu do narodu Izraela. (Ks. Kapłańska 11:44, 11:45 oraz 20:7) Czwarty raz adresatem są wszyscy wierzący w Jezusa Chrystusa – ty i ja. Jest to zapisane w Nowym Testamencie Pisma Świętego w 1-ym Liście Piotra 1:14-16, cytuję z Biblii Tysiąclecia: „[Bądźcie] jak posłuszne dzieci. Nie stosujcie się do waszych dawniejszych żądz, gdy byliście nieświadomi, ale w całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał, gdyż jest napisane: Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty.” Ten nakaz dotyczy nie tylko papieża czy innych liderów religijnych, ale jest nakazem dla każdego człowieka wierzącego Chrystusowi. Codzienne uświęcanie jest procesem, w którym głównymi narzędziami są:

1. czytanie Pisma Świętego, a więc czytaj codziennie oraz

2. osobista rozmowa z Bogiem poprzez indywidualną modlitwę, a więc rozmawiaj z Bogiem.

Dzisiaj możesz mieć pewność, dokąd zmierzasz i czego oczekujesz. A wszyscy oczekują (z bojaźnią lub z radością) przyjścia Króla Królów i Pana Panów, Jezusa Chrystusa, który powiedział: „Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie! W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem”. (Ew. Jana 14:1-3) Dlatego na podstawie tych słów Jezusa i wielu innych potwierdzających proroctw Starego i Nowego Testamentu Pisma Świętego oczekujemy porwania kościoła, które może nastąpić w każdej chwili. Jezus obiecał powrócić i zabrać w mgnieniu oka swój kościół. Miłujący Bóg ma również powód, by „porwać kościół”: „Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić [powtarzam], abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym”. (Ew. Łukasza 21:36) Dlatego nawrócenie do Boga, narodzenie z Ducha, odnowienie umysłu jest tak ważne. Zgodnie z Pismem Świętym wiele z wierzących nie będzie przechodzić przez piekło Wielkiego Ucisku. W Czasach Ostatecznych, w obecnych czasach jest to największa nadzieja wielu Chrześcijan…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s