30 Sekund Do Dwunastej (291) ”Polityczne Bagno Liberałów”

„Oto moja Biblia; jestem tym, kim w niej powiedziane, że jestem. Posiadam to, co w niej powiedziane, że posiadam. Mogę to, co w niej powiedziane, że mogę. I teraz śmiało ogłaszam: Mój umysł jest gotowy, moje serce otwarte, aby przyjąć nieskalane, niezmienne, wiecznie żywe nasienie Bożego Słowa. Ono zmieni moje życie na zawsze, na zawsze, na zawsze!” (Olga Golikowa)

Liberalna reporterka Palmeri z wydawnictwa The Washington Post po przeprowadzeniu wywiadu z wielu ludźmi w szoku stwierdziła, że D. Trump staje się coraz silniejszy wśród konserwatystów amerykańskiego narodu. Jest intrygujące, że w przeciwieństwie do wszystkich prezydentów USA w ostatnich pięćdziesięciu latach (każdy z nich zwiększył wielokrotnie swój majątek – Nixon 650%, Ford 400% Carter 204%, Reagan 45%. G.H.W. Bush 475%, Clinton 6150%, G.W. Bush 75% oraz Obama ponad 3000%; majątek Obamy w dniu jego inauguracji wynosił około $133 000.00 i wzrósł przez 8 lat do ponad $40 milionów), Prezydent D. Trump nie tylko nie zatrzymał sobie swojej wypłaty (rocznie około $400 000.00, które co roku w całości oddawał na charytatywne cele), ale stracił prawie połowę swego majątku. Gdy został Prezydentem USA, jego totalny majątek miał wartość około $4.5 miliarda, natomiast po zakończeniu swej kadencji jego majątek oszacowano na wartość zaledwie $2.5 miliarda. Demokraci do dzisiaj niszczą go w każdy możliwy sposób, a zwłaszcza finansowo (głównie

przez różne ograniczenia działalności jego biznesów oraz przez wielokrotne sprawy sądowe przeciwko osobie Prezydenta D. Trumpa oraz przeciwko jego biznesom). Liberale i demokraci ciągle szczekali publicznie, że celem polityki ekonomicznej D. Trumpa jest wsparcie jego biznesów. Jednakże tylko w pierwszych dwu latach jego prezydentury, z powodu bojkotów handel krawatami, whiskey i innymi przedmiotami sprzedawanymi z jego imieniem zmniejszył się z $23 do $3 milionów rocznie. Lewicowcy prowadzili i do dzisiaj prowadzą otwartą wojnę przeciwko jego prywatnym biznesom. Liberalni globaliści zamknęli nawet konta oszczędnościowe  oraz dostęp do systemu pożyczkowego poprzez dwa banki: Deutche Bank oraz Signature Bank. W Europie M. McLaughlin powiedział w wywiadzie dla PBS: „Jeśli właściciel majątku nie chce opublikować szczegółów finansowych, to istnieje mechanizm zagrabienia jego majątku”. W USA P. Solman powiedział: „Jeśli mu się zabierze/skonfiskuje majątek, to mając go mniej, nie będzie mógł zwiększyć gotówki”.

Pomimo wszystkich finansowych ataków przeciwko jemu i jego rodzinie, D. Trump w dalszym ciągu ma solidne i CZYSTE biznesy. W przeciwieństwie do wielu polityków, którzy bogacą się łamiąc wszelkie możliwe przepisy systemu finansowego, Kongresmenka M. Waters, otwarta rasistka, z gębą od ucha do ucha, szczekająca w czasie cyrku „impeachment” przeciwko D. Trumpowi, wzbogaciła swoją córkę o $1 milion w nielegalnym skandalu związanym z kampanią wyborczą, gdzie ofiarodawcy dużych kwot uzyskiwali preferencyjne korzyści (ang. „pay-for-play” – dosłownie: „płać za dostęp do stołu gry”). Inna kongresmenka, muzułmanka i socjalistka, A. Ocasio-Cortez (AOC) w obleśnym skandalu związanym z seksem i pieniędzmi wzbogaciła swego „chłopaka”, R. Robertsa o setki tysięcy dolarów w ciągu kilkunastu miesięcy. Kongresmenka, komunistka oraz dżihadystka, I. Omar, która nielegalnie w USA poślubiła swojego brata, w ciągu kilkunastu miesięcy była w stanie przerzucić ponad 80% zebranych (publicznych) funduszy z kampanii wyborczej na swego najnowszego męża, T. Mynett. Jest to piękna sumka ponad $2.8 miliona. Republikan ze stanu Illinois, A. Kinzinger, który głosował, by zasądzić Prezydenta D. Trumpa, w ciągu 2 lat uczestnictwa w Kongresie USA podwoił swój majątek. N. Pelosi w 2010 r. miała majątek wartości około $35 milionów. Dziesięć lat później jest ona obecnie warta ponad $114 milionów. Między wrześniem a grudniem 2020 r. ze swoim mężem zrobiła giełdowe, nielegalne transakcje finansowe, na wielokrotnie większą skalę niż M. Steward. M. Steward siedziała w więzieniu za swój przekręt. N. Pelozi nikt nawet nie śmie zarzucić finansowego oszustwa, na którym się wzbogaciła o następne kilka milionów dolarów w ciągu trzech miesięcy lub krócej.

Nic dziwnego, że te Waszyngtonowskie szczury polityczne nienawidzą Trumpa. Służył bezinteresownie narodowi, odmawiał przyłączenia się do Bagna D.C. (ang. DC Swamp),był w nieustannym zgrzycie z Bagnem Waszyngtonu, robił to, czego chciał naród amerykański i – jak dotąd – utrzymywał swoje finanse w porządku. Te fakty stawiają jego prezydenturę – i karierę każdego innego polityka – w nowym świetle, nieprawdaż?

Tymczasem w ciągu pierwszych tygodni swych rządów administracja nieprawnego uzurpatora Białego Domu, J. Bidena robi wszystko, co w jej mocy, aby jak najszybciej odwrócić postępy zespołu Trumpa we wszystkich sprawach wewnętrznych

kraju, jak i na arenie polityki zagranicznej, zwłaszcza na Bliskim Wschodzie. Obecna liberalna administracja nie tylko popsuła stosunki z Kanadą, Rosją (J. Biden wysłał bombowce z głowicami nuklearnymi w pobliże granic Rosji, do Norwegii) i innymi krajami, ale również drastycznie zmienia politykę w stosunku do Izraela. Dlatego Premier B. Netanjahu musiał odpowiedzieć  jednoznacznie Sekretarzowi Stanu USA, Blinkenowi w sprawie zmiany polityki USA w odniesieniu do Wzgórz Golan: „Wzgórza Golan Są I Pozostaną Izraelskie Na Zawsze!” J. Biden i jego administracja usiłują unieważnić przynależność Wzgórz Golan do Izraela. Premier B. Netanjahu wyjaśnił bieżącej administracji Białego Domu: „Spójrzcie i zauważcie, że pomijając kwestie prawne w tej kwestii, z praktycznego punktu widzenia, Wzgórza Golan są bardzo ważne dla bezpieczeństwa Izraela. Dopóki [dyktator Baszar] Assad jest u władzy w Syrii, dopóki Iran jest obecny w Syrii w formie grup paramilitarnych wspieranych przez Iran – wszystko to stanowi poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa Izraela i z praktycznego punktu widzenia myślę, że kontrola nad Wzgórzami Golan w tej sytuacji pozostaje naprawdę ważna dla bezpieczeństwa Izraela”.

Z powodu rządzącego uzurpatora, J. Bidena kraj USA w ciągu kilku miesięcy bardzo łatwo może zostać zrujnowana do takiego stanu, że według interpretacji wielu teologów, nie będzie odgrywać żadnej roli w końcowej historii naszej cywilizacji oraz historii Izraela. W biblijnych proroctwach bardzo łatwo można zidentyfikować Rosję, Chiny, Egipt, Liban, Arabię Saudyjską, Iran, Turcję, Sudan, ale nie ma tam żadnej wzmianki ani aluzji do Ameryki.

Czas Łaski absolutnie się kończy. Czas, w którym można uporządkować swoje osobiste życie w stosunku do Boga. Proces ten następuje przez przyjęcie jednorazowej ofiary Jezusa Chrystusa, poprzez którego śmierć i zmartwychwstanie dostępujemy odkupienia, odnowienia i uświęcenia. W ten sposób stajemy się nowo narodzonymi (z Ducha) dziećmi Żywego Boga. To jest Dobra Nowina, o której mówi Pismo Święte. Dobrą Nowiną jest zbawienie w Jezusie Chrystusie. Na czym polega ta Dobra Nowina? Twój dług został spłacony, jesteś wolny. Twoja wina została wybaczona. To właśnie oznacza słowo ewangelia. Jak jest to realizowane w życiu indywidualnej osoby? Bardzo prosto:

1. Zauważmy, że mamy problem; jest nim grzech. List do Rzymian 3:23 brzmi: „…wszyscy bowiem zgrzeszyli i pozbawieni są chwały Bożej”.  W innym cytacie czytamy: „Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć, a łaska przez Boga dana to życie wieczne w Chrystusie Jezusie, Panu naszym” (List do Rzymian 6:23). Nie tylko fizyczna, ale wieczna, duchowa śmierć! Oddzielenie od Boga dzisiaj i w wieczności.

2. Następnym jest krok wiary w słowa Jezusa: „Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, kto słucha słowa mego i wierzy Temu, który mnie posłał, MA żywot wieczny i NIE STANIE PRZED SĄDEM, lecz przeszedł ze śmierci do żywota” (Ew. Jana 5:24). I tu jest punkt decyzji dla każdego człowieka; albo wierzymy Jezusowi, albo nie. Zbawienie jest możliwe temu, kto o nie poprosi z wiarą…

3. W Liście do Rzymian 10:9 czytamy: „Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych otrzymasz zbawienie”. Jest to tak proste, jak wypowiedzenie z wiarą swego serca twej decyzji życiowej: „Jezu przyjmuję Cię do mojego życia i od tego momentu chcę być Twoim dzieckiem i żyć według Twej woli”.

List do Rzymian 8:1 naucza nas: „Teraz jednak dla tych, którzy są w Chrystusie Jezusie, nie ma już potępienia”. Dzięki śmierci Jezusa za nas nigdy nie będziemy ukarani za grzechy, włącznie z tymi, które zdarzą się nam w przyszłości. W końcu, w Liście do Rzymian 8:38-39 zawarta jest obietnica dotycząca przyszłości: „I jestem pewien, że ani śmierć, ani życie, ani aniołowie, ani Zwierzchności, ani rzeczy teraźniejsze, ani przyszłe, ani moce, ani co wysokie, ani co głębokie, ani jakiekolwiek inne stworzenie nie zdoła nas odłączyć od miłości Boga, która jest w Chrystusie Jezusie, Panu naszym”. Tak zamieszkasz pod osłoną Najwyższego! W ten sposób stajemy się nowo narodzonymi (z Ducha) dziećmi Żywego Boga.

Cztery razy w Piśmie Świętym jest Boży nakaz: „Świętymi bądźcie, bo Ja Jestem Święty…”. Trzy razy jest to w Starym Testamencie w odniesieniu do narodu Izraela. (Ks. Kapłańska 11:44, 11:45 oraz 20:7) Czwarty raz adresatem są wszyscy wierzący w Jezusa Chrystusa. Jest to zapisane w Nowym Testamencie Pisma Świętego  w 1-ym Liście Piotra 1:14-16, cytuję z Biblii Tysiąclecia: „[Bądźcie] jak posłuszne dzieci. Nie stosujcie się do waszych dawniejszych żądz, gdy byliście nieświadomi, ale w całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał, gdyż jest napisane: Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty.”  Codzienne uświęcanie jest procesem, w którym głównymi narzędziami są:

1. czytanie Pisma Świętego, a więc czytaj codziennie oraz

2. osobista rozmowa z Bogiem poprzez indywidualną modlitwę, a więc rozmawiaj z Bogiem.

Dzisiaj możesz mieć pewność, dokąd zmierzasz i czego oczekujesz. Jezus Chrystus powiedział: „Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie! W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem”. (Ew. Jana 14:1-3) Dlatego na podstawie tych słów Jezusa i wielu innych potwierdzających proroctw Starego i Nowego Testamentu Pisma Świętego oczekujemy porwania kościoła, które może nastąpić w każdej chwili. Jezus obiecał powrócić i zabrać w mgnieniu oka swój kościół. Miłujący Bóg ma również powód, by „porwać kościół”: „Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym”. (Ew. Łukasza 21:36) Dlatego nawrócenie do Boga, narodzenie z Ducha, odnowienie umysłu jest tak ważne. Zgodnie z Pismem Świętym Chrześcijanie nie będą przechodzić przez piekło Wielkiego Ucisku. W Czasach Ostatecznych, w obecnych czasach jest to największa nadzieja wielu Chrześcijan…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s