30 Sekund Do Dwunastej (286) ”Ostatnia Walka O Prezydenturę W USA”

„Oto moja Biblia; Jestem tym, kim w niej powiedziane, że jestem, Posiadam to, co w niej powiedziane, że posiadam, Mogę to, co w niej powiedziane, że mogę. I teraz śmiało ogłaszam: Mój umysł jest gotowy, moje serce otwarte, Aby przyjąć nieskalane, niezmienne, wiecznie żywe nasienie Bożego Słowa. Ono zmieni moje życie na zawsze, na zawsze, na zawsze!” (Olga Golikowa)

Za każdym razem, gdy członek wielkich mediów donosi o kimś, kto powołuje się na oszustwa lub nawet nieprawidłowości w wyborach prezydenckich 3 listopada, określa je jako „bezpodstawne roszczenia” lub „niesprawdzone”. Takie słowa powtarzają się w prawie każdym artykule opublikowanym od dnia wyborów przez Associated Press, Reuters, Bloomberg, CNN, MSN, MSNBC i inne. W rzeczywistości istnieje wiele przykładów oszustw związanych z głosowaniem, które miały miejsce podczas wyborów w 2020 r., oraz poważnych dowodów nieprawidłowości w głosowaniu związanych z kartami do głosowania wysyłanych pocztą. Oto co wiemy:

A. Nevada: „Srebrny Stan” (ze względu na kopalnie srebra w tym stanie) uruchomił masowe, powszechne głosowanie pocztą w odpowiedzi na „plandemię” COVID-19 za pomocą ustawy (AB 4), która nie posiadała zabezpieczeń zapewniających tożsamość wyborcy i została wdrożona bez wykluczenia spisów zmarłych wyborców oraz tych, którzy się przeprowadzili lub którzy utracili uprawnienia do głosowania. Dnia 16 grudnia 2020 r. Prokurator J. Binnall zeznał przed Senacką Komisją Bezpieczeństwa Wewnętrznego, że ma następujące dowody: 89,500 fałszywych lub niewłaściwych głosów. Wśród nich były przypadki, w których ponad 42,000 osób głosowało wielokrotnie. Głosowało co najmniej 1,500 osób oznaczonych jako „martwe”. Głosowało ponad 19,000 nie rezydentów. Ponad 8,000 osób oddało głosy pocztowe z nieistniejących adresów. Ponad 15,000 głosów oddano z adresów komercyjnych lub pustych, przygotowanych do wynajęcia lokalów. Głosowało prawie 4,000 osób niebędących obywatelami. Biorąc pod uwagę, że Biden zajął Nevadę 33 596 głosami, zarzuty te są poważne.

B. Georgia: W odniesieniu do systemów Dominion „liczących” rezultaty, tylko w jednym hrabstwie, DeKalb analityk z wieloletnim doświadczeniem odkrył, że dnia 3 listopada 2020 r., około 9:11 PM (późnym wieczorem) D. Trump miał 29,391 głosów. W tym samym czasie J. Biden otrzymał 17,218 głosów. Jednak w czasie następnego uaktualnienia ilości głosów kilka minut później ta sama maszyna wskazała spadek – spadek ilości głosów jest niemożliwy; ich ilość szybciej lub wolniej może tylko wzrastać – głosów na D. Trumpa do ilości 17,218 oraz nagły wzrost głosów na J. Bidena do 29,391. Cyfry zostały przestawione. W tym stanie były następujące (nie jest to kompletna lista)formy defraudacji  wyborów w listopadzie 2020 r.: 1. Głosowało 2,056 recydywistów, 2. Było 66,248 głosów ludzi w wieku poniżej 18 lat życia, 3. Były oddane, ale nigdy niezarejestrowane 2,423 głosy, 4. Przy użyciu skrytki pocztowej (p.o.box), głosowało nielegalnie 1,043 ludzi, 5. Zaakceptowano 4,026 głosów po upływie oficjalnej daty głosowania, 6. Przyjęto 395 głosów w dwu stanach (głos może być oddany tylko w jednym stanie, gdzie głosująca osoba mieszka), 7. Przyjęto 15,700 głosów ludzi, którzy wcześniej wyprowadzili się ze stanu Georgia, 8. Przyjęto 40,279 głosów tej samej osoby w kilku hrabstwach (County) stanu Georgia. Razem jest to 132,170 nielegalnych głosów!

C. Arizona: Partia Republikańska w Arizonie twierdzi, że ponad 100,000 kart do głosowania mogło zostać niewłaściwie oddanych w stanie Grand Canyon, w tym około 28,000 duplikowanych kart do głosowania w samym hrabstwie Maricopa. W jednym ze swoich reportaży Przewodnicząca Partii Arizona GOP, dr Kelli Ward, poruszyła również wideo temat „fałszywych wiadomości”, które mają tendencję do błędnego opisu zarzutów oszustwa wyborców. „Staramy się zachować uczciwość w naszym procesie wyborczym” – powiedziała, dodając: „Mamy pełne prawo do podejmowania prawnych wyzwań”. W stanie Arizony tylko 10,457 głosów dzieli Bidena i prezydenta Donalda Trumpa. Jest to różnica zaledwie 0,3%.

D. Wisconsin: zespół prawny prezydenta Trumpa dążył do zdyskwalifikowania około 221,000 kart do głosowania, które zostały oddane w dwóch najbardziej demokratycznych hrabstwach stanu – Dane i Milwaukee. Chodziło o niekompletne koperty do głosowania w trybie nieobecnych (ang. absentee), w których urzędnicy obsługujący punkty wyborcze uzupełniali brakujące informacje, a także te, które zostały wysłane bez żądania wyborcy o przysłanie wniosku do głosowania, jak również te, które były przedmiotem nielegalnego procederu„żniwa kart do głosowania” (ang. balot harvesting). W wąskim orzeczeniu 4-3 Sąd Najwyższy stanu Wisconsin odrzucił to wyzwanie, twierdząc, że kampania D. Trumpa „nie jest uprawniona do uzyskania ulgi, o którą się stara”. Na jakiej podstawie? Sąd nie podał żadnych wyjaśnień. Tylko 20,682 głosy dzielą D.Trumpa i J. Bidena w hrabstwie Badger, lub inaczej 0,61%. Biden osiągnął wyniki gorsze od Obamy w 80% hrabstw stanu Wisconsin, ale osiągnął znacznie lepsze wyniki w zaledwie pięciu hrabstwach, aby wygrać stan. Zwykły zdrowy rozsądek budzi podejrzenia wielu ludzi.

E. Michigan: Podczas gdy kampania Trumpa poruszyła kwestię systemów głosowania i oprogramowania używanego w całym stanie, zarzuty powszechnego oszustwa pozostają nieudowodnione. Zespół prawny Trumpa przedstawił dodatkowe dowody oszustw wyborczych i nieprawidłowości przed Komisją Nadzoru Senatu stanu Michigan 1 grudnia. W jednym przypadku wolontariusz „Guard the Vote” zeznał, że przeszedł przez 30,000 ze 172,000 kart do głosowania w Detroit – około 17%. Znalazł 229 głosów „podpisanych” przez martwych wyborców (na cmentarzach w tym stanie musiał być ruch jak za czasów ukrzyżowania Chrystusa z tą jedynie poprawką, że tamci umarli nie mieli czasu by zajmować się jakimikolwiek ziemskimi sprawami, np. głosowaniem – Ew. Mateusza 27:50-53), a 2660 miało nieprawidłowe adresy. Wreszcie, republikańskim obserwatorom ankiet odmówiono dostępu do właściwego monitorowania kart wyborczych z powodu rzekomych obaw dotyczących COVID-19.

F. Pennsylvania: Nic w Keystone State nie miało sensu. Podobnie jak w Detroit, urzędnicy wyborczy w Filadelfii odmówili republikańskim obserwatorom sondaży oraz odpowiedniego dostępu do sal liczeniowych, co wymagało od nich zwrócenia się o nakaz sądowy. „Pracownicy kampanii Trumpa wkroczyli do Centrum Kongresowego PA z orzeczeniem sądowym dającym im prawo do stanięcia 6 stóp od sortowników, zamiast wcześniej przydzielonych 20 stóp” – poinformowała Alecia Reid, reporterka CBS3 Philly. Grupa 17 republikańskich prawodawców wydała oświadczenie, w którym stwierdzono, że oddano o 202,377 więcej głosów od ogólnej liczby zarejestrowanych wyborców. Reprezentant stanu F. Ryan, który ma doświadczenie jako biegły rewident, prowadził dochodzenie i wydał oświadczenie. „Te liczby po prostu się nie sumują; nie mają sensu, a rzekome potwierdzenie wyników prezydenckich wyborów w Pensylwanii było absolutnie przedwczesne, niepotwierdzone i błędne”.

Sąd Najwyższy, Demokraci, Kongres, FBI, Departament Sprawiedliwości i wiele innych instytucji, urzędników, biurokratów i ludzi, którzy mają jakiekolwiek wpływy, NIE WIDZĄ ŻADNEGO PROBLEMU!!!

Dlaczego D. Trump nie skonfiskował wszystkich maszyn systemu Dominion w całym kraju tak, jak serwer był skonfiskowany kilka dni po wyborach przez oddziały militarne w Niemczech? Należało to zrobić w ciągu kilku dni, tuż po wyborach. Oczywiście byłoby wiele krzyku ze strony liberałów i demokratów, ale D. Trump udowodniłby całemu światu zasięg ogólnonarodowej defraudacji wyborów w USA. Późniejsze bitwy sądowe wyglądałyby zupełnie inaczej. Sąd Najwyższy nie byłby w stanie odmówić przyjęcia sprawy D. Trumpa oskarżającej o zdradę państwa poprzez masowe fałszerstwo wyborów.

Z każdym mijającym tygodniem szanse na odwrócenie wyników elekcji 2020 r. zdają się zmniejszać. Według oficjalnej amerykańskiej propagandy J. Biden uzyskał 306 Elektorskich Głosów, natomiast D. Trump uzyskał tylko 232 Elektorskie Głosy. Ostatnim etapem jest potwierdzenie tych głosów podczas wspólnej sesji Senatu i Kongresu USA, dnia 6 stycznia 2021 r., której przewodniczyć będzie WicePrezydent USA, M. Pence. Ma on ostateczne prawo otwarcia/lub nieotwarcia każdej koperty zawierającej potwierdzone Głosy Elektorskie (ze wszystkich 50 stanów kraju) oraz ostatecznej decyzji w sprawie certyfikowania wyborów. Stanowisko WiecePrezydenta USA nie było jasno sprecyzowane. Jednak w sobotę, dnia 2 stycznia 2021 r. biuro WicePrezydenta USA ogłosiło w oświadczeniu, że:  „Wiceprezydent Pence podziela obawy milionów Amerykanów dotyczące oszustw wyborczych i nieprawidłowości w ostatnich wyborach. Wiceprezydent z zadowoleniem przyjmuje wysiłki członków Izby Reprezentantów i Senatu, aby wykorzystać uprawnienia, jakie mają na mocy prawa, do wniesienia sprzeciwu i przedstawienia dowodów przed Kongresem i narodem amerykańskim 6 stycznia”.

Do niedawna tylko jeden senator oficjalnie przyznawał, że zamierza na tej sesji wnieść formalny sprzeciw i zastrzeżenia. Istnieją pogłoski, że J. Biden zawarł z McConellem (R) prywatny układ („za zamkniętymi drzwiami”), co jest bardzo prawdopodobne, ponieważ McConnell ma długoletnie, bardzo przyjazne stosunki z J. Bidenem oraz istnieje długa lista kompromisów między dwu politykami zawartych właśnie w ten sposób – „za zamkniętymi drzwiami”, których szczegóły do dzisiaj nie są w pełni znane. Jest ciekawe, że McConnell (R) wraz z N. Pelosi (D) usiłowali w ostatnich dniach zmienić reguły w celu uniemożliwienia zgłaszania obiekcji podczas wspólnej sesji Senatu i Kongresu. Może dlatego w ostatnich dniach ponad 140 republikańskich senatorów dołączyło się do formalnego protestu przeciwko konfirmacji J. Bidena na stanowisko Prezydenta USA. Podczas tej sesji muszą być i będą przedstawione ostateczne dowody defraudacji wyborów w listopadzie 2020 r. Jest możliwe, że dowody będą druzgocące do tego stopnia, że mogą być wystarczające do aresztowania J. Bidena (np. milionowe łapówki od chińskich polityków i biznesmenów) nawet podczas tej sesji. Jedną ze spekulacji jest, że J. Biden zostanie wtedy zatwierdzony na stanowisko Prezydenta USA, ale nie będzie w stanie tego osiągnąć, bo będzie aresztowany i wsadzony do więzienia. Republikańscy senatorzy, przeciwnicy D. Trumpa (L. Murkowski, McConell, Collins, M. Romney) otwarcie krytykują senatorów, którzy usiłują zdemaskować fałszerstwo wyborów. Dlatego ostatnią deską ratunku dla D. Trumpa może być poparcie ze strony militarnej – niższego i wyższego szczebla przywódców, z których pomocą D. Trump mógłby (jest to następna spekulacja) zatrzymać proces certyfikacji J. Bidena. Użycie sił zbrojnych prowadzi bezpośrednio do wprowadzenia Stanu Wojennego w kraju. Jest to możliwe, ale może być mało prawdopodobne. Wiele instytucji rządowych, włącznie z CIA absolutnie nie są lojalne, a wręcz są otwartymi wrogami D. Trumpa. Jest wiele dobrze zorganizowanych sił prokomunistycznych w USA, które do takiej sytuacji nie dopuszczą.

Dnia 31 grudnia 2020 r. Prezydent D. Trump gwałtownie skrócił swoje Noworoczne wakacje na Florydzie. Powodem jest wspomniany wyżej cichy układ między J. Bidenem i McConnelem. J. Biden pierwszy skontaktował McConnella w celu zapewnienia sobie ułaskawienia (ang. pardon). J. Biden oczekiwał ułaskawienia nie tylko dla siebie, ale dla wszystkich członków rodziny (żony, J. Biden, siostry, V. Biden, dwu braci: F. Biden i J. Biden oraz jego syna Hunter Biden). Potrzeba ułaskawienia dla całej rodziny jest ostatecznym i jednoznacznym dowodem, że mafia rodziny Bidenów jest na usługach Chińskiej Partii Komunistycznej. Prawną podstawą potencjalnego aresztowania J. Bidena może być oczekiwany raport (miał być ogłoszony dnia 23 grudnia 2020 r.) J.L. Ratcliffe, Naczelnego Dyrektora Narodowego Systemu Inteligencji (14 agencji wywiadowczych USA). Raport ten prawdopodobnie będzie przedstawiony publicznie podczas wspólnej konferencji Senatu i Kongresu, dnia 6 stycznia. W raporcie mogą być ujawnione międzynarodowe łączniki, które doprowadziły do fałszerstwa wyborów 3 listopada 2020 r., poza górą dowodów kryminalnej, wieloletniej działalności mafii rodziny Bidenów. Republikanie pod przewodnictwem Senatora T. Cruza w ciągu tej sesji, która może się wydłużyć nawet do 10 dni, mogą doprowadzić do stanu, w którym będzie tylko jeden końcowy wniosek: ktokolwiek zagłosuje za uznaniem wygranej J. Bidena, może być uznany za zdrajcę interesów państwa – popełnia (ang.) treason. W takiej sytuacji ktokolwek zagłosuje w imieniu J. Bidena, przyklepuje potężne, międzynarodowe przestępstwo kryminalne. Dlatego w takim rozwoju faktów najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem jest wysłanie nieprawnie uzyskanych (przez J. Bidena) głosów elektorskich (zgodnie z Konstytucją USA) z powrotem do  Izb Reprezentasntów we wszystkich stanach, gdzie są one kwestionowane w celu przysłania nowych Elektorskich Głosów. W ten sposób D. Trump może być zaprzysiężony na następny okres czterech lat jako Prezydent USA. Jeśli natomiast J. Biden zostanie „Prezydentem”, Stany Zjednoczone staną się wasalem Chin i Republikanie już nigdy nie będą mieć szans na wygranie jakichkolwiek wyborów i globalne rządy Antychrysta gwałtownie się przyśpieszą.

Czas Łaski absolutnie się kończy. Czas, w którym można uporządkować swoje osobiste życie w stosunku do Boga. Proces ten następuje przez przyjęcie jednorazowej ofiary Jezusa Chrystusa, poprzez którego śmierć i zmartwychwstanie dostępujemy odkupienia, odnowienia i uświęcenia. W ten sposób stajemy się nowo narodzonymi (z Ducha) dziećmi Żywego Boga. To jest Dobra Nowina, o której mówi Pismo Święte. Dobrą Nowiną jest zbawienie w Jezusie Chrystusie. Na czym polega ta Dobra Nowina? Twój dług został spłacony, jesteś wolny. Twoja wina została wybaczona. To właśnie oznacza słowo ewangelia. Jak jest to realizowane w życiu indywidualnej osoby? Bardzo prosto:

1. Zauważmy, że mamy problem; jest nim grzech. List do Rzymian 3:23 brzmi: „…wszyscy bowiem zgrzeszyli i pozbawieni są chwały Bożej”.  W innym cytacie czytamy: „Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć, a łaska przez Boga dana to życie wieczne w Chrystusie Jezusie, Panu naszym” (List do Rzymian 6:23). Nie tylko fizyczna, ale wieczna, duchowa śmierć! Oddzielenie od Boga dzisiaj i w wieczności.

2. Następnym jest krok wiary w słowa Jezusa: „Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, kto słucha słowa mego i wierzy Temu, który mnie posłał, MA żywot wieczny i NIE STANIE PRZED SĄDEM, lecz przeszedł ze śmierci do żywota” (Ew. Jana 5:24). I tu jest punkt decyzji dla każdego człowieka; albo wierzymy Jezusowi, albo nie. Zbawienie jest możliwe temu, kto o nie poprosi z wiarą…

3. W Liście do Rzymian 10:9 czytamy: „Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych otrzymasz zbawienie”. Jest to tak proste, jak wypowiedzenie z wiarą swego serca twej decyzji życiowej: „Jezu przyjmuję Cię do mojego życia i od tego momentu chcę być Twoim dzieckiem i żyć według Twej woli”.

List do Rzymian 8:1 naucza nas: „Teraz jednak dla tych, którzy są w Chrystusie Jezusie, nie ma już potępienia”. Dzięki śmierci Jezusa za nas nigdy nie będziemy ukarani za grzechy, włącznie z tymi, które zdarzą się nam w przyszłości. W końcu, w Liście do Rzymian 8:38-39 zawarta jest obietnica dotycząca przyszłości: „I jestem pewien, że ani śmierć, ani życie, ani aniołowie, ani Zwierzchności, ani rzeczy teraźniejsze, ani przyszłe, ani moce, ani co wysokie, ani co głębokie, ani jakiekolwiek inne stworzenie nie zdoła nas odłączyć od miłości Boga, która jest w Chrystusie Jezusie, Panu naszym”. Tak zamieszkasz pod osłoną Najwyższego! W ten sposób stajemy się nowo narodzonymi (z Ducha) dziećmi Żywego Boga.

Cztery razy w Piśmie Świętym jest Boży nakaz: „Świętymi bądźcie, bo Ja Jestem Święty…”. Trzy razy jest to w Starym Testamencie w odniesieniu do narodu Izraela. (Ks. Kapłańska 11:44, 11:45 oraz 20:7) Czwarty raz adresatem są wszyscy wierzący w Jezusa Chrystusa. Jest to zapisane w Nowym Testamencie Pisma Świętego  w 1-ym Liście Piotra 1:14-16, cytuję z Biblii Tysiąclecia: „[Bądźcie] jak posłuszne dzieci. Nie stosujcie się do waszych dawniejszych żądz, gdy byliście nieświadomi, ale w całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał, gdyż jest napisane: Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty.”  Codzienne uświęcanie jest procesem, w którym głównymi narzędziami są:

1. czytanie Pisma Świętego, a więc czytaj codziennie oraz

2. osobista rozmowa z Bogiem poprzez indywidualną modlitwę, a więc rozmawiaj z Bogiem.

Dzisiaj możesz mieć pewność, dokąd zmierzasz i czego oczekujesz. Jezus Chrystus powiedział: „Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie! W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem”. (Ew. Jana 14:1-3) Dlatego na podstawie tych słów Jezusa i wielu innych potwierdzających proroctw Starego i Nowego Testamentu Pisma Świętego oczekujemy porwania kościoła, które może nastąpić w każdej chwili. Jezus obiecał powrócić i zabrać w mgnieniu oka swój kościół. Miłujący Bóg ma również powód, by „porwać kościół”: „Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym”. (Ew. Łukasza 21:36) Dlatego nawrócenie do Boga, narodzenie z Ducha, odnowienie umysłu jest tak ważne. Zgodnie z Pismem Świętym Chrześcijanie nie będą przechodzić przez piekło Wielkiego Ucisku. W Czasach Ostatecznych, w obecnych czasach jest to największa nadzieja wielu Chrześcijan…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s