30 Sekund Do Dwunastej (242) „Chińska Zaraza”

Chcielibyśmy mieć nadzieję, że oficjalne statystyki w odniesieniu do pandemii Koronowirusa pochodzące z Chin są prawdziwe. Jednakże od końcowych dni lutego do dzisiejszego dnia statystyki zakażeń tym wirusem są na tym samym poziomie. Ich liczba wynosi około 81 500 zachorowań. Jak jest to możliwe w tak zagęszczonym kraju

China Covid

                           Ilość Zachorowań Koronowirusem W Chinach

na świecie? Wiele obserwatorów podważa te statystyki. Jednym z ciekawszych i intrygujących faktów jest liczba użytkowników telefonów komórkowych. Zgodnie z oficjalnymi danymi populacja Chin jest obecnie (marzec 2020 r.) na poziomie 1.44 miliarda ludzi. Około 70% narodu używa codziennie telefony komórkowe. To oznacza, że W Chinach jest 1.01 miliarda aktywnych telefonów. Jednak od początku stycznia do końca lutego 2020 r. z niewyjaśnionych przez nikogo przyczyn korporacja China Mobile ogłosiła: w lutym zniknęło 7,25 mln użytkowników mobilnych, a całkowita liczba użytkowników mobilnych w okresie od początku stycznia do końca lutego spadła o 14,47 mln. Gdzie zniknęło tyle osób? Jeśli 14.5 miliona użytkowników nagle przestało używać oraz nie płaci za telefony komórkowe, to oznacza, że ich nie ma. Zginęli? Na pewno nie w samochodowych wypadkach, ponieważ w zamkniętych miastach drogi i autostrady są puste, jak wszędzie na świecie.

China-National-Highway-110                                                 Normalna Autostrada W Chinach China empty higways                                                Chińskie Autostrady W Czasie Pandemii

Ponieważ penetracja systemów komórkowych w Chinach jest około 70%, to oznacza, że ogólna liczba zmarłych w okresie dwu pierwszych miesięcy 2020 r. wynosi 20.7 miliona ludzi (14.5 miliona = 70%, a więc 100% = 20.7 miliona). Dane dotyczące śmierci komunistyczny rząd może sfałszować, ale milczące telefony komórkowe nie kłamią!

Dnia 26 stycznia w moim blogu „nr. 234 pt. Pestilence – Zaraza” zanotowałem: Według niepotwierdzonych informacji w samym mieście Wuhan, w prowincji Hubei jest ponad 2.8 miliona zakażonych ludzi oraz do tej pory z powodu tego wirusa zginęło ponad 112 000 ludzi. To by było wystarczającym wyjaśnieniem, dlaczego pociągi metra w mieście Wuhan (populacja tego miasta wynosi ponad 11 milionów ludzi) jeżdżą kompletnie puste”. Jeśli procent śmiercionośni wirusa wynosi 5%, to w końcowych dniach marca w Chinach może być zarażonych nie 81 500 ludzi, ale ponad 207 milionów ludzi! Takie statystyki prawdopodobnie nie mogą być ujawnione formalnie i oficjalnie podane do publicznej informacji ani przez rząd Chin, ani nie są wygodne dla żadnego rządu jakiegokolwiek państwa na świecie, ponieważ grożą globalną paniką populacji świata. Z drugiej strony jest to idealny i pożądany rezultat oczekiwany przez globalistów: J. Sorosa, Bill Gatesa, Papieża Franciszka i wielu innych, którzy aktywnie dążą do wprowadzenia w życie Nowego Porządku Świata (jednego, światowego rządu, jednej, światowej ekonomii oraz jednej, światowej religii) oraz zredukowania populacji naszej cywilizacji z obecnej ilości około 7.5 miliarda do 0,5 miliarda (pół miliarda).

Nawet Dyrektor Generalny WHO (Światowej Organizacji Zdrowia), Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus raportował dnia 23 marca 2020 r.: „Wzięło 67 dni, by liczba zakażeń Koronowirusem osiągnęła 100 000 na świecie. W ciągu zaledwie 11 dni zanotowano następne 100 000 nowych przypadków oraz tylko 4 dni, gdy zachorowało następne 100 000 ludzi”. Krótko mówiąc, Światowa Organizacja Zdrowia jest w stanie paniki z powodu „gwałtownie wzrastającej pandemii”.

Jeśli porównamy niepotwierdzone statystyki, to w Chinach z powodu Koronowirusa zginęło 1.44% populacji (20.7 miliona ludzi), natomiast we Włoszech według potwierdzonych statystyk zginęło 1% populacji (6 077 ludzi). Jest pewna korelacja w tych statystykach. Z drugiej strony, według oficjalnych statystyk w Chinach zginęły zaledwie 3274 osoby (0.000227% populacji) natomiast w USA 560 osób (0.000171% populacji). W tych statystykach również jest zachowana korelacja. Jednak pierwsza grupa statystyk jest rzędu 10 000 razy większa od drugiej grupy. To jest powodem kontrowersji. Można niemal założyć z góry, że Chiny radykalnie zaniżają statystyki, ale czy można również wierzyć cyfrom z Włoch i USA? Najprawdopodobniej dopiero po latach dowiemy się prawdy (jeśli ktoś na to pozwoli).

W tym samym czasie zgodnie z raportem ABC News z dnia 21 lutego 2020 r., bazowanym na danych z CDC (Centers For Disease Control And Prevention) w USA, z powodu „zwykłej” grypy (ang. influenza) w sezonie od 1 października 2019 r. do 15 lutego 2020 r. w USA zarażonych było 38 milionów ludzi (11.58% populacji), 390 000 ludzi wymagało opieki szpitalnej (0.12% populacji) oraz straciło życie 23 000 osób (0.007% populacji), w tym 149 dzieci. Do tej pory ani jedno dziecko nie zginęło w USA z powodu Koronowirusa.

Czy można mieć jakieś wątpliwości na temat tej całej afery wokół Koronowirusa? Ludzie uwierzyli w całą fikcję zaprezentowaną przez światową mafię. Co roku mamy podobne dane na temat zachorowań i śmierci z powodu grypy. Koronowirus jest może bardziej niebezpieczny, ale mieści się w normie. Nawet jeśli w najbliższych tygodniach umrze parę czy paręnaście tysięcy ludzi, będą to tragiczne, ale typowe coroczne dane! Nie ma w tym nic takiego, aby zamrozić życie miliardów ludzi na ziemi! Jest natomiast agenda: Nowy Porządek Świata, na który przygotowywana jest cała nasza cywilizacja. Porządek pod kontrolą Antychrysta.

Dnia 3 marca 2020 r. w moim blogu nr 239 pt. „Obawy Demokratów” stwierdziłem: „Jest dla wielu obserwatorów tych wydarzeń i faktów oczywiste, że nie są one tylko naturalnym zbiegiem okoliczności, ale są precyzyjnie planowaną i zrealizowaną we właściwym miejscu i właściwym czasie epidemią koronowirusa”. Dodajmy, jest to wszystko planowane i realizowane przez globalistów – agentów sił ciemności, co jest przepowiedziane i opisane na kartach Pisma Świętego.

Poniżej załączam przemówienie w jednym z amerykańskich kościołów dnia 15 marca 2020 r. przetłumaczone przez P. Pyra:

Pastor Dr Howard-Browne na temat koronowirusa i sytuacji w USA: “Mówiłem o tym, co nadchodzi, ponad dziesięć lat. Ludzie w naszym kościele są na to gotowi. Dlatego nic z tego, co się teraz dzieje, nie jest dla mnie zaskoczeniem. Upadł każdy bóg Ameryki – upadł sport, upadł Hollywood, anulowano programy telewizyjne. Nawet bóg niektórych wielkich kościołów upadł, kościoły te są dziś puste. Ostrzegałem od lat, że kościoły znikną w ciągu jednej nocy.
Trzymam w rękach dokument organizacji Rockefellera, który został opublikowany w 2010 roku. Oto scenariusz, który poznaliśmy dzisiaj. To, co się teraz dzieje, nie jest wypadkiem; wszystko było zaplanowane. Bill Gates mówił o pandemii cztery lata temu. Dokument nazywa się „Scenariuszem przyszłych technologii i rozwoju międzynarodowego”, 53 strony. Mówi się tutaj, że wynikiem tego scenariusza będzie:
„20 procent światowej populacji zostanie zainfekowanych. Mobilność ludzi zostanie zablokowana, lotniska zostaną zamknięte. Wydarzenia sportowe zostaną anulowane, sklepy zamknięte, teatry zamknięte, kościoły zaskoczone. Pandemia spowoduje niedobory, w tym w środki dezynfekujące i papier toaletowy. Jeśli ludzie odmówią przyjęcia szczepionki, nie będą mogli podróżować. Zgromadzenia polityczne będą nielegalne, protesty publiczne będą zakazane. Wprowadzony zostanie stan wojenny i wejdzie w życie nowy globalny system kontroli. Ludzie na całym świecie będą otwarci na dzielenie się swoimi prawami bezpieczeństwa. ”
Plan polegał na użyciu pandemii do kontrolowania planety. Do tego wystarczy nie tylko wirus; wystarczy do tego strach. W tym tygodniu rozmawiałem z różnymi ludźmi z około trzydziestu krajów, z pastorami tysięcy kościołów i żaden z nich nie zna ani jednej osoby zarażonej koronowirusem. Nie mówię, że on nie istnieje, mówię, że jest bronią do kontrolowania ludzi ze strachem. Media są częścią całego procesu, ponieważ ich celem jest wzbudzanie strachu przed ludźmi przez całą dobę.
Koronowirus jest w Ameryce od zeszłego roku. Widziałem prośbę Centrum Kontroli Chorób o zatrudnienie ludzi w poddanych kwarantannie placówkach medycznych w 19 głównych miastach USA. Wniosek został złożony w listopadzie 2019 r. To wszystko oszustwo i środek kontroli, za pomocą którego chcą zmniejszyć liczbę ludności.
To, co napisano w Księdze Objawienia, jest wydrukowane. Globaliści prowadzą nas do jednego rządu, jednego systemu monetarnego i nadejścia antychrysta. I wierzę, że Bóg wzbudził Trumpa, żeby ten plan zawiesił.
Istnieją trzy możliwe scenariusze. Pierwszy to początek ostatnich dni, zgodnie z Księgą Objawienia. Jestem skłonny wierzyć, że to świetny test. Po drugie, Światowa Organizacja Zdrowia spróbuje promować plan globalistów i zmusi wszystkich do stworzenia fałszywej szczepionki. Szczepionka już tam jest. I zabiją wiele osób za pomocą szczepionki (tak jak ludzie umierają na szczepionkę przeciw grypie), ponieważ celem szczepionki jest zmniejszenie populacji świata. A trzeci scenariusz, do którego się skłaniam, polega na tym, że Bóg obali to wszystko ponad głowami globalistów, używając Prezydenta Trumpa, i zamknie to przez cały następny miesiąc. A wszystko, co planowali, wyzeruje się. O to będziemy się modlić – aby Bóg wyrwał koła z rydwanów faraona. W ciągu tygodnia lub dwóch dowiem się, czy trzeci scenariusz jest trafny i dam wam znać.
W tej chwili nie radzę ludziom latać do innych krajów, ponieważ zmiany mogą nastąpić w ciągu najbliższych kilku tygodni. Zachęcam wszystkich do zaopatrzenia się w wodę i jedzenie do końca kwietnia. I będę przechowywać jedzenie dla naszego kościoła, ponieważ muszę dbać o kościół. Chcę, żebyście wiedzieli, że kościół jest dla was i tutaj możecie czuć się chronieni. Nie wiem, jak szalone będą następne dwa do trzech tygodni, ale nie zwariujcie. Pozostańcie silni w Panu, pamiętając, że On nigdy was nie opuści. W moim sercu jest pokój. W sercu mojego asystenta Erica jest pokój. To czas, w którym ujrzymy miasta i narody zszokowane chwałą Boga. To czas żniw. To nie jest czas religii i grania w ciepłym kościele, to czas radykałów – takich jak Elizeusz, Eliasz, Paweł … I to jest także czas, kiedy zabierasz bogactwo tego świata. To czas przekazania bogactwa w ręce dzieci Bożych.
Zabraniam wszelkiego strachu w waszym życiu! Przestań słuchać kłamliwych mediów! Możesz słuchać mediów i bać się ze strachu, jak kury, które mają odcięte głowy, lub stać na Bożym słowie, które zatrzyma swój lud w tym czasie. Kiedy lekarze mówią, że nic nie mogą zrobić, gdy bankierzy mówią, że nic nie mogą zrobić, gdy szefowie administracji mówią, że nic nie mogą zrobić, Bóg dochodzi do sedna niemożliwego!”

W Nowym Testamencie Pisma Świętego czytamy: „Wtedy [Jezus] mówił do nich: ‘Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będą silne trzęsienia ziemi, a miejscami głód i zaraza; ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie’”. (Ew. Mateusza 24: 7 i Ew. Łukasza 21:10-11) Jezus, odchodząc z ziemi, powiedział: „A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie”. (Ew. Łukasza 21:28) Kluczowymi słowami są: „A GDY SIĘ TO ZACZNIE DZIAĆ…”. To jest znak rozpoznawszy dla nowonarodzonych z Ducha, wierzących Chrystusowi. Jest to również ostrzeżenie dla wszystkich, którzy jeszcze nie są dziećmi żywego Boga Abrahama, Izaaka i Jakuba.

Czas Łaski absolutnie się kończy. Czas, w którym można uporządkować swoje osobiste życie w stosunku do Boga. Proces ten następuje przez przyjęcie jednorazowej ofiary Jezusa Chrystusa, poprzez którego śmierć i zmartwychwstanie dostępujemy odkupienia, odnowienia i uświęcenia. W ten sposób stajemy się nowo narodzonymi (z Ducha) dziećmi Żywego Boga.

Cztery razy w Piśmie Świętym jest Boży nakaz: „Świętymi bądźcie, bo Ja Jestem Święty…”. Trzy razy jest to w Starym Testamencie w odniesieniu do narodu Izraela. (Ks. Kapłańska 11:44, 11:45 oraz 20:7) Czwarty raz adresatem są wszyscy wierzący w Jezusa Chrystusa – ty i ja. Jest to zapisane w Nowym Testamencie Pisma Świętego w 1-ym Liście Piotra 1:14-16, cytuję z Biblii Tysiąclecia: [Bądźcie] jak posłuszne dzieci. Nie stosujcie się do waszych dawniejszych żądz, gdy byliście nieświadomi, ale w całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał, gdyż jest napisane: Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty.” Ten nakaz dotyczy nie tylko papieża czy innych liderów religijnych, ale jest nakazem dla każdego człowieka wierzącego Chrystusowi. Codzienne uświęcanie jest procesem, w którym głównymi narzędziami są:

1. czytanie Pisma Świętego, a więc czytaj codziennie oraz

2. osobista rozmowa z Bogiem poprzez indywidualną modlitwę, a więc rozmawiaj z Bogiem.

Dzisiaj możesz mieć pewność, dokąd zmierzasz i czego oczekujesz. A wszyscy oczekują (z bojaźnią lub z radością) przyjścia Króla Królów i Pana Panów, Jezusa Chrystusa, który powiedział: „Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie! W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem”. (Ew. Jana 14:1-3) Dlatego na podstawie tych słów Jezusa i wielu innych potwierdzających proroctw Starego i Nowego Testamentu Pisma Świętego oczekujemy porwania kościoła, które może nastąpić w każdej chwili. Jezus obiecał powrócić i zabrać w mgnieniu oka swój kościół. Miłujący Bóg ma również powód, by „porwać kościół”: „Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić [powtarzam], abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym”. (Ew. Łukasza 21:36) Dlatego nawrócenie do Boga, narodzenie z Ducha, odnowienie umysłu jest tak ważne. Zgodnie z Pismem Świętym wiele z wierzących nie będzie przechodzić przez piekło Wielkiego Ucisku. W Czasach Ostatecznych, w obecnych czasach jest to największa nadzieja wielu Chrześcijan.

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s