30 Sekund Do Dwunastej (309) ”Defektor”

„Oto moja Biblia; jestem tym, kim w niej powiedziane, że jestem. Posiadam to, co w niej powiedziane, że posiadam. Mogę to, co w niej powiedziane, że mogę. I teraz śmiało ogłaszam: Mój umysł jest gotowy, moje serce otwarte, aby przyjąć nieskalane, niezmienne, wiecznie żywe nasienie Bożego Słowa. Ono zmieni moje życie na zawsze, na zawsze, na zawsze!” (Olga Golikowa)

Istnieje wiele doniesień, że najwyższy chiński urzędnik Dong Jingwei , który był „blisko” chińskiego prezydenta Xi Jinpinga, uciekł z Chin ze swoją córką Dong Yang w połowie lutego, lecąc z Hongkongu do Stanów Zjednoczonych. Raporty twierdzą, że uciekinier współpracuje z amerykańską agencją wywiadowczą, dostarczając informacji na temat Wuhan Institute of Virology i chińskich programów broni biologicznej. Dong wylądował w Kalifornii, gdzie skontaktował się z amerykańską Agencją Wywiadu

Obronnego, aby poinformować urzędników, że ucieka i może przekazać poufne informacje o tajnych chińskich operacjach. Dong jest długoletnim urzędnikiem chińskiego Ministerstwa Bezpieczeństwa Państwowego, znanego również jako „Guoanbu”. Amerykański Departament Sprawiedliwości opisuje Ministerstwo Bezpieczeństwa Państwowego jako „instytucję podobną do FBI i Centralnej Agencji Wywiadowczej (ClA) połączonej w ramach jednego dyrekcji wywiadu odpowiedzialnego za kontrwywiad, wywiad zagraniczny i bezpieczeństwo polityczne”.„Publicznie dostępne informacje o przeszłości Donga wskazują, że był on odpowiedzialny za działania kontrwywiadowcze ministerstwa w Chinach, tj. łapanie szpiegów, od czasu awansu na wiceministra w kwietniu 2018 r.”, jak donoszą serwisy informacyjne: Daily Beast i SpyTalkpublikujące analizy dotyczące zagadnień bezpieczeństwa narodowego i operacji wywiadowczych USA. „Jeśli te historie są prawdziwe, Dong byłby dezerterem najwyższego szczebla w historii Chińskiej Republiki Ludowej” – czytamy w raporcie. Dong był „blisko” chińskiego prezydenta Xi Jinpinga, według Intelligence Online, biuletynu z siedzibą w Paryżu, specjalizującego się w relacjach z globalnej społeczności wywiadowczej. „Dong wcześniej zarządzał/kierował Guoanbu w regionie Hebei, które wyprodukowało wielu sekurokratów Xi” – donosiła publikacja w 2018 roku. Raport Daily Beast stwierdza: Według dr. Han Lianchao (byłego urzędnika chińskiego ministerstwa spraw zagranicznych przed ucieczką po masakrze na placu Tiananmen w 1989 roku), ucieczka Donga była jednym z tematów dyskusji/sprzeczki, którą zainicjowali chińscy dyplomaci w marcu 2020 roku na chińsko-amerykańskim szczycie na Alasce. Jeden z nich, Han w swoim tweedzie, powołując się na anonimowe źródło, twierdził, że minister spraw zagranicznych Chin Wang Yi i szef spraw zagranicznych partii komunistycznej Yang Jiechi zażądali, aby Amerykanie zwrócili Donga. Sekretarz stanu USA Anthony Blinken odmówił.

Dong dostarczył USA „informacje o Instytucie Wirusologii Wuhan, które zmieniły stanowisko administracji Bidena w sprawie pochodzenia pandemii COVID-19”. Red State informuje: „Dong nie tylko posiada szczegółowe informacje na temat chińskich systemów broni specjalnej, operacji chińskiego Instytutu Wirusologii w Wuhan i pochodzenia SARS-CoV-2 oraz aktywów i źródeł chińskiego rządu w Stanach Zjednoczonych; Dong ma wyjątkowo zawstydzające i szkodliwe informacje o naszej (amerykańskiej) społeczności wywiadowczej i urzędnikach rządowych w ilości ‘terabajtów danych’, które przekazał DIA”.

Raport Red State twierdzi również, że Dong dostarczył DIA informacji o: „Wczesnych badaniach patogennych wirusa, który znamy teraz jako SARS-CoV-2, modelach przewidywanego rozprzestrzeniania się COVID-19 i szkód dla USA i świata, dokumentacji finansowej wyszczególnienie, które dokładnie organizacje i rządy sfinansowały badania nad SARS-CoV-2 i innymi badaniami nad bronią biologiczną, nazwiska obywateli USA, którzy dostarczają wywiad do Chin, nazwiska chińskich szpiegów pracujących w USA (wewnątrz agencji wywiadowczych FBI i CIA) lub uczęszczających na amerykańskie uniwersytety, dane finansowe przedstawiające amerykańskich biznesmenów i urzędników publicznych, którzy otrzymali pieniądze od chińskiego rządu, szczegóły spotkań, które amerykańscy urzędnicy rządowi odbyli z chińskimi szpiegami i członkami rosyjskiej SWR, oraz w jaki sposób chiński rząd uzyskał dostęp do systemu komunikacji CIA, co doprowadziło do śmierci wielu Chińczyków, którzy pracowali z CIA”. Raport twierdzi, że Dong dostarczył kopie zawartości dysku twardego laptopa Huntera Bidena, „pokazując informacje, jakie chiński rząd posiada o problemie Huntera z pornografią oraz o jego (i Joe) kontaktach biznesowych z chińskimi podmiotami”.

Zdobywca nagrody Emmy, AP i RTNDA amerykański dziennikarz Adam Housley powiedział na początku tego miesiąca, że „zwiększona presja USA na Chiny w ostatnich dniach jest spowodowana dezerterem o głębokiej wiedzy”. Tego samego dnia, w którym pojawił się raport Housleya, Red State opublikował artykuł stwierdzający: „Osoba (Dong) uważana za jednego z najwyższych rangą dezerterów z Chińskiej Republiki Ludowej do Stanów Zjednoczonych współpracowała z Agencją Wywiadu Obronnego (DIA) przez wiele miesięcy”, według źródeł w środowisku wywiadowczym. „Źródła twierdzą, że kierownictwo DIA utrzymywało uciekiniera w ramach swojej sieci Clandestine Services, aby uniemożliwić dyrektorom: C. Wray i Langleyowi oraz Departamentowi Stanu dostęp do osoby, której istnienie zostało utajnione przed innymi agencjami, ponieważ kierownictwo DIA wierzy, że w FBI, CIA i kilka innych agencji federalnych są przesączone chińskimi szpiegami”.

Raport z Washington Times z września 2020 r. twierdzi, że inny dezerter, który był członkiem Armii Ludowo-Wyzwoleńczej, dostarczył USA informacji o tajnym programie broni biologicznej w Chinach. Uciekinier uciekł do Europy i był „pod ochroną służb bezpieczeństwa rządu europejskiego.Uciekinier z PLA uważa, że ​​chiński wywiad przeniknął do rządu USA i dlatego nieufnie podchodzi do współpracy z CIA i innymi zachodnimi agencjami szpiegowskimi” – twierdzi autor raportu.

W moich komentarzach (305, 303, 302, 300, 287, 297, 295, 292, 288, 272, 264 i wiele innych aż do grudnia 2019 r,) przedstawiałem różne detale związane z COVID-19 wskazujące na sztuczne pochodzenie „plan-demmii” (planowanej pandemii). Jest to forma biologicznej broni masowego rażenia. „Szczepionki” są inną formą tego samego produktu militarnego dyskutowanego między innymi w Beijing, w Chinach, w dniach 20-22 października 2019 r. (zobacz komentarz nr 238)

W ostatnich tygodniach ukazują się w amerykańskich mediach artykuły  wskazujące, że nagle biurokraci i liderzy amerykańskiego wielkiego biznesu czują się zagrożeni. Bill Gates nagle rozwodzi się (przerzuca większość multimiliardowego majątku na żonę), D. Fauci rozpaczliwie broni swych stanowisk w medycznych agencjach rządowych (NIH, NIAID). Sypią się nazwiska wielu innych osób (globalistów) głęboko zaangażowanych w kolaborację z Chinami przeciwko USA i reszcie świata. Jeśli dokumentacja przywieziona z Chin przez Dong Jingwei chociaż w części będzie ujawniona, należy się spodziewać wiele iskier prowadzących do wybuchu największego, międzynarodowego skandalu na świecie w XXI wieku naszej ery.

W Nowym Testamencie Pisma Świętego czytamy: „Wtedy [Jezus] mówił do nich: «Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będą silne trzęsienia ziemi, a miejscami głód i zaraza; ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie»”. (Ew. Mateusza 24: 7 i Ew. Łukasza 21:10-11) Jezus, odchodząc z ziemi, powiedział: „A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie”. (Ew. Łukasza 21:28) Kluczowymi słowami są: „A GDY SIĘ TO ZACZNIE DZIAĆ…”. To jest znak rozpoznawszy dla nowonarodzonych z Ducha, wierzących Chrystusowi. Jest to również ostrzeżenie dla wszystkich, którzy jeszcze nie są dziećmi żywego Boga Abrahama, Izaaka i Jakuba.

Czas Łaski absolutnie się kończy. Czas, w którym można uporządkować swoje osobiste życie w stosunku do Boga. Proces ten następuje przez przyjęcie jednorazowej ofiary Jezusa Chrystusa, poprzez którego śmierć i zmartwychwstanie dostępujemy odkupienia, odnowienia i uświęcenia. W ten sposób stajemy się nowo narodzonymi (z Ducha) dziećmi Żywego Boga.

Cztery razy w Piśmie Świętym jest Boży nakaz: „Świętymi bądźcie, bo Ja Jestem Święty…”. Trzy razy jest to w Starym Testamencie w odniesieniu do narodu Izraela. (Ks. Kapłańska 11:44, 11:45 oraz 20:7) Czwarty raz adresatem są wszyscy wierzący w Jezusa Chrystusa – ty i ja. Jest to zapisane w Nowym Testamencie Pisma Świętego  w 1-ym Liście Piotra 1:14-16, cytuję z Biblii Tysiąclecia: „[Bądźcie] jak posłuszne dzieci. Nie stosujcie się do waszych dawniejszych żądz, gdy byliście nieświadomi, ale w całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał, gdyż jest napisane: Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty.”  Ten nakaz dotyczy nie tylko papieża czy innych liderów religijnych, ale jest nakazem dla każdego człowieka wierzącego Chrystusowi.

Codzienne uświęcanie jest procesem, w którym głównymi narzędziami są:

1. czytanie Pisma Świętego, a więc czytaj codziennie oraz

2. osobista rozmowa z Bogiem poprzez indywidualną modlitwę, a więc rozmawiaj z Bogiem.

Dzisiaj możesz mieć pewność, dokąd zmierzasz i czego oczekujesz. A wszyscy oczekują (z bojaźnią lub z radością) przyjścia Króla Królów i Pana Panów, Jezusa Chrystusa, który powiedział: „Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie! W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem”. (Ew. Jana 14:1-3) Dlatego na podstawie tych słów Jezusa i wielu innych potwierdzających proroctw Starego i Nowego Testamentu Pisma Świętego oczekujemy porwania kościoła, które może nastąpić w każdej chwili. Jezus obiecał powrócić i zabrać w mgnieniu oka swój kościół. Miłujący Bóg ma również powód, by „porwać kościół”: „Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić [powtarzam], abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym”. (Ew. Łukasza 21:36) Dlatego nawrócenie do Boga, narodzenie z Ducha, odnowienie umysłu jest tak ważne. Zgodnie z Pismem Świętym wiele z wierzących nie będzie przechodzić przez piekło Wielkiego Ucisku. W Czasach Ostatecznych, w obecnych czasach jest to największa nadzieja wielu Chrześcijan…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s