30 Sekund Do Dwunastej (329) ”Kto rządzi Ameryką?”

„Oto moja Biblia; jestem tym, kim w niej powiedziane, że jestem. Posiadam to, co w niej powiedziane, że posiadam. Mogę to, co w niej powiedziane, że mogę. I teraz śmiało ogłaszam: Mój umysł jest gotowy, moje serce otwarte, aby przyjąć nieskalane, niezmienne, wiecznie żywe nasienie Bożego Słowa. Ono zmieni moje życie na zawsze, na zawsze, na zawsze!” (Olga Golikowa)

Stany: Floryda, Georgia oraz Alabama zasądziły federalny rząd USA z powodu nielegalnego „mandatu” szczepionkowego, który obecna administracja „Sennego Joe B.” usiłuje narzucić na wszystkie biznesy z ilością powyżej 100 pracowników. Missouri oraz 10 innych stanów, a także Virginia z 6 dodatkowymi stanami również sądzą się z administracją Białego Domu i rządowymi biurokratami. W sumie minimum 25 stanów (w tym: Texas, Arizona i Nowa Karolina, a nawet Gubernator stanu Kansas, Demokratka L. Kelly) jest w aktywnej opozycji faszystowskich metod zmuszania amerykańskiej populacji do narzucanych eksperymentalnych, masowych szczepień. Przypominam, skonstruowane w militarnych laboratoriach (między innymi w Wuchan, w Chinach) „schorzenie” COVID ze wszystkimi jej mnożącymi się formami i wariantami (jest ich obecnie minimum 20) oraz wyprodukowana w rekordowym czasie „szczepionka” (bazowana na, oraz niszcząca ludzkie DNA) są niczym więcej, jak dwustopniowym, globalnym atakiem broni biologicznej. Jesteśmy naocznymi świadkami realizacji zbrodni przeciw ludzkości na znacznie większą skalę, niż podczas II Wojny Światowej. Czy Pentagon i inne międzynarodowe militarne kartele zostaną pociągnięte do odpowiedzialności? Śmiem wątpić…

Tymczasem podczas jednej z ostatnich międzynarodowych konferencji „Sleepy Joe” (Śpiący Joe) przysnął sobie podczas przemówień otwierających szczyt klimatyczny COP26 w Glasgow, w Szkocji i musiał być obudzony przez jednego z jego pracowników. Świat ma oczywistą uciechę… W USA zaczynają się pojawiać artykuły (np. Washington Examiner), w których otwarcie stawia się pytanie: „Kto Rzeczywiście

Rządzi Krajem?” W odniesieniu do proponowanej kompensacji  w wysokości $450,000.00 na osobę z powodu „separacji” nielegalnych imigrantów, A. Romero, Dyrektor Naczelny agencji ACLU powiedział: „Prezydent Biden mógł nie być w pełni poinformowany o działaniach swojego własnego Departamentu Sprawiedliwości…”. Jeden dzień wcześniej zapytany o tą federalną aferę finansową J. Biden kategorycznie zaprzeczył: „takie raporty, to banialuki/brednie/śmieci”. W przeciwieństwie główna zastępczyni sekreetarza prasowego Białego Domu K. Jean-Pierre również zaprzeczyła J. Bidenowi, twierdząc, że: „…prezydent ‘nie ma żadnych zastrzeżeń’ w sprawie rozdawania pieniędzy rodzinom, które złamały prawo, wjeżdżając do kraju nielegalnie”.

A więc, kto rządzi w USA? Jest oczywiste, że Demokraci oficjalnie nie ujawnią nazwisk tych, którzy trzymają wszystkie kluczowe sznureczki w swych rękach. Jednym z głównych kandydatów jest były prezydent USA, B. H. Obama, który tuż po wyborach w USA, dnia 15 grudnia 2020 r. w wywiadzie telewizyjnym powiedział: „Najbardziej idealnym układem dla mnie byłoby, gdybym mógł zaaranżować system, w którym miałbym „frontmana” lub „frontwoman” (mężczyznę lub kobietę na świeczniku) ze słuchawką w uchu, przez którą, siedząc wygodnie w piwnicy, mógłbym dyktować  tej osobie, a ona głośno i oficjalnie powtórzy moje zlecenia”. Nie jest tajemnicą, że J. Biden ma częste „nieformalne” spotkania z B. H. Obamą, zgodnie z raportami wielu wydawnictw, między innymi: MSN News z dnia 8 lipca 2021 r., C-SPAN.org z dnia 21 października 2020 r., IllinoisReview ze stycznia 2021 r. Jest ogólnie znana niebosiężna ambicja H. Clinton, która w dalszym ciągu od czasu do czasu dokłada swoje „trzy grosze” do aktualnej sytuacji politycznej bieżącej administracji. Są również niezliczone nazwiska prawników i biurokratów, którzy ze swych mniej znaczących – zdawałoby się – stanowisk mają znaczny wpływ na ostateczny kierunek polityki wewnętrznej i zagranicznej kraju. Autor artykułu w wydawnictwie Washington Examiner, ani żadne inne amerykańskie media nie ujawnią prawdziwe powiązania oraz nazwy instytucji i nazwiska ludzi, którzy faktycznie rządzą w tym kraju. Jest to cały system w skrócie zwany „Deep State”. I jest to tabu dla niewtajemniczonych. „Deep State”, który były Prezydent USA, D. Trump usiłował skruszyć. „Deep State”, który do dzisiaj usiłuje D. Trumpowi stworzyć piekło na ziemi. I to jest sedno realiów dzisiejszego świata, którym ostatecznie siły ciemności – upadłe anioły rządzą i dalej będą rządzić do wyznaczonego im czasu.

Wywoływane potężne kryzysy:  finansowy, militarny, ekonomiczny, społeczny, zdrowotny nie tylko w USA, ale na całym świecie są narzędźmi w rękach globalistów i są one niezbędne w realizacji podstaw procesu destrukcji istniejących systemów socjalno-ekonomicznych, na których popiołach globaliści budują Nowy Porządek Świata (ang. New World Order), którego liderem będzie Antychryst.

Czas Łaski absolutnie się kończy. Czas, w którym można uporządkować swoje osobiste życie w stosunku do Boga. Proces ten następuje przez przyjęcie jednorazowej ofiary Jezusa Chrystusa, poprzez którego śmierć i zmartwychwstanie dostępujemy odkupienia, odnowienia i uświęcenia. W ten sposób stajemy się nowo narodzonymi (z Ducha) dziećmi Żywego Boga. Cztery razy w Piśmie Świętym jest Boży nakaz: „Świętymi bądźcie, bo Ja Jestem Święty…”. Trzy razy jest to w Starym Testamencie w odniesieniu do narodu Izraela. (Ks. Kapłańska 11:44, 11:45 oraz 20:7) Czwarty raz adresatem są wszyscy wierzący w Jezusa Chrystusa. Jest to zapisane w Nowym Testamencie Pisma Świętego  w 1-ym Liście Piotra 1:14-16, cytuję z Biblii Tysiąclecia: „[Bądźcie] jak posłuszne dzieci. Nie stosujcie się do waszych dawniejszych żądz, gdy byliście nieświadomi, ale w całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał, gdyż jest napisane: Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty.”  Ten nakaz dotyczy nie tylko papieża czy innych liderów religijnych, ale jest nakazem dla każdego człowieka wierzącego Chrystusowi. Codzienne uświęcanie jest procesem, w którym głównymi narzędziami są:

1. czytanie Pisma Świętego, a więc czytaj codziennie oraz

2. osobista rozmowa z Bogiem poprzez indywidualną modlitwę, a więc rozmawiaj z Bogiem.

Dzisiaj możesz mieć pewność, dokąd zmierzasz i czego oczekujesz. A wszyscy oczekują (z bojaźnią lub z radością) przyjścia Króla Królów i Pana Panów, Jezusa Chrystusa, który powiedział: „Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie! W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem”. (Ew. Jana 14:1-3) Dlatego na podstawie tych słów Jezusa i wielu innych potwierdzających proroctw Starego i Nowego Testamentu Pisma Świętego oczekujemy porwania kościoła, które może nastąpić w każdej chwili. Jezus obiecał powrócić i zabrać w mgnieniu oka swój kościół. Miłujący Bóg ma również powód, by „porwać kościół”: „Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić [powtarzam], abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym”. (Ew. Łukasza 21:36) Dlatego nawrócenie do Boga, narodzenie z Ducha, odnowienie umysłu jest tak ważne. Zgodnie z Pismem Świętym wiele z wierzących nie będzie przechodzić przez piekło Wielkiego Ucisku. W Czasach Ostatecznych, w obecnych czasach jest to największa nadzieja wielu Chrześcijan…

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s