30 Sekund Do Dwunastej (311) ”Szczepionka U Twych Trzwi”

„Oto moja Biblia; jestem tym, kim w niej powiedziane, że jestem. Posiadam to, co w niej powiedziane, że posiadam. Mogę to, co w niej powiedziane, że mogę. I teraz śmiało ogłaszam: Mój umysł jest gotowy, moje serce otwarte, aby przyjąć nieskalane, niezmienne, wiecznie żywe nasienie Bożego Słowa. Ono zmieni moje życie na zawsze, na zawsze, na zawsze!” (Olga Golikowa)

W USA, zgodnie z raportem wydawnictwa NewsMax, administracja J. Bidena ogłosiła nowy, 5-punktowy, faszystowski plan zaszczepienia reszty populacji kraju. Zgodnie z planem przedstawiciele rządu będą chodzić od-domu-do-domu, od-drzwi-do-drzwi, by przymuszać ludzi do zaszczepienia. W miejscach pracy będą zainstalowane placówki medyczne, w różnych punktach kraju pojawią się pojazdy medyczne, pediatrzy będą zmuszeni do szczepień dzieci w wieku 12-18 lat oraz lekarze podstawowej opieki medycznej będą zmuszeni do szczepień kogokolwiek, kto przekroczy próg gabinetu lekarza. W ten sposób pacjent, który potrzebuje leczenia u specjalisty, nie otrzyma takiego skierowania, jeśli nie będzie wcześniej zaszczepiony lub nie udowodni, że już jest zaszczepiony. Dzieci nie będą mogły uczęszczać do szkół, pracownicy jakiegokolwiek biznesu nie będą wpuszczeni na stanowiska pracy, pojazdy medyczne (z policyjną lub militarną obstawą) mogą być ustawione na wjazdach do głównych dróg i autostrad i mogą uniemożliwić podróże komukolwiek, kto jest niezaszczepiony oraz ktokolwiek będzie pominięty tymi metodami, będzie zmuszany do szczepienia we własnym domu, gdy otworzy drzwi. Republikanie protestują. D. Crenshaw z Texasu powiedział, że rząd nie jest jego rodzicami i nie życzy sobie takiej wizyty w jego domu. Strateg Partii Republikańskiej, M. Whitlock powiedział: „Ktokolwiek zasugerował, że najlepszym sposobem zaszczepienia kraju jest chodzenie od-drzwi-do-drzwi, powinien być natychmiastowo zwolniony [z pracy]…”.

W tym samym czasie biurokraci ONZ odmawiają rozluźnienia ograniczeń swobody osobistej nałożonych z powodu COVID-19. Podobnie jak zwykła grypa ma niezliczoną ilość swych odmian, zaczynają się pojawiać warianty COVID-19, który jest formą zmilitaryzowanej grypy. Nie trudno jest zauważyć, że wszystkie literowe nazwy i kody opisujące różne warianty COVID-19 przypominają militarny system kodowania w USA. Czy jest to przypadek? Warianty i odmiany są sklasyfikowane w USA w trzech grupach: odmiany warte obserwacji, odmiany wzbudzające alarm oraz odmiany powodujące poważne konsekwencje. Przykładami tych odmian są między innymi: B.1.1.7 (Alpha), B.1.351 (Beta), B1.617.2 (Delta), P.1 (Gamma), itd. Każda podstawowa odmiana może mieć niezliczoną ilość dodatkowych wariantów, np. B.1.351 (Beta) może zawierać w sobie kombinacje: K417N, E484K, N501Y lub inne. Odmiana P1.1 (Gamma) może występować  w kombinacji z: K417T, E484K, N501Y lub innymi. Tych odmian jest już więcej niż liter w greckim alfabecie. I o to chodzi wszystkim globalistom świata. W ten sposób „Plan-demia” (planowana

epidemia) może być kontynuowana w nieskończoność oraz szczepienia mogą być w przyszłości wymagane co roku lub nawet co 6 miesięcy. Wszystko będzie zależeć od woli jednego, światowego dyktatora – Antychrysta, który był przepowiedziany na kartach Pisma Świętego (ale nie w księgach: Koranu – Islam, Vedas i Upanishads – Hinduizm, Tripitaka – Buddyzm, Tao Te Ching – Taoizm, czy Zend Avesta – Zoroasrianizm). Jedynie w Piśmie Świętym istnieje całościowa historia wszechświata od jego początku do końca, a w szczególności historia naszej cywilizacji. Jest to historia spójna, którą stale rozwijająca się nauka potwierdza w ciągle zwiększającej się ilości faktów i detali.

Już dzisiaj na Filipinach prezydent Duterte grozi karą więzienia obywatelom, którzy nie poddają się szczepieniom. Fe Francji szczepienia dzieci są obowiązkowe i prawo nie wymaga powiadomienia rodziców dziecka o szczepieniu. W Australii nie można dostać pracy bez dowodu obowiązkowych szczepień. W wielu krajach świata szczepienia przeciw COVID-19 są lub zmierzają w kierunku obowiązku. We Włoszech nieprzyjęcie „szczepionki” przeciw COVID-19 od 17 marca 2021 r. grozi karą więzienia do 3 miesięcy oraz wysokimi grzywnami.  W Anglii kary za brak maski w miejscach publicznych dochodziły do 2500 Euro oraz więzienie do 6 miesięcy, zanim nie zostały zmniejszone w kolejnych miesiącach. Jest to tylko kwestią czasu, gdy ogólnoświatowy system kar zostanie wprowadzony za nie przyjęcie „szczepienia”. W ostatecznym rozrachunku nadchodzą czasy, gdy: „…wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. Sprawia [również], że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić i sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia”. (Apokalipsa Jana 13:15-17)

Czas Łaski absolutnie się kończy. Czas, w którym można uporządkować swoje osobiste życie w stosunku do Boga. Proces ten następuje przez przyjęcie jednorazowej ofiary Jezusa Chrystusa, poprzez którego śmierć i zmartwychwstanie dostępujemy odkupienia, odnowienia i uświęcenia. W ten sposób stajemy się nowo narodzonymi (z Ducha) dziećmi Żywego Boga.

Cztery razy w Piśmie Świętym jest Boży nakaz: „Świętymi bądźcie, bo Ja Jestem Święty…”. Trzy razy jest to w Starym Testamencie w odniesieniu do narodu Izraela. (Ks. Kapłańska 11:44, 11:45 oraz 20:7) Czwarty raz adresatem są wszyscy wierzący w Jezusa Chrystusa. Jest to zapisane w Nowym Testamencie Pisma Świętego  w 1-ym Liście Piotra 1:14-16, cytuję z Biblii Tysiąclecia: „[Bądźcie] jak posłuszne dzieci. Nie stosujcie się do waszych dawniejszych żądz, gdy byliście nieświadomi, ale w całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał, gdyż jest napisane: Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty.”  Ten nakaz dotyczy nie tylko papieża czy innych liderów religijnych, ale jest nakazem dla każdego człowieka wierzącego Chrystusowi. Codzienne uświęcanie jest procesem, w którym głównymi narzędziami są:

1. czytanie Pisma Świętego, a więc czytaj codziennie oraz

2. osobista rozmowa z Bogiem poprzez indywidualną modlitwę, a więc rozmawiaj z Bogiem.

Dzisiaj możesz mieć pewność, dokąd zmierzasz i czego oczekujesz. A wszyscy oczekują (z bojaźnią lub z radością) przyjścia Króla Królów i Pana Panów, Jezusa Chrystusa, który powiedział: „Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie! W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem”. (Ew. Jana 14:1-3) Dlatego na podstawie tych słów Jezusa i wielu innych potwierdzających proroctw Starego i Nowego Testamentu Pisma Świętego oczekujemy porwania kościoła, które może nastąpić w każdej chwili. Jezus obiecał powrócić i zabrać w mgnieniu oka swój kościół. Miłujący Bóg ma również powód, by „porwać kościół”: „Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić [powtarzam], abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym”. (Ew. Łukasza 21:36) Dlatego nawrócenie do Boga, narodzenie z Ducha, odnowienie umysłu jest tak ważne. Zgodnie z Pismem Świętym wiele z wierzących nie będzie przechodzić przez piekło Wielkiego Ucisku. W Czasach Ostatecznych, w obecnych czasach jest to największa nadzieja wielu Chrześcijan…

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s