30 Sekund Do Dwunastej (267) ”Pakt Z UAE, USA Przed Elekcją i KRK”

„Oto moja Biblia; Jestem tym, kim w niej powiedziane, że jestem, Posiadam to, co w niej powiedziane, że posiadam, Mogę to, co w niej powiedziane, że mogę. I teraz śmiało ogłaszam: Mój umysł jest gotowy, moje serce otwarte, Aby przyjąć nieskalane, niezmienne, wiecznie żywe nasienie Bożego Słowa. Ono zmieni moje życie na zawsze, na zawsze, na zawsze!” (Olga Golikowa)

Zgodnie z raportem z dnia 09/09/20 w internetowym wydawnictwie TheBlaze Prezydent USA, D. Trump został formalnie nominowany do Nagrody Nobla. C.Tybbring-Gjedde, członek Parlamentu w Norwegii powiedział, że: „D. Trump zasługuje na cenioną nagrodę za swoje wysiłki na rzecz budowania pokojowych stosunków między krajami, w szczególności cytując historyczny traktat pokojowy między Izraelem a Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi (UAE)”. W wywiadzie na prawach wyłączności dla Fox News Tybring-Gjedde powiedział, że Komitet Nagrody Nobla powinien przeanalizować rekord Trumpa, ponieważ stwierdzą, że jest on znacznie bardziej imponujący niż byłego prezydenta B. Obamy. Obama otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla w 2009 roku. „Ze względu na swoje zasługi, myślę, że D. Trump zrobił więcej, by stworzyć pokój między narodami niż większość innych kandydatów nominowanych do Pokojowej Nagrody” – powiedział Tybring-Gjedde. „Nie jestem wielkim zwolennikiem Trumpa. JednaK Komisja powinna przyjrzeć się faktom i osądzić go na podstawie faktów, a nie tego, jak się czasami zachowuje” – kontynuował norweski prawodawca. „Ludzie, którzy otrzymali Pokojową Nagrodę w ostatnich latach, zrobili znacznie mniej niż Donald Trump. Na przykład Barack Obama nic nie zrobił”.

W liście do Komitetu Nagrody Nobla Tybring-Gjedde wyjaśnił znaczenie porozumienia pokojowego między Izraelem a ZEA. „Zgodnie z oczekiwaniami inne kraje Bliskiego Wschodu pójdą w ślady ZEA. Umowa ta może zmienić zasady gry, które zamieni Bliski Wschód w region współpracy i dobrobytu” – napisał, dodając, że:  „D.Trump odegrał kluczową rolę rolę w ułatwianiu kontaktów między stronami konfliktu i… kreowaniu nowej dynamiki w innych przedłużających się konfliktach, takich jak spór graniczny Kaszmiru między Indiami a Pakistanem oraz konflikt między Koreą Północną a Koreą Południową, a także jego roli w negocjacjach zdolności nuklearnej Północnej Korei”. Norweski dyplomata  dodał:  „W istocie, D. Trump złamał 39-letnią passę amerykańskich prezydentów, którzy albo rozpoczynali wojnę, albo wciągali Stany Zjednoczone w międzynarodowy konflikt zbrojny...” – powiedział Tybring-Gjedde . W 2015 roku były sekretarz Komitetu Nagrody Nobla, Geir Lundestad, który przewodniczył komitetowi w 2009 roku, wyjawił, że żałuje przyznania Obamie tego wyróżnienia. Tuż po otrzymaniu nagrody Nobla BH Obama wszczął konflikt w Północnej Afryce i na Bliskim Wschodzie znany dzisiaj jako Arab Spring (Arabska Wiosna).                                                                                                     

W USA istnieje wiele niepokojących znaków:                                 

1. Bezrobocie w ciągu 2-3 tygodni (od marca 2020 r.) zwiększyło się (sztucznie) do ponad 40 milionów i jest obecnie na poziomie około 10 milionów (z 14.7% w kwietniu  bezrobocie zmniejszyło się do około 8.4% na początku września 2020 r. dzięki pragmatycznej polityce Prezydenta D. Trumpa),                                                                                                             

2. Małe i wielkie biznesy masowo bankrutują (zmuszone to tych drastycznych kroków przez amerykańskich Demokratów, którzy sami nie mają zamiaru przestrzegać swych regulaminów i zarządzeń. Z ich przyzwoleniem wiele biznesów jest palonych, dewastowanych i plądrowanych – zwłaszcza w miastach przez nich rządzonych. Burmistrzyni Chicago, L. Lightfood otoczyła ścisłym kordonem policji ulice, gdzie znajduje się jej prywatna rezydencja oraz zostawiła na pastwę losu „Wspaniałą Milę” handlową w śródmieściu miasta, którą „pokojowi demonstratorzy” demolują do szczętu. Gubernator Kalifornii, G. Newsom (Demokrata) zamyka kościoły, nakłada na nie wielotysięczne kary pieniężne oraz wypuszcza z więzień tysiące kryminalistów…). Ponad $2 tryliony korporacyjnych podróży zostało anulowanych oraz ponad $21 miliardów pożyczek przez hotele jest zaległych. Budynki biurowe stoją puste, pracownicy biurowi stracili pracę ze względu na regulaminy z powodu sztucznej „Plandemii”.                                                                              

3. Ponad 5.3 miliona amerykańskich domostw nie ma czym zapłacić i zalega z opłatami pożyczek na domy oraz z miesięcznymi opłatami za wynajmowane mieszkania. Są oni bez ustanku zastraszani przez „specjalistów od zdrowia” (Fauci, Brix, B. Gates i wielu innych) i odmawia się im powrotu do pracy, w otwartej wojnie przeciwko Prezydentowi USA, D. Trumpowi, który usiłuje wszelkimi sposobami wznowić/wzmocnić ekonomię Ameryki. Agencja CDC stwierdziła, że do końca sierpnia 2020 r. w wyniku „Plandemii” w USA zginęło nie 180 000 ludzi, ale około 10 800(!) Wszystkie pozostałe przypadki wynikały z istniejących wcześniej chorób, które statystycznie wynosiły 2.5 grożących śmiercią chorób na każdego człowieka, którego śmierć została fałszywie zakwalifikowana do 180 000 przypadków z powodu „Plandemii” COVID-19.                                

4. Zadłużenia narodowe gwałtownie zwiększyły się do $26.6 tryliona, włącznie z $6 trylionami zapomóg osobom indywidualnym, małym i wielkim biznesom.                                                                   

5. Między marcem a czerwcem 2020 r. ekonomia USA skurczyła się o 32.9%. Był to najgorszy rezultat (sztucznie wywołany przez amerykańskich globalistów) w całej historii tego kraju.                            

6. Dzięki machinacjom Centralnego Banku Federalnego (nie jest to rządowa instytucja, ale jest to prywatny bank, którego właścicielami są największe światowe rodziny, takie jak Rockefellerów, Morganów, Rotszyldów, Waltonów…) amerykański dolar drastycznie słabnie. Jest to jeszcze jeden krok w kierunku Jednego Światowego Rządu, Jednej Światowej Ekonomii (Waluty) oraz Jednej, Światowej Religii – utopijnych celów globalistów.

7. Lokalne zamieszki (Chicago, Nowy Jork, Rochester, Kenosha, Mineapolis) przeradzają się w coraz bardziej agresywne działania grożące Wojną Domową w USA. Demokratka, kandydatka na stanowisko WicePrezydenta USA, K. Haris otwarcie twierdzi, że jeśli Prezydent D. Trump wygra wybory w 2020 r., zamieszki tylko się zwiększą. Istnieją pogłoski, że K. Haris była wybrana na to stanowisko (z wielu innych kandydatów) przez syna Sorosa, Aleksandra Sorosa.                                                              

W USA jest widoczna ciągła próba obalenia prezydentury D. Trumpa, która zaczęła się jeszcze przed inauguracją D. Trumpa i trwa do dzisiaj. Istnieje bezpośredni związek ze śledztwami przeciwko generałowi Flynn, które były narzędziem skierowanym w celu ostatecznego zniszczenia Prezydenta D. Trumpa. Dlaczego prezydentura D. Trumpa doprowadza niektórych jego przeciwników do takiego szaleństwa? Być może dlatego, że Donald Trump jest silnym rywalem. Zmienia grę na wielu poziomach. Po pierwsze, bezlitośnie atakuje media i obniża ogólną reputację głównych mediów, takich jak CNN  („Fake News”) i inne. Co gorsza, Donald Trump przyciągnął więcej osób niegłosujących do Partii Republikańskiej, w sposób, który może znacznie obniżyć siłę Demokratów w USA. To jest przez nich (globalistów, liberałów) niewybaczalne!            

Często pojawia się pytanie, czy siły, które działają przeciwko potężnemu przywódcy, znajdują się nad czy pod stołem. W aferze Watergate „przyjęto pogląd” (kto taki pogląd przyjął i propagował i dlaczego?), że rząd pod przewodnictwem prezydenta Nixona rzeczywiście popełnił zbrodnię, która ostatecznie doprowadziła do upadku jego prezydentury. Prezydent Trump nie jest święty i prawdopodobnie może zostać skarcony za sposób, w jaki traktuje rywali. Jednak oskarżenie go o bycie oszustem może być bardzo trudne do udowodnienia. Drogą do objęcia Prezydentury w USA są wybory, a nie ciągle planowane i bezlitośnie realizowane – Koluzja z Rosją, Afera z Ukrainą, „Plandemia”, próby doprowadzenia do Wojny Domowej w USA – wszystkie wysiłki liberałów i Demokratów zmierzające do ostatecznego zamachu stanu.                                                        

Podsumowując: „Prawdziwa historia narodów świata jest tłumiona prawdopodobnie dlatego, że odsłania historię, która różni się od współczesnej, finansowanej przez bankierów, narzucanej przez media, globalistów, kulturo-marksistów, którzy wychowują i uczą nowe pokolenia. Dzieje się to za pomocą programu politycznego, którego celem jest  erozja: narodu, rasy, płci, społeczeństwa i rodziny, w ich oczach postrzeganych jako opór przeciwko Nowemu Porządkowi Świata”. (R. Sefer – antropolog) 

Tymczasem wiele wydawnictw na terenie Polski (demotywatory.pl, forum.interia.pl, web.facebook.com, gazetka-gargamela.eu, web.facebook.com/adam-konaszewski oraz wiele, wiele innych stron i wydawnictw) opublikowało ostatnio zbiór „10 największych zbrodni Kościoła Rzymsko-Katolickiego”. W przeciwieństwie do świętego poselstwa Jezusa, kostniejący w swych administracyjnych ramach KRK na przestrzeni wieków nie uchronił się od grzechów i upadków pociągających za sobą katastrofalne konsekwencje, między innymi:                                                

1. Prześladowanie tzw. pogan: od chwili, gdy za sprawą Konstantyna KRK stał się religią panującą, przez kolejne 15 wieków prześladował wszystkich bez wyjątku innowierców; w ten sposób eksterminował całe narody. Całkowita zagłada dotknęła m.in. Prusów i Jaćwingów.         

2. Prześladowanie, tortury i mordowanie „heretyków” tj. chrześcijan ewangelicznych, m.in. krwawe łaźnie zgotowane Waldensom, Katarom, Protestantom, noc św. Bartłomieja w Paryżu, czyli słynna rzeź 3 tys. Hugenotów z podjudzenia papieża Grzegorza XIII.            

3. Potworne kampanie wojenne i eksterminacyjne zwane krucjatami, nie tylko przeciwko Muzułmanom (ok. 1 mln ofiar), bo nawet przeciw Katolikom (Krucjata Aragońska), gdy chodziło o pieniądze i wpływy.     

4. Święta Inkwizycja, czyli zbrodniczy system śledczo-sądowy; szacunki minimalne mówią o dziesiątkach tysięcy, a szacunki maksymalne o liczbie przekraczającej milion straceń.                               

5. Wojny religijne: dziesiątki milionów ofiar – np. podczas katolicko-protestanckiej Wojny Trzydziestoletniej (1618–1648) na wielu obszarach Europy wyginęło ponad 50 proc. populacji.                    

6. Prześladowania Żydów: od czasów Konstantyna na mocy kolejnych edyktów papieskich byli eksterminowani, traktowani jako niewolnicy i podludzie, okradani z majątków, pozbawiani potomstwa. W ciągu 15 wieków – ok. 10 mln ofiar.                                            

7. Eksterminacja Indian: po odkryciu Ameryki uznani przez KRK jako istoty bez duszy, a więc nie ludzie. W wyniku planowego wyniszczenia całych narodów (aby zrobić miejsce dla białej rasy) chrześcijańscy konkwistadorzy i misjonarze wymordowali ponad 70 milionów Indian. To największy holokaust w dziejach ludzkości.                   

8. Poparcie niewolnictwa: Kościół W Rzymie nie tylko popierał niewolnictwo, ale też czerpał zyski z niewolniczej pracy. Bulla papieża Mikołaja V (styczeń 1455 r.) stwierdza, że niewolnictwo jest rzeczą właściwą i miłą Bogu (Czy została unieważniona?).                      

9. Wspieranie faszyzmu i dyktatur: wszelkie prawicowe dyktatury były miłe papiestwu; tym milsze, im dyktatura była silniejsza. Salazar, Franco, Hitler, Mussolini – wszyscy ci krwawi dyktatorzy mogli liczyć na względy Watykanu. Papież JPII nie ukrywał swoich sympatii do ludobójcy z Chile – gen. Augusta Pinocheta.                                           

10. Wykorzystywanie seksualne dzieci. W USA, gdzie wybuchła afera, co 20 ksiądz katolicki wykorzystywał seksualnie małych chłopców i dziewczynki. Przyjmuje się, że skala zjawiska molestowania seksualnego przez kler KRK dotyczy nawet 5 milionów dzieci. Te ostatnie afery są dopiero w początkowym stadium ujawniania. Są w tym zamieszani nie tylko klerycy KRK, ale politycy, biznesmeni, bankierzy wielu krajów na całym okręgu ziemi.                                                           

Czas Łaski absolutnie się kończy. Czas, w którym można uporządkować swoje osobiste życie w stosunku do Boga. Proces ten następuje przez przyjęcie jednorazowej ofiary Jezusa Chrystusa, poprzez którego śmierć i zmartwychwstanie dostępujemy odkupienia, odnowienia i uświęcenia. W ten sposób stajemy się nowo narodzonymi (z Ducha) dziećmi Żywego Boga. To jest Dobra Nowina, o której mówi Pismo Święte. Dobrą Nowiną jest zbawienie w Jezusie Chrystusie. Na czym polega ta Dobra Nowina? Twój dług został spłacony, jesteś wolny. Twoja wina została wybaczona. To właśnie oznacza słowo ewangelia. Jak jest to realizowane w życiu indywidualnej osoby? Bardzo prosto:                            

1. Najpierw musimy zauważyć, że mamy problem, grzech. List do Rzymian 3:23 brzmi: „…wszyscy bowiem zgrzeszyli i pozbawieni są chwały Bożej”.  W innym cytacie czytamy: „Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć, a łaska przez Boga dana to życie wieczne w Chrystusie Jezusie, Panu naszym” (List do Rzymian 6:23). Nie tylko fizyczna, ale wieczna, duchowa śmierć! Oddzielenie od Boga w wieczności w przeciwieństwie do Bożej łaski!      

2. Następnym jest krok wiary w słowa Jezusa: „Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, kto słucha słowa mego i wierzy Temu, który mnie posłał, MA żywot wieczny i NIE STANIE PRZED SĄDEM, lecz przeszedł ze śmierci do żywota” (Ew. Jana 5:24). I tu jest punkt decyzji dla każdego człowieka; albo wierzymy Jezusowi, albo nie. Zbawienie jest możliwe temu, kto o nie poprosi z wiarą…                                                                    

3. W Liście do Rzymian 10:9 czytamy: „Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych otrzymasz zbawienie”. Jest to tak proste, jak wypowiedzenie z wiarą swego serca twej decyzji życiowej: „Jezu przyjmuję Cię do mojego życia i od tego momentu chcę być Twoim dzieckiem i żyć według Twej woli”.        

List do Rzymian 8:1 naucza nas: „Teraz jednak dla tych, którzy są w Chrystusie Jezusie, nie ma już potępienia”. Dzięki śmierci Jezusa za nas nigdy nie będziemy ukarani za nasze grzechy, włącznie z tymi, które zdarzą się nam w przyszłości. W końcu, w Liście do Rzymian 8:38-39 zawarta jest obietnica dotycząca przyszłości: „I jestem pewien, że ani śmierć, ani życie, ani aniołowie, ani Zwierzchności, ani rzeczy teraźniejsze, ani przyszłe, ani moce, ani co wysokie, ani co głębokie, ani jakiekolwiek inne stworzenie nie zdoła nas odłączyć od miłości Boga, która jest w Chrystusie Jezusie, Panu naszym”. Tak zamieszkasz pod osłoną Najwyższego! W ten sposób stajemy się nowo narodzonymi (z Ducha) dziećmi Żywego Boga.            

Cztery razy w Piśmie Świętym jest Boży nakaz: „Świętymi bądźcie, bo Ja Jestem Święty…”. Trzy razy jest to w Starym Testamencie w odniesieniu do narodu Izraela. (Ks. Kapłańska 11:44, 11:45 oraz 20:7) Czwarty raz adresatem są wszyscy wierzący w Jezusa Chrystusa. Jest to zapisane w Nowym Testamencie Pisma Świętego  w 1-ym Liście Piotra 1:14-16, cytuję z Biblii Tysiąclecia: „[Bądźcie] jak posłuszne dzieci. Nie stosujcie się do waszych dawniejszych żądz, gdy byliście nieświadomi, ale w całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał, gdyż jest napisane: Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty.”  Ten nakaz dotyczy nie tylko papieża czy innych liderów religijnych, ale jest nakazem dla każdego człowieka wierzącego Chrystusowi. Codzienne uświęcanie jest procesem, w którym głównymi narzędziami są:                                                       

1. czytanie Pisma Świętego, a więc czytaj codziennie oraz                     

2. osobista rozmowa z Bogiem poprzez indywidualną modlitwę, a więc rozmawiaj z Bogiem.                                                 

Dzisiaj możesz mieć pewność, dokąd zmierzasz i czego oczekujesz. A wszyscy oczekują (z bojaźnią lub z radością) przyjścia Króla Królów i Pana Panów, Jezusa Chrystusa, który powiedział: „Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie! W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem”. (Ew. Jana 14:1-3) Dlatego na podstawie tych słów Jezusa i wielu innych potwierdzających proroctw Starego i Nowego Testamentu Pisma Świętego oczekujemy porwania kościoła, które może nastąpić w każdej chwili. Jezus obiecał powrócić i zabrać w mgnieniu oka swój kościół. Miłujący Bóg ma również powód, by „porwać kościół”: „Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym”. (Ew. Łukasza 21:36) Dlatego nawrócenie do Boga, narodzenie z Ducha, odnowienie umysłu jest tak ważne. Zgodnie z Pismem Świętym wiele z wierzących nie będzie przechodzić przez piekło Wielkiego Ucisku. W Czasach Ostatecznych, w obecnych czasach jest to największa nadzieja wielu Chrześcijan…