30 Sekund Do Dwunastej (345) ”Banda Politycznych Huliganów”

„Oto moja Biblia; jestem tym, kim w niej powiedziane, że jestem. Posiadam to, co w niej powiedziane, że posiadam. Mogę to, co w niej powiedziane, że mogę. I teraz śmiało ogłaszam: Mój umysł jest gotowy, moje serce otwarte, aby przyjąć nieskalane, niezmienne, wiecznie żywe nasienie Bożego Słowa. Ono zmieni moje życie na zawsze, na zawsze, na zawsze!” (Olga Golikowa)

Banda Politycznych Chuliganów (ang. Gang Of Political Houligans) rządzi obecnie w USA. Są nimi między innymi: Prezydent USA J. Biden („Ojciec Chrzestny” rodzinnej mafii Bidenów) oraz jego syn Hunter (ogniwo, poprzez które rodzina Bidenów otrzymała $3.5 miliona od żony gubernatora Moskwy), były Sekretarz Stanu H. Clinton (kryminaliści Bill i Hillary mają na swoich rękach krew ponad 120 osób, które na przestrzeni lat zginęli – i do dzisiaj giną „w niewyjaśnionych okolicznościach”, ponieważ wiedzieli lub wiedzą zbyt dużo o

parze psychopatów), bieżący Sekretarz Stanu A. Blinken, Sekretarz Obrony USA L. Austin, Przewodniczący Szefów Militarnych, Generał M. Miller, Dyrektor CIA W.J. Burns, Sekretarz Prasowy Białego Domu J. Psaki, Doradca ds. Bezpieczeństwa Narodowego D. Singh, Administrator Agencji ds. Rozwoju Międzynarodowego S.J. Power, Wiceminister Finansów A. Adeyemo oraz Prezydent Banku Eksport-Import, R.J. Lewis. Zostali oni po imieniu wyliczeni w ”personalnych sankcjach”, na mocy których – między innymi – nie mają oni prawa wjazdu do Rosji.  Zgodnie z raportem CNN, w oświadczeniu rosyjskiego MSZ stwierdzono, że sankcje są odpowiedzią na „skrajnie rusofobiczny kurs obecnej administracji USA, która w desperackiej próbie utrzymania amerykańskiej hegemonii polegała, odrzucając wszelką przyzwoitość, na frontalnym uciskaniu/duszeniu Rosji ”. Są oni również globalistami, których ostatecznymi celami są między innymi depopulacja naszej cywilizacji do pół miliarda ludzi, Jeden Światowy Rząd, Jedna Światowa Ekonomia oraz Jedna Światowa Religia – trzech podstaw Nowego Porządku Świata.

Obecna Administracja Białego Domu i Pentagon są bezpośrednio odpowiedzialni za eskalację wojny między Rosją i Ukrainą, ponieważ podobnie, jak były Prezydent USA D. Trump, tak obecnie tylko Rosja z W. Putinem na czele jest przeciwna wprowadzaniu w życie Nowego Porządku Świata przez globalistów. Z drugiej strony krytycy W. Putina sugerują, że jest on również częścią tego samego klubu globalistów.

Należy zauważyć, że jednym z (wielu) powodów najazdu na Ukrainę jest przejęcie kontroli  wielu istniejących laboratoriów biotechnologicznych na Ukrainie, które (o dziwo!) mają ścisłe powiązania z głównymi amerykańskimi agencjami (NIH, CDC, NIAID), z dyrektorem (dyktatorem) A. Fauci na czele poprzez (niezwykłym zbiegiem okoliczności!) międzynarodową instytucję EcoHealth Alliance (z bezpośrednimi konekcjami do A. Fauci)! Dogłębna dokumentacja powiązań amerykańskich instytucji rządowych i militarnych z ukraińskimi laboratoriami pracującymi nad różnymi formami zmilitaryzowanych form wirusów jest w wielkim pośpiechu usuwana z tysięcy rządowych stron internetowych w USA – zgodnie

Mapa Militarnych Laboratoriów USA Na Ukrainie

z jednym z ostatnich raportów wydawnictwa informacyjnego IzraelUnwired. Jest oczywiste dla W. Putina oraz dla każdego człowieka z odrobiną zdrowego rozsądku, że od lat Pentagon oraz amerykańskie paramilitarne agencje rządowe z kryminalistą, A. Fauci na czele w kolaboracji z reżimem W. Żeleńskiego knują w pobliżu i wzdłuż granic Rosji podobne „niespodzianki”, jaka została w specyficznym momencie historii uwolniona z bio-militarnych laboratoriów w Wuchan. W raporcie z Izraela czytamy między innymi: „Ukraina jest na czele Programu Redukcji Zagrożeń Biologicznych (ang. Biological Threat Reduction Program lub BTRP) Departamentu Obrony USA, który

LISTA INSTYTUCJI I PROGRAMÓW MILITARNYCH USA: AFL Armed Forces of Liberia CBRN chemical, biological, radiological, and nuclear CDC U.S. Centers for Disease Control and Prevention BTRP U.S. Biological Threat Reduction Program DFID U.K. Department for International Development DHS U.S. Department of Homeland Security DMS Defense, Military, and Security DoD U.S. Department of Defense DRC Democratic Republic of the Congo DTRA U.S. Defense Threat Reduction Agency EC European Commission ECOWAS Economic Community of West African States FAO Food and Agriculture Organization of the United Nations FBI U.S. Federal Bureau of Investigation G7 Group of Seven G8 Group of Eight GEIS Global Emerging Infections Surveillance GHSA Global Health Security Agenda GHSI Global Health Security Initiative GHSS U.S. Global Health Security Strategy Global Partnership Global Partnership Against the Spread of Weapons and Materials of Mass Destruction HHS U.S. Department of Health and Human Services IHR International Health Regulations INTERPOL International Criminal Police Organization JEE Joint External Evaluation MCM medical countermeasure(s) NAPHS National Action Plan for Health Security NDS U.S. National Defense Strategy NATO North Atlantic Treaty Organization NBS U.S. National Biodefense Strategy NIH U.S. National Institutes of Health OIE World Organisation for Animal Health PDD Presidential Decision Directive PEPFAR U.S. President’s Emergency Plan for AIDS Relief PMI President’s Malaria Initiative R&D Research and Development RDOIT Rapidly Deployable Outbreak Investigation Team USAID U.S. Agency for International Development US DoS U.S. Department of State WHO World Health Organization WMD weapons of mass destruction WTRP Weapons Threat Reduction Program (Canada)

zasadniczo jest inną formą laboratorium Wuhan, co oznacza, że Departament Obrony USA bada broń biologiczną tuż za granicą z Rosją.Putin może być brutalny, ale biorąc pod uwagę to, co wyszło z Wuhan, te placówki badawcze broni biologicznej na Ukrainie wydają się być egzystencjalnym zagrożeniem dla Rosji.Dlaczego miałby chcieć ryzykować, mając na progu coraz bardziej bezczelne NATO i groźbę broni biologicznej?

Żadne z powyższych nie usprawiedliwia brutalności rosyjskiej armii w jej atakach na Ukrainę, ale [militarno-biologiczne] gry Departamentu Obrony USA i Pentagonu w odległych miejscach świata powodowały i w dalszym ciągu powodują więcej problemów niż rozwiązują, a jeśli gra polegała na rozbiciu Rosji, to jest to chęć amerykańskich biurokratów gry z ogniem, który jest prawdziwym wyzwalaczem tej wojny”.

Wojny i pogłoski o wojnach (Ew. Mateusza 24:6-7) były przepowiedziane i zarejestrowane na piśmie tysiące lat temu i te dokumenty są dostępne w tekście Pisma Świętego dla każdej osoby. Czas Łaski, który to samo Pismo Święte opisuje, absolutnie się kończy. Czas, w którym można uporządkować swoje osobiste życie w stosunku do Boga. Proces ten następuje przez przyjęcie jednorazowej ofiary Jezusa Chrystusa, poprzez którego śmierć i zmartwychwstanie dostępujemy odkupienia, odnowienia i uświęcenia. W ten sposób stajemy się nowo narodzonymi (z Ducha) dziećmi Żywego Boga.

Cztery razy w Piśmie Świętym jest Boży nakaz: „Świętymi bądźcie, bo Ja Jestem Święty…”. Trzy razy jest to w Starym Testamencie w odniesieniu do narodu Izraela. (Ks. Kapłańska 11:44, 11:45 oraz 20:7) Czwarty raz adresatem są wszyscy wierzący w Jezusa Chrystusa. Jest to zapisane w Nowym Testamencie Pisma Świętego w 1 Liście Piotra 1:14-16, cytuję z Biblii Tysiąclecia: „[Bądźcie] jak posłuszne dzieci. Nie stosujcie się do waszych dawniejszych żądz, gdy byliście nieświadomi, ale w całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał, gdyż jest napisane: Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty.” Ten nakaz dotyczy nie tylko papieża czy innych liderów religijnych, ale jest nakazem dla każdego człowieka wierzącego Chrystusowi. Codzienne uświęcanie jest procesem, w którym głównymi narzędziami są:

1. czytanie Pisma Świętego, a więc czytaj codziennie oraz

2. osobista rozmowa z Bogiem poprzez indywidualną modlitwę, a więc rozmawiaj z Bogiem.

Dzisiaj możesz mieć pewność, dokąd zmierzasz i czego oczekujesz. A wszyscy oczekują (z bojaźnią lub z radością) przyjścia Króla Królów i Pana Panów, Jezusa Chrystusa, który powiedział: „Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie! W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem”. (Ew. Jana 14:1-3) Dlatego na podstawie tych słów Jezusa i wielu innych potwierdzających proroctw Starego i Nowego Testamentu Pisma Świętego oczekujemy porwania kościoła, które może nastąpić w każdej chwili. Jezus obiecał powrócić i zabrać w mgnieniu oka swój kościół. Miłujący Bóg ma również powód, by „porwać kościół”: „Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić [powtarzam], abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym”. (Ew. Łukasza 21:36) Dlatego nawrócenie do Boga, narodzenie z Ducha, odnowienie umysłu jest tak ważne. Zgodnie z Pismem Świętym wiele z wierzących nie będzie przechodzić przez piekło Wielkiego Ucisku. W Czasach Ostatecznych, w obecnych czasach jest to największa nadzieja wielu Chrześcijan…

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s