30 Sekund Do Dwunastej (253) ”Contact Tracing”

Jeśli jesteś nowonarodzonym dzieckiem Żywego Boga, nie masz się czego obawiać. Jeśli nie jesteś dzieckiem Boga, stoisz w obliczu najważniejszego w życiu pytania, które decyduje o twojej przyszłości na wieczność. Dlaczego oraz z jakiego powodu Chrześcijanie nie muszą się obawiać nadchodzących wydarzeń? Dlaczego oraz z jakiego powodu wszyscy niewierzący Chrystusowi nie mogą uniknąć tego, co nadchodzi? Wszystkiego, co nadchodzi nie dziesiątki czy setki lat w przyszłości, ale w najbliższych miesiącach i tygodniach.

Punktem wyjściowym szacowania naszej rzeczywistości jest obserwacja, że już nigdy nie dojdziemy do „stanu normalności”, jaki do niedawna istniał. Obecnie istnieje „nowa normalność”; istnieją lub są wprowadzane w życie „nowe normy” życia całej populacji świata. W tej nowej rzeczywistości podstawą jest idea „śledzenia kontaktów”. Ta praktyka może doprowadzić do globalnych zamieszek i rozruchów. W USA byłoby to powodem do wprowadzenia stanu wojennego. W celu pełnego wyegzekwowania stanu wojennego będzie użyta „sztuczna inteligencja” prowadząca do masowego nadzoru policji/inwiligacji. W ten sposób rządy lokalne i narodowe osiągną totalną kontrolę i podporządkowanie populacji. I to jest ostateczny cel takich działań jak np. ogłoszenie dnia 14 maja 2020 r. przez Prezydenta USA, D. Trumpa podczas konferencji prasowej, że w Ameryce mobilizowane są siły zbrojne do bardzo szybkiego zaszczepienia populacji Ameryki, gdy szczepionka będzie gotowa, co spodziewane jest na przełomie 2020/2021 r. Wiemy już, że przymusowa szczepionka zawierać będzie genetycznie modyfikowane mikroorganizmy tak skonstruowane, że będą w stanie modyfikować ludzkie DNA.

W tym samym czasie tj. na przełomie lat 2020/2021 jest bardzo możliwy totalny upadek ekonomii całego świata. Taki kryzys był projektowany przez długie lata. Ostatecznym celem tego kryzysu bdzie stworzenie i wprowadzenie w życie jednego, światowego rządu, jednej, światowej ekonomii oraz jednej, światowej religii pod ogólną banderą Nowego Porządku Świata. W kongresie USA został przedstawiony dokument HR6666, którego akronim brzmi: „TRACE” i oznacza: „Testing, Reaching And Contacting Everyone” Act (Prawo Weryfikacji, Dotarcia Do Oraz Kontaktu Każdej Osoby). Prawo to autoryzuje Sekretarza Zdrowia I Serwisów Człowieka do: „…udzielenia dotacji wybranym jednostkom administracyjnym  w celu przeprowadzania testów diagnostycznych na COVID-19 i powiązanych z tym dodatkowych działań, takich jak śledzenie kontaktów – za pośrednictwem ruchomych jednostek medycznych, a w konieczności w indywidualnych miejscach rezydencji – jak również do innych celów”. Jest to nielegalny, niezgodny z Konstytucją USA, akt prawny. Zgodnie z proponowanym aktem prawnym fundusze uzyskane od podatników w wysokości $100 miliardów: „…będą użyte w celu śledzenia i kontroli zarażonych wirusem osób oraz w celu wsparcia przymusowej kwarantanny poprzez przenośne ośrodki medyczne, a w konieczności w indywidualnych miejscach rezydencji – jak również do innych celów”.  Odpowiednio przeszkoleni agencji będą mieli prawo wkroczenia do prywatnych domów w celu zmuszenia do kwarantanny we własnym domu lub we wcześniej przygotowanych ośrodkach i obozach (FEMA). Dnia 13 maja w wydawnictwie Washington Examiner ukazał się artykuł o „szokującym zagrożeniu osobistej wolności Aktu TRACE”. Czytamy między innymi: „Oczywistą intencją tego aktu jest zmuszenie każdego mieszkańca USA do podporządkowania się systemowi zezwalającemu rządom lokalnym oraz rządowi kraju kontrolę personalnych kontaktów między każdą grupą oraz osobą”.

W stanie Kalifornia na podstawie tego prawa, jeśli kilkuosobowa rodzina mieszka w domu z jedną łazienką, „odpowiednio przeszkoleni agenci” będą mieć prawo zabrania zarażonej osoby i uprowadzenia do obozu FEMA w celu zmniejszenia zagrożenia pozostałych domowników. W tym samym artykule czytamy: „W wielu krajach świata większość zakażeń następuje obecnie w środowisku domowym. Musimy więc wejść między rodziny, by znaleźć tych ludzi, którzy mogą być chorzy oraz usunąć ich, oraz odizolować ich”. Dyrektor Agencji Rządowej CDC, Dr R. Dedfield powiedział podczas telekonferencji prasowej: „Budujemy teraz systemy, które będą gotowe na nadchodzący sezon grypowy 2020/2021. Śledzenie kontaktów, przymusowa izolacja oraz nasze plany wzmożonego elektronicznego nadzoru policyjnego są podstawą efektywnej strategii publicznego zdrowia”. W połowie kwietnia 2020 r. podczas globalnej konferencji zorganizowanej przez byłego Prezydenta USA, B. Clintona Gubernator stanu Nowy Jork, Cuomo powiedział: „Potrzebujemy armię agentów śledczych”. B. Clinton dodał: „Potrzebujemy narodową, rdzenną grupę zdrowych ludzi poprawnie przyuczonych, którzy na pewno wyjdą między ludzi i wykonają dzieło ‘śledzenia kontaktów’”. Gubernator stanu Washington, J. Inslee stwierdził: „Śledzenie kontaktów oraz przymusowe izolacje są naszymi sprytnymi formami broni skierowanej przeciwko przeciętnej rodzinie w celu kooperacji każdej osoby, nawet gdy rezultaty testów jeszcze nie są potwierdzone i znane. Podejrzane osoby nie będą wiedziały, kto ich raportował. Jeśli jakakolwiek osoba nie jest w stanie być odizolowana od reszty rodziny, będzie przeniesiona [przymusowo] do innego miejsca. Ludzie, którzy odmówią posłuszeństwa, ewentualnie będą zmuszeni do kooperacji. W ekstremalnych przypadkach mamy do dyspozycji Gwardię Narodową, która jest zdyscyplinowana i która [na pewno] wykona rozkazy”. Podobnie jak naziści w Procesie Norymberskim po II Wojnie Światowej tłumaczyli się, że: „Ja tylko wykonywałem rozkazy”.

Zgodnie z raportem MSNBC.com Fundacja Rockefellera ma trzystopniowy plan kontroli populacji USA:

1. 30 milionów testów tygodniowo z budżetem $100 miliardów,

2. Zatrudnienie armii 300 000 ludzi w celu śledzenia/tropienia kontaktów, oraz

3. Program kontroli i dystrybucji danych (za pomocą technologii Sztucznej Inteligencji).

Zgodnie z raportem wydawnictwa MIT Technology Review z dnia 17 kwietnia 2020 r. „Maszyny uczą się, jak się upewnić, że będziesz poprawnie utrzymywać reguły ‘socjalnej odległości’ w pracy”. Zgodnie z raportem wydawnictwa Reuters: „Korporacja Amazon używa program komputerowy (ang. software) w celu kontroli pracowników (z ich przyzwoleniem) w swoich halach magazynowych. Jednak podobne systemy i ta sama technologia może być nadużywana oraz używana w celu normalizacji bardziej szkodliwych środków i metod [kontroli]”.

Coraz więcej obserwatorów zauważa, że wymagana odległość 6 stóp (około 1.5 metra) dystansu w miejscach publicznych nie ma nic wspólnego z przenoszeniem koronowirusa z osoby na osobę, ale jest narzędziem elektronicznej kontroli populacji. Technologia Sztucznej Inteligencji jest obecnie na takim poziomie, że gdy ludzie są zbliżeni między sobą poniżej 6 stóp (mniej niż 1.5 metra), systemy te nie są w stanie poprawnie zidentyfikować każdej osoby. Ta sytuacja ma się poprawić z chwilą masowego wprowadzenia w życie następnej generacji telekomunikacyjnych systemów 5G. Jest to planowane w USA na okres, gdy nowa przymusowa szczepionka będzie gotowa.

W jednym z nocnych programów telewizyjnych B. Gates powiedział: „Szczepionka jest ’Ostatecznym rozwiązaniem’ w procesie powrotu do normalności. Dlatego musimy iść pełną parą do przodu”. Używając wyrażenie „Ostateczne rozwiązanie”, B. Gates powtórzył słowa Hitlera, który używał to samo wyrażenie, mówiąc o totalnej eksterminacji Żydów podczas II Wojny Światowej. Nasuwa się pytanie: dlaczego szczepionka jest „ostatecznym, końcowym rozwiązaniem” oraz – może ważniejsze pytanie – co ta szczepionka zawiera? Co sprawia, że szczepionka staje się „ostatecznym rozwiązaniem”? Dnia 22 stycznia 2015 r. podczas konferencji prasowej w Brukseli, w Belgii B. Gates powiedział: „Czy rzeczywiście powinniśmy się niepokoić tymi lekami? Czy mogą one powodować skutki uboczne? Czy potrzebujemy testy bezpieczeństwa? Przyjmujemy przecież rzeczy, które zawierają genetycznie modyfikowane mikroorganizmy i wszczepiamy je małym dzieciom, nawet dożylnie”. Jest udokumentowane w wielu krajach, że szczepionki zawierają tkanki sztucznie poronionych dzieci.

W USA przyśpieszony plan produkcji przymusowych szczepionek przewiduje dostawę 100 milionów doz na listopad 2020 r., 200 milionów doz na grudzień 2020 r. oraz 300 milionów doz na styczeń 2021 r. Prawie cała populacja Ameryki może być zaszczepiona 2 razy w ciągu sezonu grypowego na przełomie lat 2020/2021.

Te wszystkie informacje mogą przerażać wielu. Nie można mówić o pokoju, gdzie pokoju nie ma. Z psychopatą i kryminalistą, B. Gatesem walczy wiele krajów, które doświadczyły oraz były poddane eksperymentom B. Gatesa („Szczepionkowca”), Indie i wiele krajów Afryki…

Z ostatniej chwili; zgodnie z publicznie udostępnionym listem ostrzegawczym od Majorki miasta Chicago, L.E. Lightfoot, będzie ona niszczyć/demolować kościoły w Chicago, które ośmielą się mieć nabożeństwa dnia 24 maja 2020 r. wbrew zakazowi zbierania się w kościołach. Jest to nie tylko dyskryminacja w stosunku do innych biznesów i instytucji (potężne łańcuchy sklepowe Walmart, Home Depot, Menards, dystrybutorzy alkoholu i narkotyków oraz kliniki aborcyjne od początku nie miały ograniczeń prowadzenia biznesu, podczas gdy kościoły zostały zamknięte i są zamknięte do dzisiaj), ale jest to bezpośrednie zagrożenie oraz akt terroryzmu w stosunku do kościołów, oraz ich wyznawców i uczestników. Poprzez prawnicze pojęcie „Doraźnej Przemocy” (ang. Summary Abatement) oraz z wykorzystaniem kontraktorów zamierza ona zburzyć

LE Lightfootwszystkie kościoły, które odważą się mieć nabożeństwa tego dnia, poczynając od Rumuńskiego Kościoła Pentecostal pod adresem 4850 N. Bernard Street, Chicago, IL 60625. Majorka miasta Chicago powinna być automatycznie i natychmiastowo usunięta z publicznego stanowiska za jej konspirację oraz akty terrorystyczne w stosunku do Chrześcijan, oraz powinna być natychmiastowo przesłuchana przez DOJ, FBI oraz inne, właściwe agencje federalne. Powtarzam początek niniejszego komentarza: Jeśli jesteś wierzący Chrystusowi, nie masz sięczego obawiać. Oczekuje ciebie porwanie przygotowane przez Jezusa. Jeśli nie jesteś Chrześcijaninem, jesteś w znacznie gorszej sytuacji; przed tobą jest 7-letni okres Wielkiego Ucisku. Nie jest pewne, że go przeżyjesz, ponieważ w tym okresie zginie ponad 2/3 populacji świata.

Czas Łaski absolutnie się kończy. Czas, w którym można uporządkować swoje osobiste życie w stosunku do Boga. Proces ten następuje przez przyjęcie jednorazowej ofiary Jezusa Chrystusa, poprzez którego śmierć i zmartwychwstanie dostępujemy odkupienia, odnowienia i uświęcenia. W ten sposób stajemy się nowo narodzonymi (z Ducha) dziećmi Żywego Boga.

Cztery razy w Piśmie Świętym jest Boży nakaz: „Świętymi bądźcie, bo Ja Jestem Święty…”. Trzy razy jest to w Starym Testamencie w odniesieniu do narodu Izraela. (Ks. Kapłańska 11:44, 11:45 oraz 20:7) Czwarty raz adresatem są wszyscy wierzący w Jezusa Chrystusa.  Jest to zapisane w Nowym Testamencie Pisma Świętego  w 1-ym Liście Piotra 1:14-16, cytuję z Biblii Tysiąclecia: „[Bądźcie] jak posłuszne dzieci. Nie stosujcie się do waszych dawniejszych żądz, gdy byliście nieświadomi, ale w całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał, gdyż jest napisane: Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty.” Codzienne uświęcanie jest procesem, w którym głównymi narzędziami są:

1. czytanie Pisma Świętego, a więc czytaj codziennie oraz

2. osobista rozmowa z Bogiem poprzez indywidualną modlitwę, a więc rozmawiaj z Bogiem. 

Dzisiaj możesz mieć pewność, dokąd zmierzasz i czego oczekujesz. A wszyscy oczekują (z bojaźnią lub z radością) przyjścia Króla Królów i Pana Panów, Jezusa Chrystusa, który powiedział: „Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie! W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem”. (Ew. Jana 14:1-3) Dlatego na podstawie tych słów Jezusa i wielu innych potwierdzających proroctw Starego i Nowego Testamentu Pisma Świętego oczekujemy porwania kościoła, które może nastąpić w każdej chwili. Jezus obiecał powrócić i zabrać w mgnieniu oka swój kościół. Miłujący Bóg ma również powód, by „porwać kościół”: „Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić [powtarzam], abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym”. (Ew. Łukasza 21:36) Dlatego nawrócenie do Boga, narodzenie z Ducha, odnowienie umysłu jest tak ważne. Zgodnie z Pismem Świętym wiele z wierzących nie będzie przechodzić przez piekło Wielkiego Ucisku. W Czasach Ostatecznych, w obecnych czasach jest to największa nadzieja wielu Chrześcijan…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s