30 Sekund Do Dwunastej (258) ”Globalne Wstrząsanie”

Niezależne i – wydawałoby się – niepowiązane ze sobą wydarzenia na całym świecie łączą się w jedną całość, którą można nazwać Globalne Wstrząsy. Stanowią one zachwianie/obalenie wszelkich wartości stworzonych przez Boga według Jego praw dla ludzkości. Jest to Nowy Porządek Świata wprowadzany siłą przez szaleńców (Soros, Gates i wielu innych), którzy otwarcie są przeciwnikami konstytucji jakiegokolwiek narodu na ziemi, wykorzystując, między innymi, lokalne systemy sądowe. Konstytucyjna Ameryka jest w procesie totalnej destrukcji przez komunistów i globalistów w oczekiwaniu na rządy Antychrysta, który pod pretekstem humanitaryzmu zapanuje nad całym światem. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z faktu, że wojny, pogłoski o wojnach, trzęsienia ziemi, głody (w tym globalne), zarazy i epidemie, globalna plaga szarańczy (zainicjowana w Afryce, poprzez Azję dociera obecnie do Południowej Ameryki) – te, i wiele innych zjawisk są przeznaczone w celu wypełnienia słów Jezusa o Czasach Ostatecznych. W tych warunkach należy podkreślić, że alternatywy i opcje  dla każdej indywidualnej osoby oraz czas zaniknęły. Nie ma więcej wolnego, swobodnego czasu. Każdy człowiek ma plany na przyszłość. Jednak przyszłość została skrócona. Obozy koncentracyjne FEMA zlokalizowane w pobliżu wielkich miast w USA zostały aktywowane. Największy z nich na Alasce może pomieścić jednorazowo  2 miliony ludzi. Rosja ma swoje metody i środki, komunistyczna Północna Korea od lat jest dosłownym obozem koncentracyjnym, Chiny mają swoje własne drakońskie metody kontroli populacji. Niezależnie od tego Chiny mają znacznie większe aspiracje. Obecnie dyplomatyczne rozmowy między Chinami i Indiami zostały zerwane. Chiny wtargnęły na przygraniczne terytoria Indii. Dla USA Himalaje są jednym z głównych strategicznych punktów na świecie ze względu na międzynarodowy, militarny system elektroniczny ELINT, który ze szczytów gór Himalajów daje pełny obraz militarny całego regionu Dalekiego Wschodu. W ostatnich tygodniach Indie umieściły w pobliżu swych granic z Chinami swoje naddźwiękowe rakiety (ang. hypersonic) oraz podwodne statki militarne znajdują się na wewnętrznych wodach Chin. Indie również posiadają broń nuklearną. Dwa największe amerykańskie lotniskowce zostały wysłane na Daleki Wschód w pobliże terytorialnych wód Chin. Najmniejszy incydent może być powodem wybuchu wojny w tym regionie. Populacje Indii oraz Chin stanowią razem ponad 40% populacji całego świata (Chiny 1.44 miliarda ludzi oraz Indie 1.38 miliarda ludzi) i jest to tylko kwestią odpowiedzi na pytanie, kto pierwszy „pociągnie za cyngiel”. Jest to więc wielki bodziec dla sił ciemności, Lucyfera do zniszczenia ogromnej ilości ludzi w krótkim czasie w tym regionie.

Siły ciemności zdają się tylko oczekiwać sposobnej okazji. Siły ciemności wykorzystują „miłość pieniędzy” wśród wpływowych osób na całym świecie, a zwłaszcza w USA w celu proliferacji najbardziej zaawansowanych systemów militarnych, nie tylko broni nuklearnej (obecna lista krajów posiadających broń jądrową jest nieaktualna), czy biologicznej (zmilitaryzowany wirus uwolniony z miasta Wuchan powodujący COVID-19), ale różne formy broni laserowej włącznie z najnowszymi formami broni elektromagnetycznej i grawitacyjnej, którymi handluje się na Czarnym Rynku na kwotę

wielu miliardów dolarów rocznie, ponieważ istnieje wiele ludzi, którzy zdradzą wszelkie tajemnice i wynalazki militarne za pieniądze. Niezależnie od ilości ludzi, którzy usiłują działać praworządnie, istnieje więcej ludzi, którzy dążą do spełnienia zła. I to jest jeden z głównych powodów, dlaczego Ameryka popychana jest w kierunku komunistycznej (czarnej) rewolucji. Większość obywateli USA nie zdaje sobie z tego sprawy oraz ponad 90% Chrześcijan tego kraju nie rozumie, że punktem docelowym komunizmu jest wymuszenie zaparcia się wiary.

Dla niektórych obecne wydarzenia na świecie i w USA są znakiem przygotowawczych poczynań globalistów i komunistów do końcowych etapów procesu wprowadzania Nowego Porządku Świata. Nowy Porządek Świata (w skrócie NPŚ) nie jest tylko planem na nieokreśloną przyszłość. Istnieją wskaźniki, że główne elementy NPŚ już są zainstalowane. Jednym z nich jest międzynarodowy system bankowy. W swoim liście Apostoł Paweł powiedział, że: „Miłość pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła”. (1 List Do Tymoteusza 6:10). Idąc tym sposobem myślenia dalej możemy powiedzieć, że kontrola, regulacja  pieniędzy daje moc sterowniczą złu. Doskonałym przykładem jest zachowanie Sorosa, który bezpośrednio finansuje rozruchy  w USA. Palety z cegłami zostały strategicznie umieszczone oraz podżegacze informowali „protestujących”, gdzie się one znajdują w celu łatwiejszego niszczenia witryn sklepów, podpalania i masowego rabunku.

Jest to wszystko częścią większego planu destabilizacji, anarchii, których ostatecznym celem jest depopulacja całego świata. Zgodnie z jednym raportów populacja  USA w ciągu najbliższych 5 lat zmniejszy się do 75 milionów ludzi (obecnie populacja tego kraju jest w ilości ponad 331 milionów). Co roku w USA giną miliony nienarodzonych dzieci (głównym narzędziem są kliniki aborcyjne Planed Parentchood), planowany i realizowany jest tutaj plan zagłodzenia kraju (zaledwie trzy miesiące temu można było kupić kurczaki w cenie $0.99 za funt, wołowinę za $2-4.00 za funt). Obecnie ceny wołowiny sięgają $10.00 za funt (1 funt = ½ kilograma), podczas gdy największe przetwórnie mięsa są w Ameryce zamykane. Obecna epidemia jest innym narzędziem kontroli populacji  (pandemia zaczyna się, gdy ilość zakażeń osiągnie 5% populacji). System telekomunikacyjny świata jest następnym narzędziem kontroli ludzi. Rekomendowany odstęp 6 stóp (około 1.7 metra między ludźmi w miejscach publicznych jest wymagany w celu łatwiejszej identyfikacji każdego człowieka raczej, aniżeli ochrony przed zarażeniem).  Ponad 47 milionów ludzi straciło pracę w przymusowej kwarantannie – jest to jeszcze jedna forma kontroli populacji. W czasie, gdy nikt nie zwraca uwagi na zdrowotne zagrożenie podczas demonstracji i zamieszek, kościoły w USA w dalszym ciągu mają drastyczne ograniczenia. W Kalifornii zabrania się nawet śpiewu podczas mszy/nabożeństwa. Kościoły, gdzie przychodziło 2, 3, 15 tysięcy ludzi w dalszym ciągu podlegają ograniczeniu do 50 ludzi(!), a w niektórych stanach maksymalnie do 25% pojemności kościoła.

Czas Łaski absolutnie się kończy. Czas, w którym można uporządkować swoje osobiste życie w stosunku do Boga. Proces ten następuje przez przyjęcie jednorazowej ofiary Jezusa Chrystusa, poprzez którego śmierć i zmartwychwstanie dostępujemy odkupienia, odnowienia i uświęcenia. W ten sposób stajemy się nowo narodzonymi (z Ducha) dziećmi Żywego Boga.

W Nowym Testamencie Pisma Świętego czytamy: „Wtedy [Jezus] mówił do nich: «Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będą silne trzęsienia ziemi, a miejscami głód i zaraza; ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie»”. (Ew. Mateusza 24: 7 i Ew. Łukasza 21:10-11) Jezus, odchodząc z ziemi, powiedział: „A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie”. (Ew. Łukasza 21:28) Kluczowymi słowami są: „A GDY SIĘ TO ZACZNIE DZIAĆ…”. To jest znak rozpoznawszy dla nowonarodzonych z Ducha, wierzących Chrystusowi. Jest to również ostrzeżenie dla wszystkich, którzy jeszcze nie są dziećmi żywego Boga Abrahama, Izaaka i Jakuba.

Cztery razy w Piśmie Świętym jest Boży nakaz: „Świętymi bądźcie, bo Ja Jestem Święty…”. Trzy razy jest to w Starym Testamencie w odniesieniu do narodu Izraela. (Ks. Kapłańska 11:44, 11:45 oraz 20:7) Czwarty raz adresatem są wszyscy wierzący w Jezusa Chrystusa. Jest to zapisane w Nowym Testamencie Pisma Świętego  w 1-ym Liście Piotra 1:14-16, cytuję z Biblii Tysiąclecia: [Bądźcie] jak posłuszne dzieci. Nie stosujcie się do waszych dawniejszych żądz, gdy byliście nieświadomi, ale w całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał, gdyż jest napisane: Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty.”  Ten nakaz dotyczy nie tylko papieża czy innych liderów religijnych, ale jest nakazem dla każdego człowieka wierzącego Chrystusowi. Codzienne uświęcanie jest procesem, w którym głównymi narzędziami są:

1. czytanie Pisma Świętego, a więc czytaj codziennie oraz

2. osobista rozmowa z Bogiem poprzez indywidualną modlitwę, a więc rozmawiaj z Bogiem.

Dzisiaj możesz mieć pewność, dokąd zmierzasz i czego oczekujesz. A wszyscy oczekują (z bojaźnią lub z radością) przyjścia Króla Królów i Pana Panów, Jezusa Chrystusa, który powiedział: „Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie! W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem”. (Ew. Jana 14:1-3) Dlatego na podstawie tych słów Jezusa i wielu innych potwierdzających proroctw Starego i Nowego Testamentu Pisma Świętego oczekujemy porwania kościoła, które może nastąpić w każdej chwili. Jezus obiecał powrócić i zabrać w mgnieniu oka swój kościół. Miłujący Bóg ma również powód, by „porwać kościół”: „Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym”. (Ew. Łukasza 21:36) Dlatego nawrócenie do Boga, narodzenie z Ducha, odnowienie umysłu jest tak ważne. Zgodnie z Pismem Świętym wiele z wierzących nie będzie przechodzić przez piekło Wielkiego Ucisku. W Czasach Ostatecznych, w obecnych czasach jest to największa nadzieja wielu Chrześcijan…

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s