30 Sekund Do Dwunastej (332) ”Wszystkiemu Winna ‘Plan-Demia’”

„Oto moja Biblia; jestem tym, kim w niej powiedziane, że jestem. Posiadam to, co w niej powiedziane, że posiadam. Mogę to, co w niej powiedziane, że mogę. I teraz śmiało ogłaszam: Mój umysł jest gotowy, moje serce otwarte, aby przyjąć nieskalane, niezmienne, wiecznie żywe nasienie Bożego Słowa. Ono zmieni moje życie na zawsze, na zawsze, na zawsze!” (Olga Golikowa)

„Omicron” – jest to najnowsza forma koronawirusa B.1.X lub B.1.640, która pojawiła się w Południowej Afryce (RPA) i szybko przeniosła się do Francji, Anglii, Szwajcarii, Szkocji i Włoch. Cały militarny atak bronią biologiczną w formie Covid zaczął się w listopadzie 2019 r. W okresie 24 miesięcy powstało 22 wariantów, które jakimś cudem potrafią się pojawiać  w różnych częściach świata w tym samym czasie. W przedziałach poniżej 5 tygodni wypuszczany jest nowy wariant tego militarnego produktu. Obowiązkowe w wielu krajach szczepienia, których prototypy datowane są na rok 2005 lub wcześniej, są drugim (również militarnym) etapem międzynarodowych działań w sferze broni biologicznej.

Histeria wokół wirusa jest doskonałym pretekstem do manipulacji różnych dziedzin światowej gospodarki. Według oficjalnej propagandy jest publiczną tajemnicą, że przestoje transportowe (np. wokół portu w Los Angeles każdego tygodnia zakotwiczonych jest 70-100 nierozładowanych statków towarowych z całego świata) są bezpośrednim rezultatem braku rąk do pracy z powodu schorzenia Covid oraz nałożonych ograniczeń. Jako dodatkowy protest przeciwko obowiązkowym szczepieniom ponad 1.2 miliona kierowców sektora transportowego w USA grozi natychmiastową rezygnacją z pracy, co tylko powiększy problemy systemów logistycznych w kraju i na świecie, a co dla polityków Białego Domu i globalistów jest tylko dodatkowym oczkiem łańcucha prowadzącego do budowania podstaw utopijnego Nowego Porządku Świata (NWO).

Oficjalnie nowy wariant „Omicron” spowodował potężne straty na światowych giełdach, włącznie z giełdami amerykańskimi (Dow Jones w ciągu jednego dnia stracił ponad 905 punktów, lub 2.53%). Akcje europejskich korporacji straciły około 2.6%, podczas gdy kompanie sektora transportowego (linie lotnicze, statki pasażerskie oraz korporacje kolejowe i samochodowe) straciły do 5% wartości w ciągu jednego dnia. Z drugiej strony w potężnych mediach amerykańskich oraz mediach światowych nie ma wzmianki o bardziej realistycznych powodach rodzącego się kryzysu finansowego. Zgodnie z raportem wydawnictwa Market Watch Amerykańska Rada Rezerwy Federalnej (Federal Reserve Board, FRB) poinformowała, że znalazła dowody rozluźnionych i osłabiających system praktyk w bankach, które były od dłuższego czasu narażone na niewypłacalność międzynarodowego funduszu Archegos Capital Management w wysokości $10 miliardów na początku 2021 r. Nazwy zaangażowanych, ryzykujących banków nie zostały ujawnione (oczywiście...). Jest to również powodem podejrzeń, że kreowany kryzys finansowy może być znacznie większy, niż raportowany kryzys funduszu Archegos.

Inflacja? Według biurokratów z kręgu J. Bidena najwyższa od ponad 35 lat w USA inflacja (oficjalnie ponad 7%, natomiast w różnych dziedzinach gospodarki wahająca się od 5% do ponad 70%, np. niektóre produkty budowlane nawet do ponad 300%) jest bezpośrednim rezultatem „plan-demii” Covid. Dyskusja inflacyjnej polityki rządzących Demokratów jest niemożliwa. A przecież to Biden zamknął budowę rurociągu gazowego z Kanady do USA. To Biden zamyka jeden z 5 głównych rurociągów wewnątrz USA, redukując podaż paliwa w kraju o 20%. Tylko te dwa posunięcia polityczne rujnują sektor energetyczny USA oraz jest powodem zwiększenia cen paliwa minimum 60% w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Administracja J. Bidena usiłuje maksymalnie zwiększyć koszt produktów energii bazowanych na paliwach kopalnych. W ten sposób dramatycznie zwiększa bezpośrednie koszty ogrzewania i oświetlania przeciętnego mieszkańca USA.To Biden i jego klika Demokratów przepycha przez Kongres i Senat dwa programy federalnych wydatków (oficjalnie $1 trylion oraz $1.75 tryliona, a w rzeczywistości realny koszt tych programów socjalnych szacowany jest przez wielu ekonomistów na kwotę $5-7 trylionów). Zgodnie z jednym z ostatnich badań opinii publicznej w okresie 17-19 listopada 2021 r. ponad 60% mieszkańców Ameryki wini Prezydenta J. Bidena i Demokratów za katastrofalną inflację w tym kraju. Ponad 77% populacji kraju odczuwa „dotkliwie” lub zauważa konsekwencje inflacji.

J. Biden twierdzi, że w ciągu 11 miesięcy jego polityka spowodowała wzrost zatrudnienia o 5.6 miliona. Jednak w tych statystykach brakuje „drugiej strony medalu” – straty w zatrudnieniu około 6 milionów ludzi z powodu ograniczeń/mandatów szczepieniowych. Z ogólnej liczby 154 milionów zatrudnionej populacji ponad 28% (43 miliony ludzi) tych, którzy nie zgodzą się na zaszczepienie w najbliższych miesiącach, może być zmuszonych do utracenia stanowiska pracy. Zgodnie z tabelami Biura Statystyk Zatrudniania w 2021 r. nie pracowało 99 (lipiec) i 98 (sierpień) milionów ludzi zdolnych do pracy w przedziale wiekowym od 16 do 70 lat. Te statystyki pogorszyły się ostatnio. We wrześniu w tej samej grupie populacji USA nie pracowało 100 (wrzesień) oraz 101 (październik) milionów ludzi.                 
Jak Bardzo Inflacja Wpłynęła Na Twoje Życie?
Jako ciekawostkę należy zauważyć, że zgodnie z tabelami Biura Statystyk Zatrudnienia w USA na koniec października 2021 r. najbardziej pracowitą jest populacja białych, 61% (120 milionów) ze 196 milionów mieszkańców jest zatrudniona. Wśród mieszkańców Ameryki pochodzenia azjatyckiego (20 milionów) zatrudnionych jest 50% (10 milionów). Z populacji latynoskiej w ilości 61 milionów mieszkańców pracuje 49% (28 milionów ludzi). Najmniej pracowici są murzyni. W USA jest to populacja 48 milionów ludzi, z których zaledwie 42% (19 milionów ludzi) jest zatrudnionych. To tylko dygresja...

Wywoływane potężne kryzysy:  finansowy, militarny, ekonomiczny, społeczny, zdrowotny nie tylko w USA, ale na całym świecie są narzędźmi w rękach globalistów i są one niezbędne w realizacji podstaw procesu destrukcji istniejących systemów socjalno-ekonomicznych, na których popiołach globaliści budują Nowy Porządek Świata (ang. New World Order), którego liderem będzie Antychryst. Czas Łaski absolutnie się kończy. Czas, w którym można uporządkować swoje osobiste życie w stosunku do Boga. Proces ten następuje przez przyjęcie jednorazowej ofiary Jezusa Chrystusa, poprzez którego śmierć i zmartwychwstanie dostępujemy odkupienia, odnowienia i uświęcenia. W ten sposób stajemy się nowo narodzonymi (z Ducha) dziećmi Żywego Boga.

Cztery razy w Piśmie Świętym jest Boży nakaz: „Świętymi bądźcie, bo Ja Jestem Święty...”. Trzy razy jest to w Starym Testamencie w odniesieniu do narodu Izraela. (Ks. Kapłańska 11:44, 11:45 oraz 20:7) Czwarty raz adresatem są wszyscy wierzący w Jezusa Chrystusa. Jest to zapisane w Nowym Testamencie Pisma Świętego  w 1-ym Liście Piotra 1:14-16, cytuję z Biblii Tysiąclecia: „[Bądźcie] jak posłuszne dzieci. Nie stosujcie się do waszych dawniejszych żądz, gdy byliście nieświadomi, ale w całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał, gdyż jest napisane: Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty.”  Ten nakaz dotyczy nie tylko papieża czy innych liderów religijnych, ale jest nakazem dla każdego człowieka wierzącego Chrystusowi. Codzienne uświęcanie jest procesem, w którym głównymi narzędziami są:
1. czytanie Pisma Świętego, a więc czytaj codziennie oraz
2. osobista rozmowa z Bogiem poprzez indywidualną modlitwę, a więc rozmawiaj z Bogiem.

Dzisiaj możesz mieć pewność, dokąd zmierzasz i czego oczekujesz. A wszyscy oczekują (z bojaźnią lub z radością) przyjścia Króla Królów i Pana Panów, Jezusa Chrystusa, który powiedział: „Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie! W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem”. (Ew. Jana 14:1-3) Dlatego na podstawie tych słów Jezusa i wielu innych potwierdzających proroctw Starego i Nowego Testamentu Pisma Świętego oczekujemy porwania kościoła, które może nastąpić w każdej chwili. Jezus obiecał powrócić i zabrać w mgnieniu oka swój kościół. Miłujący Bóg ma również powód, by „porwać kościół”: „Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić [powtarzam], abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym”. (Ew. Łukasza 21:36) Dlatego nawrócenie do Boga, narodzenie z Ducha, odnowienie umysłu jest tak ważne. Zgodnie z Pismem Świętym wiele z wierzących nie będzie przechodzić przez piekło Wielkiego Ucisku. W Czasach Ostatecznych, w obecnych czasach jest to największa nadzieja wielu Chrześcijan...
Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s