30 Sekund Do Dwunastej (146) “Gracze Kryzysami”

„Nigdy nie pozwól, by kryzys się zmarnował”  jest taktyką globalistów, których ostatecznym celem jest zniszczyć wolność osobistą  i unieważnić konstytucję USA. Ta sama  kabała zniszczy narodową suwerenność we wszystkich narodach, aby zniszczyć pozostałe cywilne wolności obywatelskie. Taktyka ta jest ujęta  jedną całość w książce Saula Alinskiego z 1971 roku, p.t. „Rules for Radicals” [1]. Jest to ta sama książka, w której epitafium Lucyfera znajduje się w części  „Osobistych podziękowań”, dając cześć Lucyferowi, którego Alinsky uważa jako „pierwszego znanego radykała”. Książka S. Alińskiego była podstawą pracy dyplomowej Hillary Clinton. B. H. Obama wielokrotnie odnosił się do treści książki Alinskiego, ponieważ Obama był „organizatorem wspólnot kolektywistycznych” w tym samym radykalnym stylu, co Alinsky, zanim został politykiem. Bez względu na przynależność polityczną i religijną musisz zdawać sobie sprawę z taktyk, których ci ludzie używają oraz jakie mają plany. „Jest to duchowa walka” (List Do Efezjan 6:12) i oni otwarcie wybierają stronę Lucyfera – przegraną stronę.

Skrajni lewicowcy przyjęli ogólnoświatową wizję masowej anihilacji populacji w celu realizacji planów kontroli świata przez jeden globalny rząd. Socjalistyczne i komunistyczne partie polityczne tolerowały ten skrajnie lewicowy ekstremizm jako marginesową grupę, jednak ci ekstremiści przejęli kontrolę nad tymi partiami – nie tylko w USA, ale także w innych krajach.  Globalistyczna kabała jest dobrze finansowana. Zniszczenie Chrześcijaństwa oraz wszystkich rzeczy związanych z chrześcijaństwem jest ich najgorętszym pragnieniem, czego można się spodziewać w takiej  duchowej wojnie. W przeszłości udawali, że popierają wolność słowa dla wszystkich (w tym chrześcijan); ale ponieważ ich liczba wzrosła, nie odczuwają już potrzeby ukrywania swojej prawdziwej agendy – zgniatania zarówno wolności słowa chrześcijan, jak i całkowitej likwidacji świata chrześcijan.  Wszyscy byliśmy świadkami, jak szybko media kontrolowane przez lewicę wskoczyły na pokład problemu „kontroli broni” po jednej ze szkolnych strzelanin. Obecnie nie mamy już wolnych mediów i nie poświęcają one zbyt wiele (jeśli w ogóle) czasu na rzeczywiste wiadomości, chyba że służą one konkretnym aspektom globalistycznej agendy. W przeciwnym razie prawda, fakty są stale cenzurowane.

Ta filozofia jest jedną z podstaw organizowania masowych protestów młodych ludzi w opozycji, gdy broń jest używana w zbrodni. Następny masowy morderca został złapany i zabity. Naród odetchnął z ulgą. Dlaczego MSM miałby kontynuować publikowanie tych informacji bez ustanku? Po przejrzeniu wielu raportów na temat tego wydarzenia, w końcu nasuwa się odpowiedź zarejestrowana w artykule prasowym FOX, jak również w innych artykułach. Jest co najmniej kilka powodów. 24-letni przestępca, Mark Conditt (wychowany w chrześcijańskim domu oraz szkolony prywatnie) został zidentyfikowany dzięki pomocy Google! Pomogły także kamery do monitorowania i triangulacja telefonów komórkowych. Dlaczego jest to tak ważne? Władze wykorzystały historię Conditta, by znaleźć szczegóły jego działań i myśli przed i w trakcie jego zamachu bombowego. Jednak w artykule wydawnictwa FOX czytamy, że przedstawiciel Google stwierdził: „Google akceptuje wezwania do wyszukiwania danych i sprawdza prośbę, aby upewnić się, że spełnia wymagania prawne i zasady Google”, ale zgodnie z komentarzem innego pracownika tej firmy: „Google może również rozważyć zawężenie żądania o informacje, jeśli uzna, że ​​jest ono zbyt szerokie”. Jest to interesujące… Google (monopolistyczna firma niezwiązana z rządem i nieregulowana) może uznać za „nadmiernie szerokie” żądanie o informacje lub zdecydować, czy chce przekazać takie informacje organom ścigania? Należałoby zapytać: czy doręczyliby podobne informacje, gdyby rzekomy sprawca był (na przykład) nielegalnym obcokrajowcem lub skrajnym, radykalnym lewicowcem? Można tylko zgadywać, ale z drugiej strony można przypuszczać, bazując na podobnych wydarzeniach z przeszłości, że wcale nie jest to pewne, czy korporacja Google ujawniłaby podobne informacje. Google nie dostarczyłby żądanych informacji, gdyby nie było to zgodne z agendą globalistów zarządzających  firmą Google.

Dzięki technologii 4G można obecnie śledzić telefon z dokładnością do 4-5 stóp. Wyobraźmy sobie, jak wygodne to będzie dla globalnego rządu antychrysta, gdy znak bestii zostanie w pełni rozwinięty w drugiej połowie Wielkiego Ucisku, jak jest to opisane w 13 rozdziale Księgi Objawienia. Technologia 4G jest już przestarzała. Globalistyczne firmy, z kompanią Google na czele, usiłują wdrażać  następną wersję technologii kontroli komunikacji 5G rozpowszechnianej na całym świecie tak szybko, jak jest to możliwe. W dzisiejszym dziennikarstwie nie cytuje już nazwiska, ale można po prostu twierdzić, że coś jest faktem, nie ujawniając źródłowych informacji. W przeszłości mieliśmy na to nazwę: „śmieci tabloidowe”. Można znaleźć te śmieci w supermarketach z opowiadaniami, takimi jak „widziano Elvis Presleya” wiele lat po jego śmierci. We wszystkich takich pseudo-informacjach brakuje źródeł, jest tylko opinia błędnie przedstawiona jako „fakty”.  

Widzimy więc wielowątkową strategię w pełnym wymiarze. Po pierwsze: szkaluje się chrześcijan, jak i dzieci w wieku szkolnym. Po drugie: wywołuje się panikę w społeczeństwie, aby ludność cywilna była gotowa zrezygnować z wolności i praw osobistych dla fałszywej nadziei „pokoju i bezpieczeństwa”.  „Gdy bowiem powiedzą: Pokój i bezpieczeństwo; potem przyjdzie na nich nagła zagłada […] i nie uciekną”. (1 List do Tesaloniczan 5:3).  Niestety, spora część ludności wciąż błędnie uważa, że ​​media głównego nurtu to miejsce dziennikarskie, w którym przestrzegana jest prawda, a od dziennikarzy wymaga się przestrzegania wysokich standardów. Gdy jeden z nich został zapytany: „…czy zdajesz sobie sprawę, że segment ‘nowości’ zaczyna się od głównych sponsorów, z których wszyscy są albo skrajnie lewicowymi, albo globalistycznymi organizacjami (na przykład fundacja Rockefellera)? „Tak”. Przyznał nieśmiało, że to rozumie. Następnie zapytano go: „Nie sądzisz, że to dobra dla nich okazja, by forsować ich ideologię i mieć wpływ na dziennikarstwo?” Jego odpowiedź: „Może tak, ale ja tego nie widzę”. I to jest smutne, że wiele ludzi naprawdę tego nie dostrzega. Dawniej przedstawiano obie strony wydarzenia. Teraz stwarza się tylko pozory, które są bezceremonialnie sprzedawane masom jako „fakty”.  Niestety, wiele ludzi pozostaje w ciemnościach wobec taktyk. Słyszy się cytowane często zdanie: „ignorancja jest szczęściem”. Może jest to prawda. Może jest to jedyny sposób, w jaki niektórzy ludzie mogą poradzić sobie z tym, co dzieje się w tych niebezpiecznych obecnie Czasach Ostatecznych – zamykają oczy i mają nadzieję na najlepsze…                   

Czasami można żałować, że nadal nie jesteśmy tak ślepi. Czemu? Ponieważ z rozeznaniem wiąże się odpowiedzialność. Ci, którzy rozpoznają agendę antychrysta, mają obowiązek ostrzec innych o ostatecznym celu dzisiejszych globalistów. Globaliści chcą śledzić każdego mężczyznę, każdą kobietę i ruch każdego dziecka – każdą myśl, każde działanie, lokalizację i czyn. Dlatego używają oni ideę „pokoju i bezpieczeństwa” jako narzędzia do osiągnięcia tego celu.  My, biblijni wierzący, dokładnie wiemy, dokąd to wszystko zmierza: do pełnej kontroli  populacji, kontroli nad wszystkimi narodami świata przez jeden światowy rząd. Ten lucyferiański plan trwa już od długiego czasu i jest konsekwentnie realizowany.

Stany Zjednoczone były ostatnią oznaką wolności, praw chrześcijan, praw konstytucyjnych. W rzeczywistości, skrajnie lewicowi globaliści atakują każdą część Konstytucji. Zarówno pierwsza, jak i druga poprawka do Konstytucji USA  są dowodem ataku ze strony skrajnie lewicowych globalistów. Naród Ameryki jest podzielony, ale niektórzy sądzą, że możemy się po prostu zjednoczyć i naprawić wszystkie krzywdy. Można iść zbyt daleko w prawo, tak jak można posunąć się zbyt daleko w lewo. Ekstremizm zawsze prowadzi do utraty wolności i pragnienia coraz większej kontroli przez tych, którzy pragną całkowitej kontroli nad masami. Kiedy młodzi, łatwo manipulowani członkowie Antify widzą konserwatystów, myślą, że robią coś dobrego, gdy ich biją, plują, rabują, a nawet zabijają. Czemu? Ponieważ byli oni indoktrynowani do błędnego przekonania, że ​​chrześcijanie są zwolennikami rasistowskiej organizacji „KKK” lub „Nazistowcami”.  Kiedy ktoś próbuje prowadzić racjonalną rozmowę z tymi nierozumnymi ludźmi, nie chcą tego słuchać. Nie chcą słyszeć faktycznej, historycznej prawdy o amerykańskiej, rasistowskiej organizacji KKK, jak Demokraci faktycznie finansowali i wspierali KKK – jak Robert Byrd (najdłużej „służący” senator w historii USA) był zarówno Demokratą, jak i członkiem w elicie rasistowskiej organizacji KKK. Nie chcą słyszeć o „Klanie Bake” na Konwencji Narodowej Demokratów w 1924 roku, o tym, jak otwarcie przyznawali się do członkostwa w KKK.

Nie można nawet dyskutować z nimi o tym, jak Hitler i partia nazistowska zyskały władzę, najpierw zabierając broń obywatelom, a następnie masakrując miliony Żydów, Murzynów, niepełnosprawnych, starszych i innych ludzi. Nie chcą słyszeć prawdy. W rzeczywistości nie potrafią nawet rozpoznać prawdy, kiedy ją słyszą. Listy do Rzymian 1: 18-32 i 2 Tymoteusza 3: 1-5 wyjaśniają szczegółowo te zależności.  Kiedy jedna ze stron nie chce nawet usłyszeć drugiej strony, jest to ostateczna linia błędu całego narodu. O takim narodzie Pismo Święte mówi: Biada ci, narodzie grzeszny, ludu obciążony nieprawością, plemię zbójeckie, dzieci wyrodne! Opuścili Pana, wzgardzili Świętym Izraela, odwrócili się wstecz. Gdzie was jeszcze uderzyć, skoro mnożycie przestępstwa”? (Ks. Izajasza 1:4-5)

Niezbawiony świat stał się tak zepsuty, że otwarcie buntują się przeciwko Bogu; odrzucają Chrystusa z taką gwałtownością, że starają się zniszczyć wierzących i całkowicie zetrzeć słowo Boże ze społeczeństwa. Dla nich Boże słowo należy zlekceważyć i zgnieść, trzymać z dala od ich uszu. W tym świecie prawda jest dla nich obraźliwa. Powtarzam, dla takich ludzi prawda jest obraźliwa. Prorok Izajasz pisze: „Biada tym, którzy zło nazywają dobrem, a dobro złem, którzy zamieniają ciemności na światło, a światło na ciemności, którzy przemieniają gorycz na słodycz, a słodycz na gorycz! Biada tym, którzy się uważają za mądrych i są sprytnymi we własnym mniemaniu!” (Ks. Izajasza 5:20-21).

Gdy widzimy, w jakim kierunku te rzeczy zmierzają, musimy pamiętać, że my, chrześcijanie jesteśmy pod łaską. Nie traćmy z oczu tego, jak blisko jesteśmy do spotkania z Panem. Należy więc ostrzec wszystkich o tym, co ma nadejść.  W ewangelii Jana 14:2-3 powiedziano nam, że Jezus przygotowuje nam miejsce w domu Ojca. Wiele koron jest obiecanych w pismach Nowego Testamentu. Jedną z nich jest „korona sprawiedliwości”, którą da On każdemu z nas, którzy oczekują Jego powrotu.  „Ukazała się […] łaska Boga, która niesie zbawienie wszystkim ludziom i poucza nas, abyśmy […] rozumnie i sprawiedliwie, i pobożnie żyli na tym świecie, oczekując błogosławionej nadziei i objawienia się chwały wielkiego Boga i Zbawiciela naszego, Jezusa Chrystusa”. (List Do Tytusa 2:13) Maranatha! To słowo oznacza: „Przyjdź Panie Jezu!”

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s