30 Sekund Do Dwunastej (166) “Bagno Waszyngtonu”

Zgodnie z opinią publiczną zwłaszcza wyraźnie przerażonych Demokratów w USA, obecny Prezydent D. Trump: „oczyszcza bagno Waszyngtonu”. Najbardziej widocznymi objawami tego procesu są polityczne potyczki między administracją Białego Domu a różnymi urzędnikami Agencji FBI oraz CIA, którzy zgodnie ze wpisem na socjalnym portalu Twiter: „…ci zdrajcy ‘Państwa W Państwie’ (ang. Deep State) udostępnili Chinom infiltrację Stanów Zjednoczonych na każdej płaszczyźnie, podczas gdy Kongres, CIA oraz FBI przymyka oczy i w ten sposób zezwala na rozwijanie się procesu wdrażania tzw. Nowego Porządku Świata (ang. New World Order), w którym Chiny zaczynają odgrywać główną rolę. D. Trump koryguje tę sytuację.”

Jest wiele ludzi, którzy wierzą takiej interpretacji. Jednak powyższy wpis na portalu Twiter zawierał również zdjęcie trzech amerykańskich prezydentów stojących razem: W. Busha, B.H. Obamy oraz B. Clintona. Jest więc oczywiste, że Republikanie razem z Demokratami są głęboko zaangażowani w tajnych operacjach na całym świecie w specyficznych celach. Głównym celem tych tajnych operacji jest tych różnych grup i instytucji jest, by być w stanie prowadzić wojnę w imieniu Nowego Porządku Świata. Prezydentura D. Trumpa nic nie zmieniła w tym procesie ani w odniesieniu do sytuacji w Syrii, ani w odniesieniu do militarnych operacji Pentagonu i NATO wzdłuż granic Rosji, w odniesieniu do sytuacji w Wenezueli, czy budowania zapory imigracyjne wzdłuż granicy USA z Meksykiem. Podczas gdy nagłówki głównych medi informacyjnych grzmią o likwidacji układu NAFTA, Prezydent Trump zacieśnia stosunki z Meksykiem i Kanadą w celu wzmocnienia wprowadzenia planowanej nowej waluty, Amero. Jest to w obliczu zmniejszającej się na świecie pozycji dolara z powodu coraz większej wymiany zasobów energetycznych z pominięciem tzw. „Petro-Dolara” zwłaszcza przez Wenezuelę, Rosję, Chiny i Iran.

Od czasu zamachu stanu dokonanego na Prezydencie J.F. Kennedy w 1963 r. żaden Prezydent USA nie odważył się przeciwstawić CIA, FBI i wielu innymi instytucjom prowadzącym tajne operacje na całym świecie. Tuż po swej inauguracji Prezydent Trump szybko oznajmił, że Pentagon będzie miał wolność w swych postępowaniach. Dlaczego? Ponieważ te wszystkie rządowe instytucje potrzebują gotówki. Dodajmy niezarejestrowanej gotówki. Dlatego głównie CIA ściąga do USA różnymi drogami narkotyki z wielu krajów świata, by z profitów tego handlu móc finansować zbrojenie różnych militarnych i paramilitarnych i terrorystycznych grup i organizacji w różnych regionach świata. Nawet jeśli jest to pod pozorem Narodowego Bezpieczeństwa, nikt nie może dopuścić do istnienia formalnego śladu przepływu pieniędzy, na podstawie którego ktokolwiek mógłby łatwo udowodnić, że USA powoduje przewroty w wielu krajach świata (np. w Wietnamie, w Nikaragui, gdzie były dyrektor CIA, J. Stockwel był osobiście zaangażowany i w Wenezueli, gdzie opozycja jest wspierana finansowo oraz w sprzęcie militarnym przez USA). Te wszystkie operacje nie są fundowane przez podatki, ale przez profity z narkotyków szmuglowanych i sprzedawanych wewnątrz USA.

Te fundusze są używane w celach handlu sprzętem zbrojeniowym. Jest to w ostatnich latach widoczne zwłaszcza w Syrii oraz w Iranie, gdzie toczy się walka o obalenie rządu od wewnątrz. Podobnie było na Ukrainie. Są to te same operacje fundowane przez profity z handlu narkotykami sprowadzanymi z Pakistanu czy różnych krajów Centralnej Ameryki. Istnieją pogłoski, że nawet prywatne biznesy D. Trumpa są w jakoś sposób zaangażowane w tym procederze. W przeciwieństwie do pogłosek jest faktem historycznym, że gdy D. Trump wpadł w finansowe kłopoty, budując swą potęgę w nieruchomościach w mieście Atlantic, bankier rodziny Rodszyldów, Wilbur Ross był wysłany, by go wyciągnąć z tych kłopotów. Dzisiaj Wilbur Ross jest Sekretarzem Handlu w administracji D. Trumpa.

Dlatego wiele ludzi nie dowierza politykom, Kongresowi, Senatowi, nawet Prezydentowi USA, jak również systemom federalnych instytucji, włącznie z systemem sądownictwa. Wiele ludzi jest świadomych tych wszystkich faktów i dlatego z jednej strony są głosy, które były szybko zgaszone, ponieważ mogliby ujawnić publicznie zbyt dużo szczegółów (Glen Beck oraz Aleks Jones), a z drugiej strony te wszystkie rządowe i półrządowe instytucje i organizacje są zależne od masowego wsparcia amerykańskiej populacji, co jest osiągane przez stałą, agresywną propagandę.

Prezydent D. Trump zdaje się wybawcą dla świata, jednak w tym samym czasie jego administracja gorączkowo pracuje nad ostatnimi detalami systemów Nowego Porządku Świata. Wspomniałem na początku cytat o roli Chin w procesie infiltracji systemów USA. Jest ciekawe, że to samo dzieje się w Izraelu. Kontrakt rozbudowy portu w mieście Haifa został przyznany Chinom. W izraelskich szkołach kursy j. Francuskiego zostały zredukowane do dwu lat. W tym samym czasie kursy j. chińskiego zwiększono do 4 lat. Chiny będą miały główną rolę we wprowadzanym w życie Nowym Porządku świata. Wojny taryfowe Prezydenta D. Trumpa z Chinami i innymi krajami świata oraz napięcia polityczne między USA a Rosją w rozgrywkach na Bliskim Wschodzie są tylko symptomami walki o ostateczny podział wpływów w nowych systemach świata. Podobnie W. Putin, który formalnie walczy przeciwko globalistom i jest przeciwny Nowemu Porządkowi Świata, buduje swe systemy zgodne z agendą Nowego Porządku Świata. On również jest częścią tych nowych systemów.  Jeśli Prezydent USA, D. Trump prawdziwie byłby przeciwny Nowemu Porządkowi Świata, amerykańskie siły zbrojne byłyby usunięte z Europy, a co najmniej nie byłyby lokowane we wschodniej Europie. Wymówka, że jest to z powodu aneksji Krymu przez Rosję, nie uwzględnia faktu, że CIA spowodowała przewrót na Ukrainie, wewnątrz formalnych granic Rosji od czasów II Wojny Światowej. Jest powszechnie wiadomo, że CIA jest prawą ręką Watykanu. Stąd nie trudno jest zrozumieć, że Watykan rozszerzył i wzmocnił swe wpływy wśród ukraińskich katolików kosztem ortodoksyjnych Rosjan.

Wydarzenia w Syrii i innych krajach Bliskiego Wschodu dzieją się według z góry przygotowanego i konsekwentnie realizowanego planu. W ostatnich miesiącach wiele się słyszy o Sudanie. Jest to jeden z: „…siedmiu krajów w ciągu pięciu lat…” (Iran, Somalia, Sudan, Libia, Syria, Irak, Liban), który musi być zniszczony: „…w ciągu pięciu lat…” w celu umożliwienia budowy tzw. Jedwabnego Szlaku, tj. dróg handlowych z Dalekiego Wschodu na Zachód. Jest to jeszcze jedna cegła w budowie Nowego Porządku Świata.

W  USA, liberałowie i komuniści protestują przeciwko nowemu Sędzi Sądu Najwyższego, B. Kavanauchowi ze względu na jego konserwatywną filozofię w odniesieniu do Konstytucji USA. Znamiennym jednak faktem jest, że B. Kavanauch jest wykształcony w szkole jezuickiej. Otwarte jest pytanie: co się stanie z tymi, którzy wierzą literalnie Chrystusowi? Jezuici mają większość głosów w Sądzie najwyższym USA. Papież Franciszek zatwierdził system praw Noahide. Na podstawie tych praw Chrześcijanie będą skazywani na śmierć. Dnia 14 kwietnia 1991 r. Prawa Noahide (Public Law 102-14) były uchwalone i wprowadzone w życie przez Kongres USA. Jezuiccy sędziowie Sądu Najwyższego będą te prawa egzekwować wkrótce za pomocą ścięcia przez gilotynę.

Apostoł Paweł pisze: „Jest bowiem wielu krnąbrnych, gadatliwych i zwodzicieli […]. Trzeba im zamknąć usta, gdyż całe domy skłócają […] dla nędznego zysku. […] Dlatego też karć ich surowo […]. Dla czystych wszystko jest czyste, dla skalanych zaś i niewiernych nie ma nic czystego, lecz duch ich i sumienie są zbrukane […], będąc ludźmi obrzydliwymi, zbuntowanymi i niezdolnymi do żadnego dobrego czynu”. (List Do Tytusa 1:10-11, 13 i 15-16) W innym liście Apostoł Paweł pisze: „A wiedz o tym, że w dniach ostatnich nastaną chwile trudne. Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, wyniośli, pyszni, bluźniący, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, niegodziwi, bez serca, bezlitośni, miotający oszczerstwa, niepohamowani, bez uczuć ludzkich, nieprzychylni, zdrajcy, zuchwali, nadęci, miłujący bardziej rozkosz niż Boga. Będą okazywać pozór pobożności, ale wyrzekną się jej mocy. I od takich stroń…”. (2 List Do Tymoteusza 3:1-5)

Zgodnie z ostrzeżeniem Apostoła Pawła do Tymoteusza wszystko wskazuje, że Czasy Ostateczne nadeszły. Jest to więc najwyższy czas, by zacząć poważnie myśleć o Bożych sprawach w życiu każdej indywidualnej osoby. Jezus jednoznacznie stwierdził, że ani dnia, ani godziny nikt nie zna, poza Bogiem-Ojcem, gdy nastąpi Jego Powtórne Przyjście. Nadchodzi dzień, w którym specyficzne pokolenie ucieknie przed śmiercią. Za życia zostanie „porwane” zgodnie z tekstem 1 Listu Do Tesaloniczan 4:13-18 i 5:1-11. Pokolenie, które pozostanie na ziemi, będzie poddane nieludzkiej tyranii światowego rządu, światowej dyktatury zgodnie z proroctwami w Objawieniu Jana 13:1-18. Nasze pokolenie może być tym Ostatnim Pokoleniem, które było wybrane, abyśmy: „…mogli ujść przed tym wszystkim, co nastanie i stanąć przed Synem Człowieczym”. (Ew. Łukasza 21:36)

Dlatego, jeśli ktokolwiek z nas lub z naszych bliskich czy znajomych nie jest gotowy tak, jak oblubienica oczekująca swego oblubieńca wiedzmy, że czas jest krótki. „Przybliżmy się do Boga, a On przybliży się  do nas”. Jak jest to możliwe? Jest to tak proste, jak: A, B, C…

1. Przede wszystkim musisz przyznać i uznać, że jesteś grzesznikiem. Apostoł Paweł wyjaśnia: „Wszyscy bowiem zgrzeszyli i pozbawieni są chwały Bożej”. (List do Rzymian 3:23).

2. Następnie musisz uwierzyć. Ten sam Apostoł Paweł pisze: „Sprawiedliwość osiągana przez wiarę tak powiada: ‘słowo [wiary] jest blisko ciebie; na twoich ustach i w sercu twoim. […] Jeśli więc ustami swoimi wyznasz, że JEZUS JEST PANEM i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych – osiągniesz zbawienie. Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznanie jej ustami – do zbawienia”. (List Do Rzymian 10:9-10) Tutaj uwaga: siły ciemności również wierzą, że istnieje Bóg, ale robią swoje i drżą przed Jego sprawiedliwością. Czym się od nich różnimy? Trzecim krokiem w procesie zbawienia.

3. Trzecim krokiem w tym procesie jest wezwanie lub inaczej, zaproszenie Jezusa do twego życia. Apostoł Paweł jednoznacznie stwierdza: „Albowiem każdy, kto wezwie imienia Pańskiego, będzie zbawiony”. (List do Rzymian 10:13) To jest wszystko, co musisz uczynić, by być gotowym na powtórne przyjście Chrystusa.

W swoim liście Apostoł Jan pisze: „Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. Świat zaś dlatego nas nie zna, że nie poznał Jego. Umiłowani, obecnie jesteśmy dziećmi Bożymi, ale jeszcze się nie ujawniło, czym będziemy. Wiemy, że gdy się objawi, będziemy do Niego podobni, bo ujrzymy Go takim, jakim jest. Każdy zaś, kto pokłada w Nim tę nadzieję, uświęca się podobnie, jak On jest święty”. (1 List Jana 3:1-3)

Cztery razy w Piśmie Świętym jest Boży nakaz: „Świętymi bądźcie, bo Ja Jestem Święty…”. Trzy razy jest to w Starym Testamencie w odniesieniu do narodu Izraela. (Ks. Kapłańska 11:44, 11:45 oraz 20:7) Czwarty raz adresatem są wszyscy wierzący w Jezusa Chrystusa. Jest to zapisane w Nowym Testamencie Pisma Świętego  w 1-ym Liście Piotra 1:14-16, cytuję z Biblii Tysiąclecia: „[Bądźcie] jak posłuszne dzieci. Nie stosujcie się do waszych dawniejszych żądz, gdy byliście nieświadomi, ale w całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał, gdyż jest napisane: Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty”. Kto więc ma się uświęcać? Nie tylko Papież, nie tylko klerycy. Wszyscy, każda indywidualna osoba ma się uświęcać. Codzienne uświęcanie jest procesem, w którym głównymi narzędziami są:

1. czytanie Pisma Świętego, a więc czytaj codziennie oraz

2. osobista rozmowa z Bogiem poprzez indywidualną modlitwę, a więc rozmawiaj z Bogiem.                                                                                                          

Dzisiaj możesz mieć pewność, dokąd zmierzasz i czego oczekujesz. A wszyscy oczekują (jedni z bojaźnią, inni z radością) przyjścia Króla-Królów i Pana Panów, Jezusa Chrystusa, który powiedział: „Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie! W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem”. (Ew. Jana 14:1-3) W Czasach Ostatecznych, w obecnych czasach jest to największa nadzieja wielu Chrześcijan, społeczność z Bogiem dzisiaj, na ziemi oraz w wieczności…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s