30 Sekund Do Dwunastej (246) ”Cząstkowe Poznanie – 1”

W Nowym Testamencie Pisma Świętego czytamy: „Teraz bowiem widzimy jakby przez zwierciadło i – niby – w zagadce, ale wówczas twarzą w twarz. Teraz poznanie moje jest cząstkowe, ale wówczas poznam tak, jak jestem poznany”. (1 List Do Korryntian 13:12) W odniesieniu do obecnej „pandemii” koronowirusa z upływem czasu ujawniane są fakty, które tylko potwierdzają słowa tekstu biblijnego. Nasze poznanie jest w istocie cząstkowe. Tuż po pierwszych zakażeniach wirusem było oczywiste, że atakuje on system oddechowy człowieka. Następnie słyszeliśmy, że atakuje on nerki i inne narządy, zwłaszcza rozrodcze młodszej generacji. W ostatnich tygodniach są dowody, że choroba COVID-19 nie jest chorobą systemu oddechowego, ale jest to choroba krwi. (O tym w następnym komentarzu: „Cząstkowe Poznanie – 2” w najbliższym czasie).

Dnia 26 stycznia 2020 r. w moim komentarzu nr 234 „Pestilence – Zaraza” raportowałem między innymi: „W Chinach wybuchła epidemia spowodowana „Koronowirusem”. Do dnia 25 stycznia 2020 r. w samych Chinach zginęło (według oficjalnych statystyk) 41 osób oraz zakażonych jest ponad 1300, głównie w mieście Wuhan. Wirus przedostał się do Tajlandii, Południowej Korei, Tajwanu, Japonii i innych krajów. W Warszawie zanotowano pierwszy przypadek tego wirusa oraz w USA jest on obecny w kilku stanach (Nowy York, Illinois, Waszyngton). Dnia 24 stycznia 2020 r. zweryfikowano drugi przypadek zakażenia tym wirusem w Chicago, IL. Według niepotwierdzonych informacji w samym mieście Wuhan, w prowincji Hubei jest ponad 2.8 miliona zakażonych ludzi oraz do tej pory z powodu tego wirusa zginęło ponad 112 000 ludzi.[…] Koronowirus jest mutantem sztucznej manipulacji SARS i epidemii w Hong Kongu w latach 2003-2004. Od 2004 r. jest zarejestrowanych 20 patentów Koronowirusa przez firmy z różnych krajów świata, w tym USA, Kanada, Chiny , Japonia, Anglia, South Korea i wiele innych: 2 patenty przez biologów Adama Godzika (!) i Sergieja Sikorę (!). Większość patentów jest zarejestrowana przez liczne grupy chińskich biologów pracujących dla różnych firm na całym świecie. Przykładowe nazwy firm pracujących nad różnymi formami tego wirusa: Phibro Animal Health Corp., MJ Biologics, Corp., American Home Products Corp., The Royal Veterinary College, Chinese Academy OF Medical Sciences, Institute of Basic Medical Sciences, Diagnostic Hybrids, Inc., Health Research Inc., Electronics And Telecommunications Research Institute I inne…            

Koronowirus jest laboratoryjnym tworem tak zaprogramowanym, by mógł się aklimatyzować w naturalnym środowisku – stąd zagrożenie mutantami tego wirusa jest globalne. Jest to wirus „zmilitaryzowany””.                                                     

Dnia 2 lutego 2020 r. w kolejnym komentarzu nr 235 „Pakt Stulecia” pisałem między innymi: „Tymczasem – według różnych źródeł informacyjnych – na całym świecie wzrasta zagrożenie „Koronowirusem”. Z drugiej strony niektórzy usiłują ochłodzić międzynarodową histerię, wskazując że co roku na prozaiczną grypę umiera na świecie kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Do dnia 25 stycznia w Chinach, gdzie do dzisiaj stwierdzono 3000 zakażeń wirusem, zastosowano częściową lub całkowitą kwarantannę 15 miast zamieszkałych przez ponad 57 milionów ludzi. Stwierdzono formalnie przeniesienie wirusa minimum do 12 państw świata, między innymi: Francja, USA, Australia, Japonia, Południowa Korea, Tailandia, Malezja, Wietnam, Tajwan, Nepal, Sri Lanka”.

Dnia 9 lutego 2020 r. w komentarzu nr 237 „Histeria Koronowirusa?” stwierdziłem między innymi: „…dnia 18 października 2019 r. miała miejsce konferencja pod hasłem „Event 201” z udziałem przedstawicieli globalistów z całego świata zorganizowana przez Światowe Forum Ekonomiczne oraz Fundację Bila i Melindy Gates. Podczas tej konferencji dyskutowano światowe konsekwencje pandemii Koronowirusa (nCoV-2019). Ostatecznym celem takiej pandemii miało być zmniejszenie populacji świata o 65 do 130 milionów ludzi (zgodnie z dokumentacją filmową z tej konferencji) w okresie około 18 miesięcy. Fundacja Bila i Melindy Gates finansowała (ponad $5.5 miliona) laboratorium biologiczne w Anglii, The Pirbright Institute, gdzie Koronowirus (patent numer: US 2017/0216427 A1, z dnia 3 sierpnia 2017 r.) został skonstruowany.       

Koronowirus jest laboratoryjnym tworem tak zaprogramowanym, by mógł się aklimatyzować w naturalnym środowisku – stąd zagrożenie mutantami tego wirusa może być globalne zwłaszcza w naszych czasach, gdy przemieszczanie ludzi jest masowe. Jest to wirus „zmilitaryzowany”. I jest to zgodne z dążeniami sił ciemności. Jest to również zgodne z tekstem Pisma Świętego, w którym mamy jednoznaczny opis chorób (epidemii) ogólnoświatowych”.

Dnia 23 lutego 2020 r. w komentarzu nr 238 „Plagi, Zarazy I Pakty Militarne” raportowałem: „Jest fascynującym faktem, że dokładnie w tej samej dacie, gdy odbyła się konferencja fundowana przez B. i M. Gates (dnia 18 października 2019 r.) w mieście Wuhan rozpoczęły się militarne ćwiczenia z udziałem 20 ministrów sił zbrojnych oraz ponad 10 000 żołnierzy ze 109 krajów. Ćwiczenia te (pierwszy raz w Chinach od 24 lat – przypadek?) trwały 10 dni do 28 października 2020 r. Pod płaszczem tych formalnych ćwiczeń militarnych, w dniach 20-22 października 2019 r. (następny zbieg okoliczności?) odbyła się konferencja „Dziewiątego Xiangshan Forum” w Beijing, w Chinach. Tematem tej, niemal tajnej konferencji było: „Utrzymanie Międzynarodowego Porządku I Promowanie Pokoju W Azji I Na Pacyfiku”. Delegacje, 20 dyplomatów z Sekretarzem Sił Zbrojnych USA, Chad Sbragia na czele oraz Sekretarzem Sił Zbrojnyh Rosji, Sergei Shoigu były obecne. Jest oczywiste, że Agenda 21 i 30 ONZ – agenda depopulacji świata – promowana również przez Papieża Franciszka jest realizowana na naszych oczach. Kooperacja sił zbrojnych całego świata jest celem oraz rezultatem tych międzynarodowych wydarzeń. Te wszystkie wydarzenia i fakty są tylko naturalnym zbiegiem okoliczności i nie mają żadnego związku z precyzyjnie planowaną i zrealizowaną we właściwym miejscu i właściwym czasie epidemią koronowirusa. Takie przynajmniej są założenia oficjalnej propagandy globalistów”.

Dnia 1 marca 2020 r. w komentarzu nr 239 „Obawy Demokratów” pisałem: „Do dzisiejszego dnia w USA jest zaledwie 59 przypadków zachorowań. Większość z nich [amerykańskich obywateli] zostało zarażonych podczas podróży turystycznych na Dalekim Wschodzie (w Chinach i w Japonii). Zostali oni przywiezieni do USA przez dwa militarne/transportowe samoloty i natychmiastowo umieszczeni w ścisłej kwarantannie. Co musimy wiedzieć o koronowirusie?

1. Nowy koronowirus SARS-Cov-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19.                  

2. Choroba objawia się najczęściej gorączką, kaszlem, dusznościami, bólami mięśni oraz zmęczeniem.                              

3. Wirus przenosi się drogą kropelkową.                                                                       

4. Aktualnie nie ma szczepionki przeciw nowemu koronowirusowi.

5. Można natomiast stosować inne metody zapobiegania zakażeniu. Metody te stosuje się również w przypadku zapobiegania innym chorobom przenoszonym drogą kropelkową np. grypie sezonowej (w przypadku której, szczyt zachorowań przypada w okresie od stycznia do marca każdego roku)”.                                                                                         

Dnia 8 marca 2020 r. w komentarzu nr 240 „Czy To Plotki, Czy Realia” zauważyłem, że – nie licząc Chin wiele krajów europejskich (Włochy, Irlandia, Niemcy, Rumunia, Polska) oraz Bliskiego Wschodu (Turcja, Izrael) wszczyna kroki masowej kontroli populacji. „Przez kilka dni z rzędu 83-letni Papież Franciszek anuluje publiczne wystąpienia ze względu na „nieujawnioną chorobę”. V. Grinko napisał: „Jeśli zastanawiacie się, jak się żyło w XIV wieku, to możecie przestać. Zasadniczo jak teraz. Mieli dwóch papieży naraz i epidemię”. Jest dla wielu obserwatorów tych wydarzeń i faktów oczywiste, że nie są one tylko naturalnym zbiegiem okoliczności, ale są precyzyjnie planowaną i zrealizowaną we właściwym miejscu i właściwym czasie epidemią koronowirusa. Tym bardziej że według raportów z różnych krajów wynika, że nowe ogniska choroby pojawiają się bez żadnego związku z przenoszeniem tej choroby w podróżach z miejsca na miejsce”.

Dnia 15 marca 2020 r. w komentarzu nr 241 „Kolaboracja” zauważyłem między innymi: „Każda konwencjonalna wojna, włącznie z zagrożeniem nuklearnym, jest w swej naturze lokalna. Najszerszy zasięg może mieć broń biologiczna. Koronowirus nie jest naturalnym wirusem. Jest to laboratoryjnie skonstruowana kombinacja trzech wirusów: SARS, HIV oraz MERS. Elementy wirusa HIV mają na celu zmniejszenie odporności atakowanego systemu immunologicznego. Wirus był skonstruowany w laboratorium z zabezpieczeniami 4 klasy (poziom militarny) w Północnej Karolinie, w USA z udziałem amerykańskich, kanadyjskich i chińskich biologów. Wirus został zaprogramowany w celu bardziej agresywnego rozprzestrzeniania się wśród ludzkiej populacji w porównaniu z innymi wirusami. Mamy więc do czynienia z ofensywną bronią biologiczną, która była uwolniona z podobnego laboratorium tej samej 4 klasy zabezpieczeń znajdującego się w Wuhan, w Chinach. W tej genetycznej inżynierii byli zaangażowani nie tylko amerykańscy naukowcy biologii, ale – między innymi – i przedstawiciele rządowej Agencji Do Spraw Leków I Żywności w USA, jak również na końcu tej listy nazwisk i nazw instytucji jest biolog, Zeng Li She z głównego laboratorium specjalnych patogenów i bio-bezpieczeństwa Instytutu Wirusologii w Wuhan, w Chinach. Próbki oryginalnego wirusa były udostępnione przez laboratorium w Fort Detrick, w stanie Maryland USA, gdzie od 1943 r., pod patronatem CIA pracowali nazistowscy biolodzy z Niemiec sprowadzeni w ramach akcji „Paper Clip” przez rząd USA. Fort Detrick był do lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku mekką badań biologicznych w zakresie kontroli umysłu. Obecnie Fort Detrick jest centrum amerykańskiego programu broni biologicznej. Praca nad zmilitaryzowanym Koronawirusem została wynagrodzona przez Narodową Fundację Nauki Chin. Naukowcy/biolodzy pracujący dla różnych agencji amerykańskich z pełną świadomością udostępnili te technologie chińskim partnerom. W opisie konstrukcji Koronowirusa czytamy: „Zbudowaliśmy chimerycznego wirusa, który koduje nowe zwierzęce białko w kontekście żywego SARS”. Jest to więc sztuczny organizm zbudowany z kilku różniących się genetycznie komórek. Antidotum – efektywna szczepionka przeciwko temu wirusowi nie może być skonstruowana w żadnym komercjalnym laboratorium na świecie. Musi być skonstruowana w tej samej czwartej/militarnej klasie biologicznego laboratorium.  Wcześniej czy później półśrodki będą oferowane i będą dodatkowym zagrożeniem populacji”. Taka szczepionka będzie sama w sobie rodzajem broni biologicznej, której konsekwencje dla ludzkiego ciała mogą być katastrofalne. Zauważyłem również: „Ogólnoświatowe, przymusowe szczepienia są następnym etapem w procesie budowania Nowego Porządku Świata (jednej, światowej religii, jednej, światowej ekonomii oraz jednego, światowego rządu). Problemem jest, że kontrola świata wymaga kontroli każdej indywidualnej osoby. Istnieją już urządzenia składające się z ponad 250 000 podzespołów, które są mniejsze od ziarna ryżu. Największym problemem jest zasilanie (bateria) tego urządzenia, które już obecnie może być masowo wszczepiane w ludzkie ciała. Rozwiązanie tego problemu znaleziono w tekście proroctw Pisma Świętego: „On też sprawia, że wszyscy; mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole”. (Apokalipsa Jana 13:16) Okazuje się, że największe zmiany temperatur zachodzą powyżej dłoni oraz na czole. Zmiany temperatur są naturalną baterią, która zawsze dostarcza wystarczająco energii maleńkim urządzeniom wszczepionym ludziom. Należy więc stworzyć wystarczająco dokuczliwy kryzys, aby populacja dobrowolnie dała się zniewolić pod rządami nadchodzącego Antychrysta przez wszczepianie nowej technologii”.                                                                             

Dnia 22 marca 2020 r. w komentarzu nr 242 „Chińska Zaraza” czytamy między innymi: „Trzymam w rękach dokument organizacji Rockefellera, który został opublikowany w 2010 roku. Oto scenariusz, który poznajemy dzisiaj. To, co się teraz dzieje, nie jest wypadkiem; wszystko było zaplanowane. Bill Gates mówił o pandemii cztery lata temu. Dokument nazywa się „Scenariuszem przyszłych technologii i rozwoju międzynarodowego”, 53 strony. Mówi się tutaj, że wynikiem tego scenariusza: „…20 procent światowej populacji zostanie zainfekowanych. Mobilność ludzi zostanie zablokowana, lotniska zostaną zamknięte. Wydarzenia sportowe zostaną anulowane, sklepy zamknięte, teatry zamknięte, kościoły zaskoczone. Pandemia spowoduje niedobory, w tym w środków dezynfekujących i papieru toaletowego. Jeśli ludzie odmówią przyjęcia szczepionki, nie będą mogli podróżować. Zgromadzenia polityczne będą nielegalne, protesty publiczne będą zakazane. Wprowadzony zostanie stan wojenny i wejdzie w życie nowy globalny system kontroli. Ludzie na całym świecie będą otwarci na dzielenie się swoimi prawami bezpieczeństwa”. Plan polegał na użyciu pandemii do kontrolowania planety. Do tego wystarczy nie tylko wirus; wymagany jest do tego strach. […] Globaliści prowadzą nas do jednego rządu, jednego systemu monetarnego i nadejścia antychrysta. I wierzę, że Bóg wzbudził Trumpa, żeby ten plan [na jakiś czas] zawiesił”.                                                                   

29 marca 2020 r. w komentarzu nr 243 „Lwy Na Ulicach” czytamy między innymi: „Tymczasem liczba zakażeń Koronowirusem w USA przekroczyła dane z Chin (w dalszym ciągu na poziomie poniżej 82 000) i wynosiła w dniu 26 marca 2020 r. 86 000. Z powodu tego wirusa w USA straciło życie 1296 osób, w tym jedno dziecko poniżej 15 roku życia. Do tego momentu w Polsce zanotowano 1221 przypadków oraz 16 zgonów z tego powodu. Zgodnie z raportem ABC News z dnia 21 lutego 2020 r., bazowanym na danych z CDC (Centers For Disease Control And Prevention) w USA, z powodu „zwykłej” grypy (ang. influenza) w sezonie od 1 października 2019 r. do 15 lutego 2020 r. w USA zarażonych było 38 milionów ludzi (11.58% populacji), 390 000 ludzi wymagało opieki szpitalnej (0.12% populacji) oraz straciło życie 23 000 osób (0.007% populacji), w tym 149 dzieci.           

Czy można mieć jakieś wątpliwości na temat całej afery wokół Koronowirusa? Ludzie uwierzyli w całą „fikcję” (ludzie chorują i umierają) zaprezentowaną przez światową mafię globalistów. Co roku mamy podobne dane na temat zachorowań i śmierci z powodu grypy (35-60 tysięcy zgonów tylko w USA). Koronowirus jest może bardziej niebezpieczny, ale mieści się w normie. Nawet jeśli w najbliższych tygodniach umrze parę czy paręnaście tysięcy ludzi, będą to tragiczne, ale typowe coroczne dane! Nie ma w tym nic takiego, aby zamrozić życie miliardów ludzi na ziemi! Jest natomiast agenda: Nowy Porządek Świata, na który przygotowywana jest cała nasza cywilizacja. Porządek pod kontrolą Antychrysta”.                                                                                                       

Dnia 4 kwietnia 2020 r. w komentarzu nr 244 „Histeria…” zauważyłem między innymi: ”Duży procent światowej populacji ludzkiej zawiera w niewielkich ilościach DNA COVI, nawet jeśli ci ludzie są całkowicie zdrowi lub chorzy na inny patogen.
Dokąd te wszystkie fakty zmierzają? Jeśli chcesz stworzyć całkowicie fałszywą panikę na temat całkowicie fałszywej pandemii – wybierz koronowirusa. Koronowirusy są niezwykle popularne i jest ich mnóstwo. Bardzo wysoki odsetek ludzi, którzy zachorowali w inny sposób (grypa, bakteryjne zapalenie płuc, cokolwiek innego), będzie mieć pozytywny wynik testu PCR na obecność COVI, nawet jeśli zrobią ten test poprawnie z wykluczeniem zanieczyszczeń, po prostu dlatego, że COVI są tak powszechne.                        

W szpitalach na całym świecie są jednocześnie setki tysięcy ofiar grypy i zapalenia płuc. W celu stworzenia histerii wokół fałszywej pandemii należy tylko wybrać najbardziej chorych z tej grupy w specyficznym miejscu, np. Wuchan przeprowadzić wśród nich testy PCR i stwierdzić, że każdy pozytywny rezultat wskazuje na sekwencje wirusowe podobne do koronowirusa i że jest to „nowa” choroba. Ponieważ już wybrałeś najgorsze przypadki panującej grypy, dość duża część takiej grupy zarażonych umrze. Następnie możesz powiedzieć, że ten „nowy” wirus ma współczynnik umieralności (ang. CFR) wyższy niż grypa i użyć go, aby podsycić więcej obaw i wykonać więcej testów, które oczywiście wytworzą więcej „przypadków choroby”, co rozszerzy testy, co spowoduje jeszcze więcej „przypadków” i tak dalej. Wkrótce masz totalnie sfabrykowaną „pandemię”.

Zgodnie z mapą „epidemii” Koronowirusa COVID-19 przez CSSE na Uniwersytecie Hopkinsa po czterech miesiącach „pandemii” (od grudnia 2019 r. do końca marca 2020 r.) na całym świecie zachorowało 1 362 936 ludzi (0.0001708% ogólnej populacji świata) oraz zmarło 76 373 ludzi (0.000095% ogólnej populacji świata) – według danych dnia 7 kwietnia 2020 r. o godz. 7:30 rano. Z drugiej strony, wiele ludzi umiera, ale tak naprawdę nikt nie wie, co ich zabija. Czy naprawdę? Od 1 stycznia do 30 marca 2020 r. z powodu aborcji zginęło 10 435 607 dzieci (0.0321% populacji USA), 5 203 693 ludzi zginęło w USA z powodu chorób nowotworowych i zakaźnych (0.01601% populacji USA). Porównajmy te statystyki do 3001 lub inaczej 0.0000092% zgonów z powodu koronowirusa w USA. Gdzie ta pandemia? Jest natomiast ogólna histeria!”.                                                           

Dnia 12 kwietnia 2020 r. w komentarzu nr 245 „Kwantowy Znak Bestii – 666?” zauważyłem między innymi: „B. Gates ujawnił 18 marca 2020, podczas sesji Reddit „Ask Me Anything”, odpowiadając na pytania dotyczące pandemii koronowirusa: „W końcu będziemy mieli cyfrowe certyfikaty, aby pokazać, kto wyzdrowiał, przetestował się, lub kiedy otrzymał szczepionkę. „Cyfrowe certyfikaty”, o których wspominał Gates, to wszczepialne „QUANTUM-DOT TATTOOS”, nad którymi badacze pracują w celu prowadzenia dokumentacji szczepień. W grudniu ubiegłego roku naukowcy ujawnili, że pracują nad tatuażami z kropkami kwantowymi po tym, jak Bill Gates zwrócił się do nich w sprawie rozwiązania problemu identyfikacji tych, którzy nie zostali zaszczepieni.

Tatuaże z kropkami kwantowymi polegają na zastosowaniu rozpuszczalnych mikroigiełek na bazie cukru, które zawierają szczepionkę i fluorescencyjne „kropki kwantowe” na bazie miedzi osadzone w biokompatybilnych kapsułkach w skali mikronowej. Po rozpuszczeniu mikroneedów pod skórą pozostawiają zamknięte w sobie kropki kwantowe, których wzory można odczytać w celu identyfikacji podanej szczepionki. Tatuaże z kropkami kwantowymi zostaną prawdopodobnie uzupełnione innym przedsięwzięciem Billa Gatesa o nazwie ID2020 , który jest ambitnym projektem Microsoftu mającym na celu rozwiązanie problemu ponad 1 miliarda ludzi żyjących bez oficjalnie uznanej tożsamości. ID2020 rozwiązuje to poprzez tożsamość cyfrową.                                                     

Na naszych oczach wprowadza się w życie Nowy Porządek Świata (ang. NWO). Według globalistów najlepszym sposobem jest wywołać kryzys (np. pandemię), by zniszczyć podstawy istniejącego porządku ekonomicznego. Wtedy z łatwością będzie można poddać populację całego świata w ręce jednego lidera, Antychrysta. To jest realizowane na naszych oczach. To jest nasza nowa rzeczywistość.

Jednak Bóg ma inny dla człowieka. Najlepszy plan na wieczne życie w bezpośredniej obecności Boga. Dobrą Nowiną, tj. Ewangelią Pisma Świętego jest, że sam Bóg posłał Syna swego na świat, który urodził się w ciele. Został ukrzyżowany i zmartwychwstał. W tej ofierze zostało przyjęte pojednanie człowieka z Bogiem. Do nas należy tylko przyjąć ten plan tak, jak dzieci przyjmują urodzinowe prezenty. Jak jest to możliwe? Jest to tak proste, jak: A, B, C…

1. Przede wszystkim musisz przyznać i uznać, że jesteś grzesznikiem. Apostoł Paweł wyjaśnia: „Wszyscy bowiem zgrzeszyli i pozbawieni są chwały Bożej”. (List do Rzymian 3:23).

2. Następnie musisz uwierzyć. Ten sam Apostoł Paweł pisze: „Sprawiedliwość osiągana przez wiarę tak powiada: ‘słowo [wiary] jest blisko ciebie; na twoich ustach i w sercu twoim. […] Jeśli więc ustami swoimi wyznasz, że JEZUS JEST PANEM i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych – osiągniesz zbawienie. Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznanie jej ustami – do zbawienia”. (List Do Rzymian 10:9-10) Tutaj uwaga: siły ciemności również wierzą, że istnieje Bóg, ale robią swoje i drżą przed Jego sprawiedliwością. Czym się więc od nich różnimy? Trzecim krokiem w procesie zbawienia.

3. Trzecim krokiem w tym procesie jest wezwanie lub inaczej, zaproszenie – z wdzięcznością – Jezusa do twego życia. Apostoł Paweł jednoznacznie stwierdza: „Albowiem każdy, kto wezwie imienia Pańskiego, będzie zbawiony”. (List do Rzymian 10:13) To jest wszystko, co musisz uczynić, by być gotowym na powtórne przyjście Chrystusa. W ten tak prosty sposób narodziłeś się na nowo.

W swoim liście Apostoł Jan pisze: „Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. Świat zaś dlatego nas nie zna, że nie poznał Jego. Umiłowani, obecnie jesteśmy dziećmi Bożymi, ale jeszcze się nie ujawniło, czym będziemy. Wiemy, że gdy się objawi, będziemy do Niego podobni, bo ujrzymy Go takim, jakim jest. Każdy zaś, kto pokłada w Nim tę nadzieję, uświęca się podobnie, jak On jest święty”. (1 List Jana 3:1-3)

Cztery razy w Piśmie Świętym jest Boży nakaz: „Świętymi bądźcie, bo Ja Jestem Święty…”. Trzy razy jest to w Starym Testamencie w odniesieniu do narodu Izraela. (Ks. Kapłańska 11:44, 11:45 oraz 20:7) Czwarty raz adresatem są wszyscy wierzący w Jezusa Chrystusa. Jest to zapisane w Nowym Testamencie Pisma Świętego w 1-ym Liście Piotra 1:14-16, cytuję z Biblii Tysiąclecia: „[Bądźcie] jak posłuszne dzieci. Nie stosujcie się do waszych dawniejszych żądz, gdy byliście nieświadomi, ale w całym postępowaniu stańcie się wy również świętymi na wzór Świętego, który was powołał, gdyż jest napisane: Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty”. Kto więc ma się uświęcać? Nie tylko Papież, nie tylko klerycy. Wszyscy, każda indywidualna osoba ma się uświęcać. Codzienne uświęcanie jest procesem, w którym głównymi narzędziami są:

1. czytanie Pisma Świętego, a więc czytaj codziennie oraz

2. osobista rozmowa z Bogiem poprzez indywidualną modlitwę, a więc rozmawiaj z Bogiem, codziennie.                                                                                                 

Dzisiaj możesz mieć pewność, dokąd zmierzasz i czego oczekujesz. A wszyscy oczekują (jedni z bojaźnią, inni z radością) przyjścia Króla-Królów i Pana Panów, Jezusa Chrystusa, który powiedział: „Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie! W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem”. (Ew. Jana 14:1-3) W Czasach Ostatecznych, w obecnych czasach jest to największa nadzieja wielu Chrześcijan, społeczność z Bogiem dzisiaj, na ziemi oraz w wieczności…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s