30 Sekund Do Dwunastej (277) ”Wybory 2020”

„Oto moja Biblia; Jestem tym, kim w niej powiedziane, że jestem, Posiadam to, co w niej powiedziane, że posiadam, Mogę to, co w niej powiedziane, że mogę. I teraz śmiało ogłaszam: Mój umysł jest gotowy, moje serce otwarte, Aby przyjąć nieskalane, niezmienne, wiecznie żywe nasienie Bożego Słowa. Ono zmieni moje życie na zawsze, na zawsze, na zawsze!” (Olga Golikowa)

Dnia 3 listopada 2020 Amerykanie masowo głosowali w wyborach. Aż 72 879 187 głosów było na Prezydenta D. Trumpa. Zgodnie z informacjami głównych ośrodków masowego przekazu („fake media”) na szefa mafii rodziny Bidenów, kryminalistę, J. Bidena głosowało 78 577 505 wyborców.  Ta druga cyfra jest jawnym dowodem korupcji na skalę całego kraju. Środki masowego przekazu próbują dosłownie wytworzyć alternatywną rzeczywistość, aby pomóc w procesie KRADZIEŻY Prezydentury Stanów Zjednoczonych. Nigdzie nie jest to bardziej widoczne niż w decyzjach Associated Press oraz New York Timesa, które OGŁASZAJĄ J. Bidena prezydentem elektem, kiedy to absolutnie nie jest prawdą.    

Korporacyjne media ogłosiły wygrane wybory prezydenckie przez byłego wiceprezydenta Joe Bidena i jego koleżanki, senatora Kamali Harrisa. CNN, MSNBC i Associated Press ogłosiły wybory na Bidena o 11:28, na kilka minut przed tym, jak prawnicy prezydenta Trumpa mieli przemawiać na konferencji prasowej na temat kwestionowania głosów w Pensylwanii. Nawet „konserwatywna” stacja medialna Fox News około godziny 4 po południu podała zwycięstwo J. Bidena w stanie Arizony, mimo że do zamknięcia ośrodków do głosowania zostało ponad 3 godziny oraz ilość raportowanych głosów była poniżej 40%. Prezydent wydał za pośrednictwem swojej kampanii następujące oświadczenie: „Mamy lewicowe media, celowo ignorujące faktyczne oszustwa wyborcze, które nadal mają miejsce w Pensylwanii, Michigan, Georgii i gdzie indziej, odmawiając nawet zgłoszenia oszustwa, a następnie publikując nagłówki banerów, takie jak ten na zdjęciu powyżej, aby pomagać i podżegać do kradzieży naszej prezydencji. To uosobienie fałszywych wiadomości. To nie błąd mediów, to celowe fałszerstwo. Są teraz aktywnymi uczestnikami trwającego spisku kryminalnego Partii Demokratycznej i jej urzędników na różnych stanowiskach rządowych, mającego na celu kradzież wyborów federalnych. Ten zbrodniczy spisek ma na celu oszukanie narodu amerykańskiego jego należycie wybranego prezydenta. Wiemy, że to przestępstwo, ponieważ ludzie w punktach liczenia głosów w miejscach takich jak Detroit i Filadelfia kładą duże, białe karton na oknach w centrum liczenia, aby nikt nie mógł zobaczyć, co robią – produkują fałszywe głosy. WSZYSTKO dla Bidena!”

Najbardziej istotnymi źródłowymi wzmiankami są:                            

1. Pracownik poczty USA przyłapany na przekraczaniu granicy Kanady ze skradzionymi kartami do głosowania w bagażniku.                

2. W hrabstwie Delaware w Pensylwanii wideo z kamery bezpieczeństwa zarejestrowały, że pracownicy liczący głosy WYPEŁNIAJĄ nowe karty do głosowania i umieszczają je w strumieniu zliczania głosów.          

3. Jeden z pracowników został wyprowadzony z centrum kongresowego przez demokratów za ZGŁOSZENIE oszustwa.                   

4. Jedno ze zdjęć, które zrobił pracownik – pokazujące ekran komputera z danymi rejestracyjnymi wyborców – pokazuje siedmiu z ośmiu wyborców na tym ekranie z datami urodzenia 1 stycznia 1900(!) roku. Najstarszy „głosujący” człowiek urodził się w latach 1860(!) – miałby dzisiaj ponad 160 lat. To dopiero żywotny Demokrata!                                       

5. „Nie pozwolą nam nadzorować liczenia głosów w promieniu od 30 do 100 stóp” – powiedział obserwator sondaży Brian Mchafferty.           

6. „To zamach stanu przeciwko prezydentowi Stanów Zjednoczonych Ameryki i chcę pozwać burmistrza Filadelfii, Jamesa Kenny’ego, prokuratora generalnego Josha Shapiro, który napisał na Twitterze, że nie ma możliwości, że Donald Trump wygrał prezydencję Stanów Zjednoczonych Ameryki. Nie mogę uwierzyć w to, co widzę na moich oczach. To nie ma nic wspólnego z J. Bidenem czy D. Trumpem. Ma to związek z naszą demokracją i powiem wam, że na najwyższych szczeblach w Filadelfii panuje korupcja”.                  

System głosowania w USA w 2020 r. jest skompromitowany oraz skorumpowany nie tylko ze strony głosujących mieszkańców kraju. Jest powiedzenie w USA: „Wygrywa nie ten, kto ma więcej zwolenników w kraju, ale ten, kto liczy głosy”. W USA minimum dwie kompanie są szeroko stosowane w liczeniu ogólnonarodowych rezultatów wyborczych: Hammer Score Card Software oraz Dominion Software. Zgodnie z jednym z raportów „Dominion  Software wymazało 2.7 miliona głosów na D. Trumpa i przypisało ich J. Bidenowi w skali narodowej”. To tylko jeden przypadek: w stanie Pensylwanii w pewnym momencie D. Trump miał 1,690,589 głosów. W tym samym momencie J. Biden miał 1,252,537 głosów. Poniżej 10 sekund później ilość głosów na D. Trumpa SPADŁA (jak jest to możliwe?) do 1,670,131 głosów, a w tym samym – ekstremalnie krótkim czasie – ilość głosów na J. Bidena wzrosła do 1,272,495 głosów. Różnica spadku (D. Trump) i wzrostu (J. Biden) wynosi dokładnie 19,958 głosów. Prawdopodobieństwo tak dokładnej ilości różnicy głosów po obu stronach jest matematycznie niemożliwe. Jet to jawny dowód elektronicznego przerzucenia 19,958 głosów z ogólnej liczby głosów na D. Trumpa na kredyt jego przeciwnika. Dominion software było użyte w 30 stanach podczas elekcji 2020 r., w tym we wszystkich kluczowych stanach (Pensylwania, Georgia, Wisconsin, Newada i Minesota), których rezultaty przeważają wygraną jednego czy drugiego kandydata.                                              

Software „Dominion” było stworzone przez korporację Smartmatic, której szefem jest Lord M.M. Brown. LMM Brown pracuje dla Sorosa. N. Pelosi oraz Senatorka D. Feinstein – jej mąż ma stanowisko w zarządzie kompanii (demokratki), jak również Fundacja Clintonów mają pewną kontrolę tego programu liczącego głosy. Wszystkie te osoby i instytucje używają maszyny i oprogramowanie (software) w celu przechylenia wyników elekcji na korzyść J. Bidena w jawnym procesie defraudacji; oszustwa na skalę całego kraju.                                                                                      

To wszystko było z góry zaplanowane i zrealizowane. Demokraci mieli kontrolę oprogramowania komputerowego (software), mieli przygotowane algorytmy śledzące i korygujące na bieżąco wyniki głosowania, mieli ekstra głosy w papierowej formie czekające na moment, gdy oraz jeśli byłyby potrzebne. W żadnej z poprzednich elekcji maszyny liczące nigdy nie zatrzymały się w procesie liczenia głosów. Podczas elekcji 2020 r. maszyny używające software Dominion zatrzymały liczenie, gdy stało się jasne, że D. Trump wygrywa w wielu Demokratycznych (niebieskich) stanach w dodatku do stanów Republikańskich (czerwonych). Proces liczenia został wstrzymany wielokrotnie w dniu głosowania (3 listopada) i głosy były wielokrotnie przerzucane od D. Trumpa do J. Bidena. Przed elekcją J. Biden powiedział, że ma: „największą defraudacyjną organizację i dlatego obecnie nie potrzebuje ludzkich głosów, ale będzie potrzebować ekstra głosy później”. Jeden z demokratycznych kandydatów, B. Sanders również przegrał przeciwko J. Bidenowi (w przedbiegach) za pomocą tej samej formy elektronicznej defraudacji.                                                                                     

Do obecnego czasu ponad 2700 zweryfikowanych przypadków różnych form defraudacji i nieregularności zostało zgłoszonych do potencjalnego śledztwa. Miliony ludzi pisze o nadużyciach oraz minimum setki tysięcy ludzi zgłasza formalne skargi defraudacji ich głosów. Prawniczka S. Powell powiedziała w jednym z telewizyjnych wywiadów: „Mamy zeznania zaprzysiężonych świadków na temat tego, dlaczego to oprogramowanie zostało zaprojektowane. Zostało ono zaprojektowane w celu fałszowania wyborów”. Zgodnie z raportem tej prawniczki podręcznik/manual użytkowanika zawiera instrukcje w jaki sposób: „policzone głosy mogą być elektronicznie wytarte/wymazane”. Rodzinom polityków, którzy w swoich stanach wprowadzili maszyny z oprogramowaniem Dominion, zostały zapłacone potężne kwoty pieniężne. Maszyny te z użyciem tego programu komputerowego są w stanie liczyć głosy tylko dla jednego kandydata (J. Bidena), są w stanie anulować niepożądane głosy, są w stanie czytać lub nie czytać podpisu na karcie głosowania, są w stanie opuścić zaznaczone głosy na innych kandydatów na tej samej karcie głosującej osoby.                                    

 „D. Trump zdobył największą liczbę wśród kolorowej populacji USA, którzy od 60 lat głosowali na republikańskiego kandydata. J. Biden osiągnął gorsze wyniki niż H. Clinton (4 lata temu) w każdej wielkiej metropolii całego kraju, z wyjątkiem czterech miast: Milwaukee (w stanie Wisconsin), Detroid (w stanie Michigan), Atlanty (w stanie Georgia) i Filadelfii (w stanie Pensylwania)” – powiedział analityk elekcyjny, Baris. Wygrane w Pensylwanii, Michigan i Wisconsin były pewne dla D. Trumpa do połowy nocy dnia po zakończeniu dnia elekcji (3 listopada). Dnia 4 listopada między 3-4 rano nagle maszyny liczące w wielu stanach zostały zatrzymane i setki tysięcy głosów TYLKO na J. Bidena – cudem cudów – nagle się pojawiły. „Najwyraźniej te wybory były skradzione. Jest niewyobrażalne, by J. Biden wyprzedził popularność B.H. Obamy w wielu z tych stanów” powiedział analityk elekcyjny P. Basham pracujący dla brytyjskiego wydawnictwa.                                 

Amerykanie w dalszym ciągu nie mają pewności, jak to wszystko się zakończy: z jednej strony jest to „Ameryka Najpierw”, „Pokój Przez Siłę”, który jest wymagany w celu poskromienia ambicji ekspansji Chin, Rosji i Iranu, a z drugiej strony powrót do świata zbankrutowanego, chybionego globalizmu, powrót do katastrofalnej nie tylko dla Ameryki, ale i dla całego świata umowy Iranem, powrót do uległości w słabych rękach J. Bidena – człowieka, który przez dziesięciolecia znajdował się po złej, marginesowej stronie historii.  Jeśli przywódca kryminalnego gangu rodziny Bidenów ostatecznie wygra wybory w 2020 r., USA w ciągu kilku miesięcy bardzo łatwo może zostać zrujnowana do takiego stanu, że według interpretacji wielu teologów, nie będzie odgrywać żadnej roli w końcowej historii naszej cywilizacji oraz historii Izraela. W biblijnych proroctwach bardzo łatwo można zidentyfikować Rosję, Chiny, Egipt Liban, Arabię Saudyjską, Iran, Turcję, Sudan, ale nie ma tam żadnej wzmianki ani aluzji do Ameryki.                                                            

Czas Łaski absolutnie się kończy. Czas, w którym można uporządkować swoje osobiste życie w stosunku do Boga. Proces ten następuje przez przyjęcie jednorazowej ofiary Jezusa Chrystusa, poprzez którego śmierć i zmartwychwstanie dostępujemy odkupienia, odnowienia i uświęcenia. W ten sposób stajemy się nowo narodzonymi (z Ducha) dziećmi Żywego Boga. To jest Dobra Nowina, o której mówi Pismo Święte. Dobrą Nowiną jest zbawienie w Jezusie Chrystusie. Na czym polega ta Dobra Nowina? Twój dług został spłacony, jesteś wolny. Twoja wina została wybaczona. To właśnie oznacza słowo ewangelia. Jak jest to realizowane w życiu indywidualnej osoby? Bardzo prosto:                                 

1. Zauważmy, że mamy problem; jest nim grzech. List do Rzymian 3:23 brzmi: „…wszyscy bowiem zgrzeszyli i pozbawieni są chwały Bożej”.  W innym cytacie czytamy: „Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć, a łaska przez Boga dana to życie wieczne w Chrystusie Jezusie, Panu naszym” (List do Rzymian 6:23). Nie tylko fizyczna, ale wieczna, duchowa śmierć! Oddzielenie od Boga dzisiaj i w wieczności.                                                                      

2. Następnym jest krok wiary w słowa Jezusa: „Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, kto słucha słowa mego i wierzy Temu, który mnie posłał, MA żywot wieczny i NIE STANIE PRZED SĄDEM, lecz przeszedł ze śmierci do żywota” (Ew. Jana 5:24). I tu jest punkt decyzji dla każdego człowieka; albo wierzymy Jezusowi, albo nie. Zbawienie jest możliwe temu, kto o nie poprosi z wiarą…                                                                                                                                                                              3. W Liście do Rzymian 10:9 czytamy: „Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych otrzymasz zbawienie”. Jest to tak proste, jak wypowiedzenie z wiarą swego serca twej decyzji życiowej: „Jezu przyjmuję Cię do mojego życia i od tego momentu chcę być Twoim dzieckiem i żyć według Twej woli”.           

List do Rzymian 8:1 naucza nas: „Teraz jednak dla tych, którzy są w Chrystusie Jezusie, nie ma już potępienia”. Dzięki śmierci Jezusa za nas nigdy nie będziemy ukarani za grzechy, włącznie z tymi, które zdarzą się nam w przyszłości. W końcu, w Liście do Rzymian 8:38-39 zawarta jest obietnica dotycząca przyszłości: „I jestem pewien, że ani śmierć, ani życie, ani aniołowie, ani Zwierzchności, ani rzeczy teraźniejsze, ani przyszłe, ani moce, ani co wysokie, ani co głębokie, ani jakiekolwiek inne stworzenie nie zdoła nas odłączyć od miłości Boga, która jest w Chrystusie Jezusie, Panu naszym”. Tak zamieszkasz pod osłoną Najwyższego! W ten sposób stajemy się nowo narodzonymi (z Ducha) dziećmi Żywego Boga.                                               

Cztery razy w Piśmie Świętym jest Boży nakaz: „Świętymi bądźcie, bo Ja Jestem Święty…”. Trzy razy jest to w Starym Testamencie w odniesieniu do narodu Izraela. (Ks. Kapłańska 11:44, 11:45 oraz 20:7) Czwarty raz adresatem są wszyscy wierzący w Jezusa Chrystusa. Jest to zapisane w Nowym Testamencie Pisma Świętego  w 1-ym Liście Piotra 1:14-16, cytuję z Biblii Tysiąclecia: „[Bądźcie] jak posłuszne dzieci. Nie stosujcie się do waszych dawniejszych żądz, gdy byliście nieświadomi, ale w całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał, gdyż jest napisane: Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty.”  Codzienne uświęcanie jest procesem, w którym głównymi narzędziami są:                                                                        

1. czytanie Pisma Świętego, a więc czytaj codziennie oraz           

2. osobista rozmowa z Bogiem poprzez indywidualną modlitwę, a więc rozmawiaj z Bogiem.                                            

Dzisiaj możesz mieć pewność, dokąd zmierzasz i czego oczekujesz. Jezus Chrystus powiedział: „Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie! W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem”. (Ew. Jana 14:1-3) Dlatego na podstawie tych słów Jezusa i wielu innych potwierdzających proroctw Starego i Nowego Testamentu Pisma Świętego oczekujemy porwania kościoła, które może nastąpić w każdej chwili. Jezus obiecał powrócić i zabrać w mgnieniu oka swój kościół. Miłujący Bóg ma również powód, by „porwać kościół”: „Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym”. (Ew. Łukasza 21:36) Dlatego nawrócenie do Boga, narodzenie z Ducha, odnowienie umysłu jest tak ważne. Zgodnie z Pismem Świętym Chrześcijanie nie będą przechodzić przez piekło Wielkiego Ucisku. W Czasach Ostatecznych, w obecnych czasach jest to największa nadzieja wielu Chrześcijan…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s