30 Sekund Do Dwunastej (330) ”Rządzą Nami Psychopaci”

„Oto moja Biblia; jestem tym, kim w niej powiedziane, że jestem. Posiadam to, co w niej powiedziane, że posiadam. Mogę to, co w niej powiedziane, że mogę. I teraz śmiało ogłaszam: Mój umysł jest gotowy, moje serce otwarte, aby przyjąć nieskalane, niezmienne, wiecznie żywe nasienie Bożego Słowa. Ono zmieni moje życie na zawsze, na zawsze, na zawsze!” (Olga Golikowa)

Grupa 13 Republikanów przyczyniła się do przegłosowania  w Kongresie USA najbardziej kosztownego w historii USA planu poprawy infrastruktury, a w ten sposób przekazali komunistyczne przejęcie Ameryki przez J. Bidena. Zdrajcami republikańskich doktryn politycznych są: Katko, Bacon, Van Drew, Young, Upton, Kinzinger, Gonzalez, Reed, Smith, Gabarino, Malliotakis, Fitzpatrick, McKinley. Wśród Demokratów przeciw temu planu głosowali najbardziej lewicowi Demokraci, którzy domagali się bardziej rozbudowanego planu: Cori Bush of Missouri, Alexandria Ocasio-Cortez z Nowego Yorku, Ilhan Omar z Minnesoty, Ayanna Pressley z Massachusetts, Rashida Tlaib z Michigan oraz Jamaal Bowman z Nowego Yorku. Z okrojonego planu do $1.2 tryliona ponad 55% funduszy będzie zużyte na projekty socjalne, które nie mają nic wspólnego z infrastrukturą (naprawami dróg i mostów, etc), np.: $10 miliardów na stworzenie Cywilnej/Publicznej Korporacji Do Ochrony Klimatu, $20 miliardów na „Wspieranie Równości Rasowej I Sprawiedliwości Środowiskowej”, $175 miliardów na dotacje do produkcji elektrycznych samochodów, $100 miliardów na zapewnienie „Zieleńszych” posiłków dla dzieci w szkołach publicznych, $7-10 miliardów na zmniejszenie rzekomych „nierówności rasowej i płciowej” w badaniach i rozwoju: nauk ścisłych, technologii, inżynierii i matematyki (ang. STEM), $100 miliardów na rozszerzenie oraz rządową kontrolę internetu, $25 miliardów na wsparcie rządowych programów opieki nad dziećmi.., i wiele innych mniejszych projektów pseudosocjalnych. J. Biden podpisuje ten plan i wprowadza go w życie w poniedziałek, dnia 15 listopada 2021 r. Demokraci mają w rękawie dodatkowy plan „czysto socjalny”, którego oficjalny koszt szacowany jest na ponad $3.5 tryliona.

Zgodnie z oficjalnymi wypowiedziami niedołężnego starca z Białego Domu koszt tego planu dla przeciętnego Amerykanina wyniesie $0.00. Jest to oczywista propaganda. Zaledwie 45% kosztów tego planu ($515 miliardów) jest pokryte przez tzw. Ofsety (np. niewykorzystane awaryjne fundusze na skutki „plan-demii” COVID, niewykorzystane fundusze przeznaczone na bezrobocie dla tych, co stracili pracę, niewykorzystane fundusze z powodu opóźnień płatności starcom za lekarstwa oraz nowe podatki korporacyjne). Klasy: średnia i najbiedniejszych miały nie być obciążone tym kosztem. Jednak tylko w najbliższym 2022 r. dodatkowe podatki mają być zwiększone o minimum $42.6 miliarda. Jest to przeciętnie $516 na rodzinę. Dla rodzin, których zarobki roczne są w granicach $400-500 tysięcy na rok, może to nie być wielkim problemem. Jednak takich rodzin w USA jest głęboko poniżej 1%. Natomiast dla populacji żyjącej poniżej skali ubóstwa (ponad 35 milionów ludzi – powyżej 10%) jest to dewastacyjna kwota, zwłaszcza w obliczu potężnej inflacji wynikającej bezpośrednio z polityki J. Bidena, która w ostatnich miesiącach była na poziomie: wrzesień – 1.2%, październik – 1.0% (13.2% w stosunku rocznym).

W każdym społeczeństwie na okręgu ziemi istnieją normalni ludzie oraz psychopaci. Ci ostatni stanowią 3-5% populacji. Jednak w świecie polityków, zgodnie z raportami wielu psychologów, między innymi Dr. Stot w USA, ponad 99% reprezentantów tego środowiska jest psychopatami. Dla nich jest to normalne, że np. rząd USA miał dochody z podatków w ilości $3.5 tryliona ($10,457.00 na mieszkańca tego kraju) oraz wydatki w tym samym 2020 r. wyniosły $6.6 tryliona ($19.962.00 na tego samego mieszkańca kraju). Obecna administracja USA rujnuje kraj wszelkimi sposobami. Przeciętna podróż samochodem (30 mil w jedną stronę) do domu studenta, którego uczę muzyki, za czasów Prezydenta D. Trumpa kosztowała mnie $6.60. Ta sama podróż kosztuje mnie obecnie powyżej $12.00. Moje koszty wzrosły prawie 100% w ciągu kilku miesięcy rządów J. Bidena. Polityka tego psychopaty ma konsekwencje w życiu każdej rodziny USA. W Kalifornii ceny paliwa przekraczają $7.00 za galon ($1.85 za litr). W Polsce cena około 6.00 zł. za litr jest równowarta $1.47 za litr.

Skoro mówimy o Kalifornii, jej gubernator, G. Newsom dnia 27 października został zaszczepiony trzeci raz przeciwko COVID. Przez następne 11 dni gubernator zniknął z publicznego życia, odwołując wszystkie spotkania i podróże polityczne. Oficjalnie życie polityczne gubernatora stanu zostało wstrzymane przez „obowiązki rodzinne”. Dziwnym zbiegiem okoliczności Sekretarz Prasowy Białego Domu, J. Psaki również zniknęła na 13 dni natychmiastowo po ujawnieniu, że zachorowała na COVID, pomimo że była podwójnie zaszczepiona. Tymczasem Narodowy Instytut Zdrowia (ang. National Institutes Of Health  – NIH) „zaangażował” kompanię Moderna w „dyskusję w dobrej wierze” w sprawie sporu o patenty. Półrządowa agencja NIH (kryminalista, Dr.Fauci) chce od Moderny (kryminalisty, B. Gates) ponad $2 miliardy (haracz 20%) z zysków tej korporacji ponad $10 miliardów w ciągu jednego, 2020 r. w wyniku dystrybucji szczepionki na COVID. Trzech naukowców z rządowej agencji NIH było zaangażowanych w procesie tworzenia szczepionki bazowanej na „sekwencji mRNA” – twierdzą przedstawiciele NIH. Prawnicy Moderny stwierdzili, że w momencie składania aplikacji patentowej naukowcy NIH „nawet nie byli świadomi sekwencji mRNA stosowanej w jej szczepionkach”.

Ciekawostką jest raport z Australii, gdzie ostatnio w szpitalach znalazło się 147 pacjentów z powodu COVID, z których wszyscy – za wyjątkiem jednego – byli podwójnie zaszczepieni. Podobne raporty przychodzą z różnych stron świata. W USA, pomimo że do dnia 14 listopada (według ostatnich danych wydawnictwa USA Facts) 195,120,500 ludzi (60% populacji kraju) została w pełni zaszczepiona, w 2021 r. przypadki oraz śmierć z powodu tej „plan-demii” dramatycznie się zwiększają (352,000 śmiertelnych przypadków w 2020 r. oraz ponad 360,000 śmiertelnych przypadków do dnia 15 listopada 2021 r.).

W 2020 r. na świecie zachorowało 83 miliony ludzi. W ciągu 10 miesięcy 2021 r. zachorowało 178 milionów ludzi. „Plan-demia” (wraz ze szczepionkami) jest jednym z narzędzi w rękach globalistów (B. Gates, Dr. Fauci i wielu innych w różnych krajach) w celu redukcji ogólnej populacji świata.

Wywoływane potężne kryzysy:  finansowy, militarny, ekonomiczny, społeczny, zdrowotny nie tylko w USA, ale na całym świecie są narzędźmi w rękach globalistów i są one niezbędne w realizacji podstaw procesu destrukcji istniejących systemów socjalno-ekonomicznych, na których popiołach globaliści budują Nowy Porządek Świata (ang. New World Order), którego liderem będzie Antychryst.

Czas Łaski absolutnie się kończy. Czas, w którym można uporządkować swoje osobiste życie w stosunku do Boga. Proces ten następuje przez przyjęcie jednorazowej ofiary Jezusa Chrystusa, poprzez którego śmierć i zmartwychwstanie dostępujemy odkupienia, odnowienia i uświęcenia. W ten sposób stajemy się nowo narodzonymi (z Ducha) dziećmi Żywego Boga. Cztery razy w Piśmie Świętym jest Boży nakaz: „Świętymi bądźcie, bo Ja Jestem Święty…”. Trzy razy jest to w Starym Testamencie w odniesieniu do narodu Izraela. (Ks. Kapłańska 11:44, 11:45 oraz 20:7) Czwarty raz adresatem są wszyscy wierzący w Jezusa Chrystusa. Jest to zapisane w Nowym Testamencie Pisma Świętego  w 1-ym Liście Piotra 1:14-16, cytuję z Biblii Tysiąclecia: „[Bądźcie] jak posłuszne dzieci. Nie stosujcie się do waszych dawniejszych żądz, gdy byliście nieświadomi, ale w całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał, gdyż jest napisane: Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty.”  Ten nakaz dotyczy nie tylko papieża czy innych liderów religijnych, ale jest nakazem dla każdego człowieka wierzącego Chrystusowi. Codzienne uświęcanie jest procesem, w którym głównymi narzędziami są:

1. czytanie Pisma Świętego, a więc czytaj codziennie oraz

2. osobista rozmowa z Bogiem poprzez indywidualną modlitwę, a więc rozmawiaj z Bogiem.

Dzisiaj możesz mieć pewność, dokąd zmierzasz i czego oczekujesz. A wszyscy oczekują (z bojaźnią lub z radością) przyjścia Króla Królów i Pana Panów, Jezusa Chrystusa, który powiedział: „Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie! W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem”. (Ew. Jana 14:1-3) Dlatego na podstawie tych słów Jezusa i wielu innych potwierdzających proroctw Starego i Nowego Testamentu Pisma Świętego oczekujemy porwania kościoła, które może nastąpić w każdej chwili. Jezus obiecał powrócić i zabrać w mgnieniu oka swój kościół. Miłujący Bóg ma również powód, by „porwać kościół”: „Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić [powtarzam], abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym”. (Ew. Łukasza 21:36) Dlatego nawrócenie do Boga, narodzenie z Ducha, odnowienie umysłu jest tak ważne. Zgodnie z Pismem Świętym wiele z wierzących nie będzie przechodzić przez piekło Wielkiego Ucisku. W Czasach Ostatecznych, w obecnych czasach jest to największa nadzieja wielu Chrześcijan…

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s