30 Sekund Do Dwunastej (336) ”Hydra z 24 Głowami”

„Oto moja Biblia; jestem tym, kim w niej powiedziane, że jestem. Posiadam to, co w niej powiedziane, że posiadam. Mogę to, co w niej powiedziane, że mogę. I teraz śmiało ogłaszam: Mój umysł jest gotowy, moje serce otwarte, aby przyjąć nieskalane, niezmienne, wiecznie żywe nasienie Bożego Słowa. Ono zmieni moje życie na zawsze, na zawsze, na zawsze!” (Olga Golikowa)

W moim komentarzu nr 241 z dnia 15 marca 2020 r. „Kolaboracja” pisałem między innymi: „Każda konwencjonalna wojna, włącznie z zagrożeniem nuklearnym, jest w swej naturze lokalna. Najszerszy zasięg może mieć broń biologiczna. Koronawirus nie jest naturalnym wirusem. Jest to laboratoryjnie skonstruowana kombinacja trzech wirusów: SARS, HIV oraz MERS. Elementy wirusa HIV mają na celu zmniejszenie odporności atakowanego systemu immunologicznego.  Wirus był skonstruowany w laboratorium z zabezpieczeniami 4 klasy (poziom militarny) w Północnej Karolinie, w USA z udziałem amerykańskich, kanadyjskich i chińskich biologów. Wirus został zaprogramowany w celu bardziej agresywnego rozprzestrzeniania się wśród ludzkiej populacji w porównaniu z innymi wirusami. Mamy więc do czynienia z ofensywną bronią biologiczną, która była uwolniona z podobnego laboratorium tej samej 4 klasy zabezpieczeń znajdującego się w Wuhan, w Chinach. W tej genetycznej inżynierii byli zaangażowani nie tylko amerykańscy naukowcy biologii, ale – między innymi – i przedstawiciele rządowej Agencji Do Spraw Leków I Żywności w USA, jak również na końcu tej listy nazwisk i nazw instytucji jest biolog, Zeng Li She z głównego laboratorium specjalnych patogenów i bio-bezpieczeństwa Instytutu Wirusologii w Wuhan, w Chinach. Próbki oryginalnego wirusa były udostępnione przez laboratorium w Fort Detrick, w stanie Maryland USA, gdzie od 1943 r., pod patronatem CIA pracowali nazistowscy biolodzy z Niemiec sprowadzeni w ramach akcji „Paper Clip” przez rząd USA. Fort Detrick był do lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku mekką badań biologicznych w zakresie kontroli umysłu. Obecnie Fort Detrick jest centrum amerykańskiego programu broni biologicznej. Praca nad zmilitaryzowanym Koronawirusem została wynagrodzona przez Narodową Fundację Nauki Chin. Naukowcy/biolodzy pracujący dla różnych agencji amerykańskich z pełną świadomością udostępnili te technologie chińskim partnerom. W opisie konstrukcji Koronawirusa czytamy: „Zbudowaliśmy chimerycznego wirusa, który koduje nowe zwierzęce białko w kontekście żywego SARS”. Jest to więc sztuczny organizm zbudowany z kilku różniących się genetycznie komórek. Antidotum – efektywna szczepionka przeciwko temu wirusowi nie może być skonstruowana w żadnym komercjalnym laboratorium na świecie. Musi być skonstruowana w tej samej czwartej/militarnej klasie biologicznego laboratorium.  Wcześniej czy później półśrodki będą oferowane i będą dodatkowym zagrożeniem populacji”.

Co ja wtedy twierdziłem? Jak ja wtedy odważyłem się myśleć wbrew oficjalnej amerykańskiej, a nawet światowej propagandzie? Jeszcze raz podkreślam: „Antidotum – efektywna szczepionka przeciwko temu wirusowi nie może być skonstruowana w żadnym komercjalnym laboratorium na świecie. Musi być skonstruowana w tej samej czwartej/militarnej klasie biologicznego laboratorium”.

Po upływie ponad półtora roku, jest powszechnie wiadomo, że „PÓŁŚRODKI” wyprodukowane przez Pfizer, Moderna i J&J nie chronią przed ponownym zarażeniem nowymi formami Koronowirusa, a wręcz przeciwnie – same szczepionki są powodem „niespodziewanych skutków ubocznych: kalectwa i śmierci wielu osób”. Zgodnie z raportami w wielu mediach w grudniu 2021 r.: FoxNews, NYPost, Forbes, DailyWire, ModernaTX, Bing i wiele innych „Amerykańskie wojsko testuje szczepionkę zaprojektowaną w celu ochrony przed wszystkimi wariantami COVID”. Naukowcy z Walter Reed Army Institute of Research (WRAIR) otrzymali sekwencję DNA COVIDA na początku 2020 roku wraz z resztą świata, ale zamiast skupić się na szczepionce, której celem była tylko jedna forma COVIDA, postanowili pracować nad szczepionką, która byłaby skuteczna przeciwko wszystkim wariantom tego wirusa. Szczepionka jest częścią strategii instytutu “pan-SAR”, która ma na celu produkcję szczepionek na tę pandemię i przyszłe pandemie. „Szczepionka Spike Ferritin Nanoparticle (SpFN) COVID-19 przeszła udane próby na zwierzętach na początku tego roku, a rezultaty badania fazy 1 miały pozytywne wyniki, które są w trakcie przeglądu” – powiedział serwisowi informacyjnemu Kayvon Modjarrad, dyrektor oddziału chorób zakaźnych WRAIR, Defense One, który obejmuje amerykańskie wojsko. Po opublikowaniu tej informacji WRAIR wydał komunikat prasowy, w którym zauważył, że szczepionka nie została jeszcze przetestowana przeciwko najnowszej formie wirusa: „omikronowi”. Zazwyczaj próby fazy 1 sprawdzają, czy szczepionki są bezpieczne i wywołują przeciwciała. To, co czyni tę militarną szczepionkę wyjątkową, to białko w kształcie piłki nożnej z 24 twarzami, co pozwala naukowcom na dołączenie kolców wielu wariantów koronawirusa na różnych powierzchniach białka. Jest niezmiernie intrygujące, że do dzisiaj na okręgu ziemi zostały wypuszczone/uwolnione lub pojawiły się 22 warianty koronawirusa. W jaki sposób Pentagon i jego silne ramię do spraw broni biologicznej doszło 2 lata temu do potrzeby wyprodukowania „szczepionki”, która będzie obejmować wszystkie warianty z ostatnich dwu lat? Pamiętajmy, w świecie militarnym (Rosji, Niemiec, Ameryki, Anglii, Australii, Chin, Japonii, itd.) nie ma miejsca na przypadek oraz na zbieg okoliczności… Biblijna bestia z wielu głowami przedstawiana jest (nie bez przyczyny) jako potężna zwierzęca istota. Jednak podobna, mikroskopijna bestia (z 24 głowami) rozpracowana przez biologiczne laboratoria Pentagonu może mieć równie katastrofalne skutki dla systemu immunologicznego przeciętnego człowieka.                                                                                                                                     

Przykład wirusa z wielu ogonami/głowami Szczepionka SpFN, nazwana na cześć białka zwanego ferrytyną, będzie musiała przejść badania fazy 2 i fazy 3, w których naukowcy mogą określić jej skuteczność i sposób działania na już zaszczepionych i wcześniej chorych osobach. WRAIR współpracuje z nienazwanym partnerem branżowym (korporacją farmakologiczną – Pfizer, Moderna, J&J..?) w celu wyprodukowania szczepionek do następnych badań i dla szerszej publiczności, jeśli szczepionka okaże się skuteczna i zostanie zatwierdzona przez organy regulacyjne.

Uniwersalna, odporna na warianty szczepionka na każdą chorobę jest świętym Graalem dla naukowców zajmujących się szczepionkami. Naukowcy od dziesięcioleci mają nadzieję na uniwersalną szczepionkę przeciw grypie. „Naukowcy realizujący uniwersalną szczepionkę na COVID generalnie mają dwie opcje:” – powiedział Eric Topol, dyrektor Scripps Research Translational Institute – „Mogą odtwarzać różne silne przeciwciała na wolności, które są wytwarzane u mniej niż 0,1% populacji, która została zainfekowana, lub mogą tworzyć syntetyczne przeciwciała po zbadaniu 30 000 zasad genetycznych w wirusie i przewidzeniu, w jaki sposób może on zmutować”. Wydaje się, że naukowcy z WRAIR wcześnie zdecydowali się na syntetyczne podejście do lokalizacji tych przeciwciał. „Kryzys, na który natrafiają naukowcy, polega na próbie wywołania tych przeciwciał u wszystkich innych” – powiedział Duane Wesemann, immunolog z Brigham and Women’s Hospital i Harvard Medical School. “Załóżmy więc, że odkrywamy, że możemy to wywołać u ludzi, ale naszym wyzwaniem jest, jak uzyskać wystarczającą ilość tego konkretnego przeciwciała, aby było skuteczne, a następnie sprawić, by trwało długo” – powiedział Wesemann.

Te obiecujące „szczepionki” pojawiają się, gdy „prezydent” J. Biden oświadczył, że wariant Omicron stał się dominującym wariantem koronawirusa w Stanach Zjednoczonych. Jednak statystyki ostatnio opublikowane wskazują, że ta nowa fala zakażeń COVID-19 może być łagodniejsza niż poprzednie fale. Narodowy Instytut Chorób Zakaźnych w Republice Południowej Afryki (RPA) stwierdził, że wariant Omicron, który wydaje się być odporny na obecne szczepionki COVID-19, spowodował o 80% mniej hospitalizacji w porównaniu z Delta i innymi wariantami zakażeń.

Detale i szczegóły opisywanych wydarzeń wskazują, że COVID z jego wszystkimi wariantami oraz forsowane na całym świecie różne formy „szczepionek” są dwustopniowym atakiem militarnym – jest to użyta na światową skalę broń biologiczna. Proces ten jest dopiero rozpoczęty i będzie trwać latami, aż (włącznie z innymi metodami) populacja na okręgu ziemi będzie zredukowana do pół miliarda ludzi, zgodnie z Agendą 30 ONZ.

Jezus, odchodząc z ziemi, powiedział: „A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie”. (Ew. Łukasza 21:28) Kluczowymi słowami są: „A GDY SIĘ TO ZACZNIE DZIAĆ…”. To jest znak rozpoznawszy dla nowonarodzonych, z Ducha wierzących Chrystusowi. Jest to również ostrzeżenie dla wszystkich, którzy jeszcze nie są dziećmi żywego Boga Abrahama, Izaaka i Jakuba. Czas Łaski absolutnie się kończy. Czas, w którym można uporządkować swoje osobiste życie w stosunku do Boga. Proces ten następuje przez przyjęcie jednorazowej ofiary Jezusa Chrystusa, poprzez którego śmierć i zmartwychwstanie dostępujemy odkupienia, odnowienia i uświęcenia. W ten sposób stajemy się nowo narodzonymi (z Ducha) dziećmi Żywego Boga.

Cztery razy w Piśmie Świętym jest Boży nakaz: „Świętymi bądźcie, bo Ja Jestem Święty…”. Trzy razy jest to w Starym Testamencie w odniesieniu do narodu Izraela. (Ks. Kapłańska 11:44, 11:45 oraz 20:7) Czwarty raz adresatem są wszyscy wierzący w Jezusa Chrystusa – ty i ja. Jest to zapisane w Nowym Testamencie Pisma Świętego w 1-ym Liście Piotra 1:14-16, cytuję z Biblii Tysiąclecia: „[Bądźcie] jak posłuszne dzieci. Nie stosujcie się do waszych dawniejszych żądz, gdy byliście nieświadomi, ale w całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał, gdyż jest napisane: Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty.” Ten nakaz dotyczy nie tylko papieża czy innych liderów religijnych, ale jest nakazem dla każdego człowieka wierzącego Chrystusowi. Codzienne uświęcanie jest procesem, w którym głównymi narzędziami są:

1. czytanie Pisma Świętego, a więc czytaj codziennie oraz

2. osobista rozmowa z Bogiem poprzez indywidualną modlitwę, a więc rozmawiaj z Bogiem.

Dzisiaj możesz mieć pewność, dokąd zmierzasz i czego oczekujesz. A wszyscy oczekują (z bojaźnią lub z radością) przyjścia Króla Królów i Pana Panów, Jezusa Chrystusa, który powiedział: „Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie! W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem”. (Ew. Jana 14:1-3) Dlatego na podstawie tych słów Jezusa i wielu innych potwierdzających proroctw Starego i Nowego Testamentu Pisma Świętego oczekujemy porwania kościoła, które może nastąpić w każdej chwili. Jezus obiecał powrócić i zabrać w mgnieniu oka swój kościół. Miłujący Bóg ma również powód, by „porwać kościół”: „Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić [powtarzam], abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym”. (Ew. Łukasza 21:36) Dlatego nawrócenie do Boga, narodzenie z Ducha, odnowienie umysłu jest tak ważne. Zgodnie z Pismem Świętym wiele z wierzących nie będzie przechodzić przez piekło Wielkiego Ucisku. W Czasach Ostatecznych, w obecnych czasach jest to największa nadzieja wielu Chrześcijan…

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s