30 Sekund Do Dwunastej (293) ”Globalne Ludobójstwo 2020 Roku – 2”

„Oto moja Biblia; jestem tym, kim w niej powiedziane, że jestem. Posiadam to, co w niej powiedziane, że posiadam. Mogę to, co w niej powiedziane, że mogę. I teraz śmiało ogłaszam: Mój umysł jest gotowy, moje serce otwarte, aby przyjąć nieskalane, niezmienne, wiecznie żywe nasienie Bożego Słowa. Ono zmieni moje życie na zawsze, na zawsze, na zawsze!” (Olga Golikowa)

Za każdym razem, gdy ktoś staje w obronie jakiejś idei, działa na rzecz poprawy losu innych lub przeciwstawia się niesprawiedliwości, wysyła niewielką falę nadziei i krzyżuje się z milionem różnych ośrodków energii i odwagi; te fale tworzą prąd, który może zmieść najpotężniejsze mury ucisku i oporu” – R. F. Kennedy.

„Plandemia” (planowana pandemia) COVID-19 była od dawna zaplanowana i realizowana. Objawy „COVID” są praktycznie identyczne z objawami porażenia promieniowaniem elektromagnetycznym (ang. EMR) za pomocą systemów 4G, 5G, 6G. Obecne systemy 5G nie są w stanie definitywnie zidentyfikować osoby, jeśli jest ona w odległości poniżej 6 stóp (poniżej 1.5 metra) od innych osób.

Rządy prawie całego świata i WHO promowały i wymuszały noszenie masek przez społeczeństwo z pełną świadomością, że nie zapewniają one żadnej ochrony przed jakimkolwiek wirusem, ale powodują poważne uszkodzenia neurologiczne i oddechowe, zagrażając życiu i zdrowiu ludzi. W Wielkiej Brytanii śmiertelność wzrosła dopiero po wprowadzeniu ogólnego ograniczenia swobody poruszania się. Czołowi ekonomiści ostrzegają, że rząd Wielkiej Brytanii „zabija więcej ludzi, niż mógłby uratować” poprzez takie blokady. Wydawnictwo Daily Mail w Anglii przeprowadziło rewizję 130 badań przeprowadzonych przez dzienniki, naukowców i organizacje charytatywne, dokumentujących wzrastające nagle zniszczenia społeczne i zdrowotne oraz zgony spowodowane zamknięciami ludności. Tylko w jednym hrabstwie w USA liczba samobójstw wśród młodych ludzi wzrosła o 100%. Miliona Nowojorczyków nie stać już na jedzenie. Brytyjski wysłannik WHO powiedział, że światowe ubóstwo podwoi się do 2021 roku w wyniku ograniczeń swobody poruszania się. W Milanie i w wielu innych miastach Europy powstają wielomilionowe protesty  i manifestacje przeciwko nałożonym ograniczeniom wolności osobistej.

Jeśli chodzi o szczepionkę „COVID”, B. Gates powiedział w przeszłości, że stosując szczepionki, można zmniejszyć populację na świecie co najmniej o 15%. Wprowadził więc swoją szczepionkę (korporacja Moderna)zawierającą elektroniczny

„identyfikator” przeznaczony do „znakowania” i kontroli każdej indywidualnej osoby z 7 miliardów ludzi żyjących na świecie podczas konferencji ID2020 w 2019 roku. ID2020 ma zapewnić unikalną tożsamość cyfrową dla wszystkich ludzi do 2030 roku, która ściśle łączy tę tożsamość cyfrową z dostępem do handlu i kontrolowanych systemów dostępu do wszelkich usług. Jest to elektroniczne zniewolenie ludzkości. Czip podskórny będzie mógł między innymi:

1. wpływać na zachowanie nosiciela chipów (manipulować i kontrolować tłumy),

2. umożliwi eliminację kategorii ludzi (zmniejszenie populacji świata),

3. zapewni przestrzeganie szczepień,

4. umożliwi trwałą lokalizację nosiciela (likwidacja wolności obywatelskich),

5. umożliwi integrację 7 miliardów ludzi w systemie internetowym,

6. Umożliwi i zagwarantuje korzystanie z całkowicie cyfrowego systemu, który jest odpowiednikiem kredytu w sklepie firmowym.

Nanochipy i ciekłe kryształy w szczepionkach mogą wpływać na ludzkie zachowanie bez obawy o etykę polityczną. Obecnie masowo aplikowana szczepionka ma na celu genetyczną modyfikację ludzkości na wszystkie przyszłe pokolenia, w efekcie całkowicie usuwając ludzkość, gdy ludzie stają się trans ludźmi lub robotami.

Do dnia 1 lutego 2021 r. W USA zginęło 271 osób oraz 9845 miało „niepożądane reakcje z powodu przyjęcia szczepionki. W Południowej Korei odnotowano 9 zgonów i 432 niepożądane reakcje, natychmiastowo po zaszczepieniu, podczas gdy 5 milionów dawek szczepionki nie było przechowywanych w lodówce. Jeden z ochotników nowej szczepionki „COVID” firmy AstraZeneca właśnie zmarł, a dwa testy szczepionki zostały wstrzymane, ponieważ uczestnicy zachorowali. Te szczepionki „COVID” nie są zgodne z normalnymi procedurami próbnymi i są w pośpiechu aplikowane na wypadek, gdyby mistyfikacja pandemii zniknęła zbyt wcześnie, aby przekonać i zmusić ludzi do przyjęcia szczepionki. Rządy dają firmom farmaceutycznym pełną ochronę przed procesami o obrażenia oraz śmierć.

Coraz więcej ludzi mówi, że odmówi szczepionki COVID-19, a mówi to około połowy populacji USA i Wielkiej Brytanii. A jednak niektóre rządy planują wymusić szczepienia ludności, korzystając z wojska, podczas gdy inne planują zakazać osobom odmawiającym szczepień dostępu do pracy, szkoły lub podróży. Ludzkość jest w skrajnym i bezpośrednim niebezpieczeństwie. Nieliczne jednostki wszczynają sprawy prawne, aby powstrzymać tę wojnę z ludzkością, między innymi Włoskie Stowarzyszenie Katolickie, Simon Dolan i Bernician w Wielkiej Brytanii. W USA Children’s Health Defense i Enviromental Health Trust rozpoczynają sprawy przeciwko Federalnej Komisji Łączności (FCC) w związku z odmową przeglądu przestarzałych wytycznych dotyczących ekspozycji termicznej na promieniowanie elektromagnetyczne.

W niektórych krajach powstają ruchy sprzeciwu. Ale to wszystko jest zbyt wolne. Sprawcy oszustwa COVID wciąż narzucają

ograniczenia wolności osobistej i niszczą życie, firmy i rodziny. Stojący za tym wszystkim podmiot, Światowe Forum Ekonomiczne, powiedział nam w 2017 roku o świecie, który CHCĄ zobaczyć do 2030 roku:

1. nie będziesz mieć nic – będziesz wynajmować wszystko,

2. Stany Zjednoczone nie będą światowym liderem, supermocarstwem, ponieważ wszystko będzie pod totalitarną, technokratyczną kontrolą i nie będzie indywidualnych państw narodowych,

3. Będziesz jadł znacznie mniej mięsa – nie będziesz mieć prawa wyboru produktów spożywczych,

4. Miliard ludzi zostanie przesiedlonych przez (fałszywe) zmiany klimatyczne – kraje będą musiały przyjąć znacznie więcej uchodźców,

5. Zanieczyszczacze będą musieli zapłacić za emisję dwutlenku węgla – „truciciele” to rolnicy próbujący uprawiać rośliny spożywcze i hodować bydło,

6. Zachodnie wartości zostaną przetestowane do granic wytrzymałości – wasza kultura zostanie wyeliminowana i zastąpiona maoistowskimi technokratycznymi hasłami,

7. Wieloma sposobami pojawią się niedobory żywności,

8. Budują obozy koncentracyjne dla dysydentów,

9. Chcą narzucić wymuszoną szczepionkę pełną nanochipów oraz wprowadzić „paszporty zdrowia” i krypto walutę oraz zainfekować ludzkie ciało nano cząsteczkami, aby mogli nas śledzić, monitorować i kontrolować, w tym nasze umysły. Ta szczepionka ma na celu genetyczną modyfikację ludzkości dla wszystkich przyszłych pokoleń.

W Stanach Zjednoczonych Soros i 269 dużych korporacji finansują Black Lives Matter (BLM) i niszczą Amerykę przy współudziale skorumpowanych demokratów.  Chcą oni wojny domowej wszędzie. W Australii, Francji, Szwajcarii, USA i innych krajach wiele osób jest uzbrojonych i wyszkolonych do walki. Nie możemy im dać tego, czego chcą. Musimy zatrzymać ten program na jego drodze, sami przejąć władzę i aresztować sprawców.

Większość rządów to korporacje, które wykonują rozkazy potężnych organizacji i instytucji międzynarodowych, między innymi takich jak: Światowe Forum Ekonomiczne, Watykan, ONZ, Loże Masońskie i Illuminati, Bilderberg i wiele innych stowarzyszeń globalistów. Rządy te już nie służą swoim narodom. Działają z naruszeniem prawa międzynarodowego i krajowego i nie mają już żadnej prawowitości. Jesteśmy świadkami upadku praworządności. Rządy, wybrani przedstawiciele i instytucje międzynarodowe, w tym ONZ, a także prywatne kluby, takie jak Międzynarodowa Komisja ds. Ochrony przed Promieniowaniem Jonizującym, Światowe Forum Ekonomiczne i wiele innych, są współwinne tej „wielkiej zbrodni przeciwko ludzkości, jaka kiedykolwiek została popełniona”.

W takich okolicznościach tylko suwerenne narody tego świata są prawnie uzasadnione. Sprawcy, w tym: Klaus Schwab, Prince Charles, B. i M. Gates, G. soros, Sekretarz Generalny ONZ A. Guterres, TA Ghebreyesus WHO, M. Ryan, premier Nowej Zelandii J. Arden, premier Wielkiej Brytanii B. Johnson, minister zdrowia Wielkiej Brytanii M. Hancock, prezydent Francji E. Macron i premier E. Philippe, kanclerz Niemiec A. Merkel, kanclerz Austrii S. Kurz, E. Musk, M. Zuckerberg, prezydent USA J. Biden, dziennikarze głównego nurtu i wielu innych instytucji medialnych muszą zostać zatrzymani i postawieni przed sądem w nowych procesach norymberskich. Politycy, dziennikarze i ich wydawcy medialni, organizacje i wszyscy masowo rozpowszechniający fałszywe wiadomości oraz ich wszyscy ochroniarze i asekuranci mogą otrzymać immunitet, jeśli zmienią natychmiastowo stronę, dołączą do powstających ludzi, zanim będzie za późno i zostaną demaskatorami. Budzi się coraz większe zrozumienie tego stanu świata, dlatego w wielu punktach okręgu ziemskiego powstają głosy wzywające ludzką populację świata do unikania tych ludobójczych potworów – jak powiedziała kiedyś przedstawicielka Kongresu USA, M. Waters: „… w hotelach, restauracjach, taksówkach, gdziekolwiek ich spotkasz” . Odwróć się od nich i pokaż im pogardę, na jaką zasługują ze względu na swoje psychopatyczne zachowanie i ludobójcze zamiary.

Wzywa się armie i policję krajowe, by stanęły po stronie ludów przeciwko spiskowcom, którzy chcą was wywłaszczyć, zabrać wasze dzieci i dokonać ludobójstwa tak wielu z nas (wypełniając Agendę 20 i 30 ONZ – redukcji populacji świata do 500 milionów ludzi). Policja i armie zostaną zastąpione maszynami w Nowym Porządku Świata. Wy także należycie do ludzi i powinniście stanąć z tymi, którzy stoją w obronie naszego człowieczeństwa, naszego zdrowia, naszych rodzin, naszych dzieci, rdzennej ludności i całego naturalnego życia na ziemi, które nas podtrzymuje i chroni.

Z drugiej strony takie odezwy prowadzą bezpośrednio do ogólnoświatowego kryzysu. Takiego kryzysu, który nastąpi w Czasach Ostatecznych naszej cywilizacji i był przepowiedziany na kartach Starego i Nowego Testamentu Pisma Świętego. Wszystkie działania globalistów zmierzają szybkimi krokami do wprowadzenia w życie utopijnej, faszystowskiej rzeczywistości pod rządami Jednej Globalnej Ekonomii, Jednej Globalnej Religii i Jednego Globalnego Rządu, nad którymi będzie ustanowiony jeden globalny lider – Antychryst nadzorujący Nowy Porządek Świata (ang. NWO).

Czas Łaski absolutnie się kończy. Czas, w którym można uporządkować swoje osobiste życie w stosunku do Boga. Proces ten następuje przez przyjęcie jednorazowej ofiary Jezusa Chrystusa, poprzez którego śmierć i zmartwychwstanie dostępujemy odkupienia, odnowienia i uświęcenia. W ten sposób stajemy się nowo narodzonymi (z Ducha) dziećmi Żywego Boga. To jest Dobra Nowina, o której mówi Pismo Święte. Dobrą Nowiną jest zbawienie w Jezusie Chrystusie. Na czym polega ta Dobra Nowina? Twój dług został spłacony, jesteś wolny. Twoja wina została wybaczona. To właśnie oznacza słowo ewangelia. Jak jest to realizowane w życiu indywidualnej osoby? Bardzo prosto:

1. Zauważmy, że mamy problem; jest nim grzech. List do Rzymian 3:23 brzmi: „…wszyscy bowiem zgrzeszyli i pozbawieni są chwały Bożej”.  W innym cytacie czytamy: „Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć, a łaska przez Boga dana to życie wieczne w Chrystusie Jezusie, Panu naszym” (List do Rzymian 6:23). Nie tylko fizyczna, ale wieczna, duchowa śmierć! Oddzielenie od Boga dzisiaj i w wieczności.

2. Następnym jest krok wiary w słowa Jezusa: „Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, kto słucha słowa mego i wierzy Temu, który mnie posłał, MA żywot wieczny i NIE STANIE PRZED SĄDEM, lecz przeszedł ze śmierci do żywota” (Ew. Jana 5:24). I tu jest punkt decyzji dla każdego człowieka; albo wierzymy Jezusowi, albo nie. Zbawienie jest możliwe temu, kto o nie poprosi z wiarą…

3. W Liście do Rzymian 10:9 czytamy: „Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych otrzymasz zbawienie”. Jest to tak proste, jak wypowiedzenie z wiarą swego serca twej decyzji życiowej: „Jezu przyjmuję Cię do mojego życia i od tego momentu chcę być Twoim dzieckiem i żyć według Twej woli”.

List do Rzymian 8:1 naucza nas: „Teraz jednak dla tych, którzy są w Chrystusie Jezusie, nie ma już potępienia”. Dzięki śmierci Jezusa za nas nigdy nie będziemy ukarani za grzechy, włącznie z tymi, które zdarzą się nam w przyszłości. W końcu, w Liście do Rzymian 8:38-39 zawarta jest obietnica dotycząca przyszłości: „I jestem pewien, że ani śmierć, ani życie, ani aniołowie, ani Zwierzchności, ani rzeczy teraźniejsze, ani przyszłe, ani moce, ani co wysokie, ani co głębokie, ani jakiekolwiek inne stworzenie nie zdoła nas odłączyć od miłości Boga, która jest w Chrystusie Jezusie, Panu naszym”. Tak zamieszkasz pod osłoną Najwyższego! W ten sposób stajemy się nowo narodzonymi (z Ducha) dziećmi Żywego Boga.

Cztery razy w Piśmie Świętym jest Boży nakaz: „Świętymi bądźcie, bo Ja Jestem Święty…”. Trzy razy jest to w Starym Testamencie w odniesieniu do narodu Izraela. (Ks. Kapłańska 11:44, 11:45 oraz 20:7) Czwarty raz adresatem są wszyscy wierzący w Jezusa Chrystusa. Jest to zapisane w Nowym Testamencie Pisma Świętego  w 1-ym Liście Piotra 1:14-16, cytuję z Biblii Tysiąclecia: „[Bądźcie] jak posłuszne dzieci. Nie stosujcie się do waszych dawniejszych żądz, gdy byliście nieświadomi, ale w całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał, gdyż jest napisane: Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty.”  Codzienne uświęcanie jest procesem, w którym głównymi narzędziami są:

1. czytanie Pisma Świętego, a więc czytaj codziennie oraz

2. osobista rozmowa z Bogiem poprzez indywidualną modlitwę, a więc rozmawiaj z Bogiem.

Dzisiaj możesz mieć pewność, dokąd zmierzasz i czego oczekujesz. Jezus Chrystus powiedział: „Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie! W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem”. (Ew. Jana 14:1-3) Dlatego na podstawie tych słów Jezusa i wielu innych potwierdzających proroctw Starego i Nowego Testamentu Pisma Świętego oczekujemy porwania kościoła, które może nastąpić w każdej chwili. Jezus obiecał powrócić i zabrać w mgnieniu oka swój kościół. Miłujący Bóg ma również powód, by „porwać kościół”: „Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym”. (Ew. Łukasza 21:36) Dlatego nawrócenie do Boga, narodzenie z Ducha, odnowienie umysłu jest tak ważne. Zgodnie z Pismem Świętym Chrześcijanie nie będą przechodzić przez piekło Wielkiego Ucisku. W Czasach Ostatecznych, w obecnych czasach jest to największa nadzieja wielu Chrześcijan…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s